Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (5)

Lider Pide

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.1/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.1/5
Ortalama
5 değerlendirme
Lider Pide
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
17.08.2017
Aydin islier
Ekmek hamurundan pide
Fiyasko. Ekmek hamurundan pide. Bıçak vermemek marifet. Sütlaç çok nişastalı. Çayı ful klorlu su. Ününü hak etmiyor ya da bozmuş. Çok vasat.
2/5 Ortalama
16.03.2017
Misafir
Garsonlar ilgisizler
Kaşarlı pide güzel. Tereyağı güzel. Açık ayran yok. Kola türevi şeyler içmek istemiyorum ama seçenek yok. Garsonlar ilgisizler, müşteri memnuniyeti öncelenmiyor. Büyük çay deyip küçük bardak çaya 2,5 TL para alıyorlar. Garsonların hepsinin eğitimden geçmesi gerekiyor. Önce "müşteri haklıdır." Kafalarına iyice kazınacak! Herhalde bir daha kolay kolay bu mekana gitmem
2/5 Ortalama
21.12.2015
Misafir
Pide mi yedik, dayak mı yedik
Trabzon Parkı içindeki Lider Pide’ye bu ikinci gidişim. Eşimle birlikte pide mi yedik, dayak mı yedik anlayamadık. Garson diye ortalarda gezinen bir sürü somurtuk insana, bir de ukala, çokbilmiş, müşterilerle şımarık konuşmayı marifet sayan laubali davranışlı bir bayan da katılmış. Çaylar bizden hediye diyorlar, sonra kasada 2 TL alıyorlar. Paranın önemi yok ama böyle bir kandırmacaya gerek var mı?
1/5 Kötü
05.08.2014
Misafir
Garsonların temizliğine dikkat edilmeli
Bir daha kesinlikle gitmeyeceğim mekân. 2 adet kavurmalı siparişi verdik 25 dk. sonra bir tanesi geldi. Garsonlardan biri pide yandı dedi diğeri yanlışlıkla başkasına verdik dedi. En azından biri yalan söyledi. Diğer bir garson da size karışık pide verelim dedi. Sanki pideden başka 50 tane çeşitleri var gibi siparişleri karıştırıyorlar. Zaten yavaştan mekânın yukarısındaki ağaçları keserek kendilerine yer açtıklarını gördüm. Fiyatlarınız piyasa ortalamasının üstünde, kendinize biraz çeki düzen verin, en azından garsonların üzerindeki kıyafetlerin temizliğine özen gösterin.
5/5 Mükemmel
21.02.2014
Misafir
Adı gibi lider
Muhteşem bir lezzet, gerçekten dıştan bakıldığında o kadar çekici bir mekan değil ama neden bu kadar dolu olduğunu pidesinin tadına bakınca anlayacaksınız.