Lokanta Çila

  • İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
  • İnönü Cad. Topkar Apt. No:87/B

Lokanta Çila

Kadıköy ilçesi Kozyatağı semtinde bulunan Lokanta Çila, sizlere leziz tatlar sunmaya ve en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.

Sevdiklerinizle beraber hoşça vakit geçirmek ve enfes yemeklerin tadına varmak için sizleri restaurantımıza davet ediyoruz.

Lezzetlerin müdavimi, mekanın tutkunu olacaksınız ve daha buradan ayrılmadan sevdiklerinizle tekrar bu harika mekanda buluşmanın planını yapmaya başlayacaksınız.

11 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
11
Rakipsiz
10

-

Tek kelimeyle: ‘rakipsiz!'

11
Hasta çorbası
10

-

İnsan hasta iken yemeklerin lezzetini alamaz derler ya bu söz Lokanta Çila'nın yemeklerini yedikten sonra çürümüş olacak... Yeni ameliyat oldum ve sulu yemek yememi önerdi doktorum... Ufak bir araştırmadan sonra yapılan yorumlara da inanarak Lokanta Çila'dan sipariş verdim ve gerçekten emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum... Bundan sonra 2. adresim olacaksınız. Neredeyse ameliyat olduğuma sevinip sizi bu.. Devamını Göster

11
Süper bir kahvaltı
10

-

Gerçekten aldıkları ücretin hakkını veriyorlar. Kahvaltı için uğradım ve mükemmel bir kahvaltı yaptım. Kaymağını bile kendileri yapıyorlar, artı zeytin seçimi, terayağlı yumurtası, çayı da on numara. Tavsiye ederim. Muhakkak yemeklerini de tatmaya geleceğim.

11
Lezzetli ev yemekleri
8

-

Ev yemeği sunan bir mekan. Lezzetli, menüsü zengin.

11
Çok gereksiz pahalı
4

-

Porsiyonları hem çok hem de çok pahalı. Fiyatlar düşürülmeli yoksa bir daha gitmem. Benim gibi bir müşteriyi kaybederler. Çevrem de geniştir onları da etkilerim. Bilginize.

11
Keyifli yemek
10

-

Bugün yediğim sebzeli kebabı tavsiye etmiyorum; baskı yapıyorum. :) Öyle de keyfli bir yemek.

11
Öğle yemeklerinde tercih edebilirsiniz
6

-

Kozyatağı'nda ev yemekleri sunan bir mekan. Özellikle öğle vakitlerinde fazla kalabalık olsa da gitmeye değer. Yemekler oldukça lezzetli.

11
Lokanta Çila - Lezzetli Yemeklerin Adresi
10

-

Ev yemekleri çok lezzetli, anne yemeği gibi :) Fiyatlar uygun, menü seçenekleri bulunuyor.

11
Kompostosuna 10 üzerinden 10 :)
10

-

Özellikle öğle yemeklerinde sık tercih ettiğim mekanlardan birisi Lokanta Çila. Leziz ev yemekleri dışında beni buraya çeken en önemli şey; her gün günlük ve çok çeşitli sundukları kompostalar. Eski zamanlara, anneannemin yaptığı şeftali, erik kompostosunu kana kana içtiğim dönemlere götürüyor beni burası. :) :)

11
Canın ev yemeği çekerse
10

-

Kozyatağı'nda, İnönü Caddesi üzerinde şirin ve temiz bir lokanta. Canınız ev yemeği çektiğinde iyi bir alternatif. Fiyatları çevredeki yemek yenebilecek yerlere göre makul.

11
Lezzetli ev yemekleri
8

-

Öğle yemeklerinde sıklıkla gittiğimiz, ev yemekleri yapan lokanta. Her gün birkaç çeşit sıcak yemek ve zeytinyağlı oluyor. Yemekler çok lezzetli. Mutfağı çok temiz; zaten açık mutfak, görebiliyorsunuz. Porsiyonları oldukça büyük, genellikle fazla geliyor. Bu yüzden standart bir yemek yemek isterseniz sipariş verirken "az" isteyin yemeklerden. Öğle saatlerinde kalabalıktan dolayı servis yavaşlayabiliyor. Fakat lezzet.. Devamını Göster