Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Maçka Küçükçiftlik Parkı
Maçka Küçükçiftlik Parkı - Görsel 1
Maçka Küçükçiftlik Parkı - Görsel 2
Maçka Küçükçiftlik Parkı - Görsel 3
Maçka Küçükçiftlik Parkı - Görsel 4
5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Maçka Küçükçiftlik Parkı Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası’ nın Beşiktaş ilçesinde, Kadırgalar Caddesi’ nde yer alan Maçka Küçükçiftlik Parkı, 2009 yılında kültür-sanat ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Park daha önceleri 17. yy’ dan beri mesire yeri, lunapark ve gazino olarak hizmet vermiştir.

600 m2’ lik bir alana ev sahipliği yapan Maçka Küçükçiftlik Park’ a, ayakta 6000 kişi ağırlayabiliyorken oturarak 3000 kişi kapasitesine sahiptir. Ayrıca park bünyesinde 200 araç kapasitesine sahip bir de otopark bulunmaktadır. 2009’ dan günümüze kadar dünyaca ünlü sayısız sanatçı ve gruba ev sahipliği yapmıştır.

Bu sanatçı ve grupların arasında Elton John, Alicia Keys, Iron Maiden, Deep Purple, David Gueta ve daha nicesi sahne almıştır. Maçka Küçükçiftlik Parkı her yeni organizasyonda her yaş grubundan farklı kişilere hitap etmekte ve hizmet vermektedir. Parkın ses sistemi oldukça yüksek kaliteli K1 Ses Sistemi’ dir.

Çim alanı 2 bin 350 m2’ dir. Siz de burada düzenlenen aktivite ve konserleri yakından takip ederek, yıl boyunca çok sevdiğiniz sanatçılarla buluşma imkanı bulabilir, etkinlik boyunca unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik merkezi konumuyla dikkat çeken alana ulaşım da oldukça kolaydır.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
Maçka Küçükçiftlik Parkı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?