Mahfel Cafe

  • Bursa / Bursa Merkez
  • Altınşehir Mah. Uludağ Gıda Toptancıları Sitesi E Blok No: 4

Mahfel Cafe

Mahfel Cafe, yeni konseptiyle alışkanlıklarını bozmadan, kalite ve lezzetlerini misafirleriyle paylaşmaya devam etmektedir.

Mahfel Cafe öncelikle 2003 yılında Hayal Bahçesini Bursa halkının hizmetine sunmuştur. Kabına sığmayan yapısıyla 2004 yılında üretim tesislerinide devreye alıp

Yüksek kalitede üretim standartları ile kurduğu imalathanesinde baklava, börek, yaş ve kuru pasta, sütlü tatlılar, mayalı ürünler, imalatını sürdürmektedir.Ayrıca, meşhur Maraş dondurmasını, MMD tescilli markası ile dondurmanın ana vatanı Kahramanmaraş'ta üretimini yaptırararak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Öncelikle kendi şubeleri için üretim yapan imalathanesi 2005 yılından beri, yoğun talepler nedeniyle seçkin mekanlar ve şirketler için de üretim yapmayı sürdürmektedir.

Mahfel Cafe, sizlere kaliteyi ve lezzeti huzurlu ortamlarda sunmaya devam etmektedir. Sıcak sohbetler, huzurlu ve keyifli anlar yaşatmak için çıkılan bu uzun yolculukta siz değerli Bursa halkı ile beraber olmaktan mutluluk duymaktadır.

Mahfel Cafe, 2009 yılında aldığı ISO 9001 ve ISO 22 000 belgeleri ile kaliteyi, lezzeti ve hizmeti çağın gereklerine uygun olarak sürdürmektedir.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Özelleştirilmek isteniyor
10

-

Arkadaşlar, Mahfel Cafe özelleştirilmek isteniyor. Şiddetle karşı çıkalım lütfen!

2
Bursa'da eskimeyen bir adres
10

-

Bursa'daki en güzel mekanlardan biridir Setbaşı semtinde yer alan Mahfel Cafe. Yeni, popüler, şık, salaş ne kadar mekan açılırsa açılsın birçok kişi için farklı ve özeldir Mahfel. Konumu, samimiyeti, leziz tatları ile Bursa'da görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Özellikle dondurmasını denemelisiniz.