search icondelete term icon
Giriş
01 Ekim Cum.
Çıkış
02 Ekim Cts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kumla Pansiyonları

Kumla için 9 otel listelendi.

Atamer Doğa Resort

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(35 değerlendirme)
Kumla Mah merkezine 3.0 km uzaklıkta
370 TL370 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:370 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
352 TL
Etstur
Odamax
370 TL
352 TL'den başlayan fiyatlarla

Paşa Otel Gemlik

Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Kumla Mah merkezine 4.8 km uzaklıkta
329 TL329 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:329 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
313 TL
Etstur
Odamax
329 TL
313 TL'den başlayan fiyatlarla

Ramada by Wyndham Gemlik Hotel & SPA

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
(10 değerlendirme)
Kumla Mah merkezine 5.7 km uzaklıkta
459 TL459 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:459 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
459 TL
Otelz.com
Odamax
460 TL
459 TL'den başlayan fiyatlarla

La Fontaine Güzelyalı Butik Otel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Kumla Mah merkezine 22.9 km uzaklıkta
249 TL249 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:249 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Villa Familia

Butik Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4/5
(32 değerlendirme)
Kumla Mah merkezine 13.9 km uzaklıkta
500 TL500 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
500 TL
Odamax
Etstur
500 TL
500 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Familia

Butik Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4/5
(32 değerlendirme)
Kumla Mah merkezine 14.1 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Atroa Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.5/5
Kumla Mah merkezine 19.4 km uzaklıkta
350 TL350 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Villa Atroa

Apart Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Kumla Mah merkezine 19.3 km uzaklıkta
875 TL875 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:875 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Heybeli Hotel Bursa

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Kumla Mah merkezine 26.7 km uzaklıkta
280 TL280 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
280 TL
Etstur
Odamax
516 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

Kumla Pansiyonları

Kumla Pansiyonları

Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Kumla, özellikle yaz mevsiminde turistlerin yoğun tercih ettiği bir tatil beldesi. Yoğun iş trafiğinden sıkılanların tatilde tercih edecekleri beldelerin başında geliyor. Kumla Marmara Bölgesi'nin kalabalık nüfuslu ili olan Bursa'da yer alması sayesinde çevre illerden de birçok kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bunda bölgenin ulaşım imkanlarının da etkisi büyük. Gemlik Körfezi'nin kuzey sahilinde yer alan Kumla, turistlerin tercih yerlerinden biri olduğu için oldukça çeşitli konaklama imkanlarına sahip. Buraya gelen turistlerin ihtiyaç, ilgi ve beklentileri doğrultusunda inşa edilmiş Kumla otel seçenekleri bulunuyor. Bu konaklama seçeneklerden bazılarını pansiyonlar oluşturuyor. Hem ekonomik açıdan uygun olması hem de hizmetin kalitesinin yüksek tutulması Kumla pansiyonları daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Bu pansiyonların çoğu müşterilerin günlük aktivitelerini kolaylaştırıcı şekilde düzenleniyor. Sahil şeridine yakın olması aynı zamanda alışveriş noktalarına çok uzak olmayacak şekilde planlanmış olması Kumla pansiyonlarının avantajlarından bazıları. Pansiyonlar ailecek ya da kalabalık gruplarla yapılacak tatil için uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunuyor. Kış mevsimine nazaran yaz aylarında pansiyon fiyatları artmakla beraber her bütçeye uygun pansiyonun bulunabiliyor. İhtiyaca uygun pansiyonu bulmak için erken rezervasyon yapmak önemli. Bu pansiyonlar çok çeşitli hizmetleri barındırmaktadır. Pansiyonların çay bahçeler, kafeteryaları ve deniz ürünleri restoranları ile lokantalara sahip.

Kumla Pansiyonları Fiyatları

Kumla Pansiyonları Fiyatları

Kumla'ya yapılacak tatilde ziyaretçilerin aradığı özelliklerden biri de uygun fiyata kaliteli bir hizmet oluyor. Kumla pansiyonları fiyatları uygun olmakla beraber bu fiyatları belirleyen kriterler mevcuttur. Bu kriterlerden bazıları şunlardır:

 • Kahvaltı ve bir öğünü daha pakete dahil eden yarım pansiyonlar
 • Oda-kahvaltı seçeneklerine sahip pansiyonlar
 • 3 öğünü de paketlerine dahil eden tam pansiyonlar
 • Havuzlu pansiyonlar

Bu hizmetlerin farklılığı nedeniyle ücretlerin değiştiğini söylemek mümkün. Elbette bu hizmetleri orada kalacak turistlerin amaç ve beklentilerine göre değişiyor. Kumla ucuz pansiyon seçenekleri ile eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Bunların yanı sıra pansiyon fiyatlarına etki eden başka faktörler de bulunuyor. Sezonsal talep fiyatları etkiliyor. Dönemlere göre pansiyonların doluluk oranları değişiklik gösteriyor. Bu nedenle tatilinizi hangi dönemde yapmak istediğinize karar vererek erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Böylece istediğiniz pansiyonda oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Seçtiğiniz pansiyonun konumu da oldukça önemli. Ayrıca manzaralı odalar da farklı fiyatlandırılabiliyor. Bu nedenle tatilinizi planlarken tüm bu ayrıntılara dikkat ederek istediğiniz gibi bir tatili oldukça uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz.

Kumla Konaklama

Kumla Konaklama

Kumla'ya tatil için giden turistlerin araştırdığı konulardan biri de konaklama imkanları. Bu imkanların Kumla'da oldukça çeşitli olduğu söylenebilir. Kumla çeşitli pansiyonları ile misafirlerinin beklentilerini karşılıyor. Uygun fiyata kaliteli bir konaklama hizmeti almak mümkün olan bu pansiyonlarda eksiksiz bir tatil yapabilirsiniz. Bu pansiyonlar ev ortamını aratmayacak şekilde dizayn ediliyor. Bu sayede tatilinizin her anını büyük bir konfor içinde geçirmenize olanak tanıyor. Bu nedenle gelmeden önce bu bilgi elde edilmelidir. Yine ailecek ya da kalabalık arkadaş gruplarıyla buraya gelecek arkadaşların tercih edeceği pansiyon türü Kumla apart pansiyon. Burada amaçlanan bir odadan fazlası. Kumla apart pansiyonlar odaların fonksiyonlarını artırıyor. Kalabalık gruplar için hem daha işlevsel hem de daha ekonomik olan apart pansiyonlar sıklıkla tercih edilen pansiyonlar arasında yer alıyor. Kumla çevresinde büyük sanayi şehirleri olan bir tatil beldesi. Bu yoğun kalabalık şehrin çalışanları günlük tatillerini yorgunluklarını atabilecekleri tatil beldelerini tercih edebiliyor. Kumla günlük pansiyon bu amaçla kullanılabilecek en ideal tercihlerinden birini oluşturuyor. Günlük ihtiyaçlar göz önüne alınarak dizayn edilen Kumla pansiyonları kişi sayısının fazla olduğu gruplarda oldukça geniş bir konfor alanı sağlıyor. Bu pansiyonlar uygun fiyata bu sürede en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar. Bu sayede Kumla pansiyonlarında uygun fiyata hizmet almak mümkün. Hem kısa süreli tatiller de hem de uzun süreli tatillerde Kumla ucuz pansiyonbulup konaklayabilirsiniz. Pansiyon seçenekleri arasında birçok ekstra hizmet bulunuyor. Bunlardan biri de pansiyonda havuzun olması. Kumla havuzlu pansiyon seçenekleri ise tatilini sudan uzakta geçirmek için en uygun alternatiflerden birini oluşturuyor.

Kumla'da Gezilecek Yerler

Kumla'da Gezilecek Yerler

Bursa'nın en önemli ilçelerinden biri olan Gemlik'in önemli beldelerinden biri olan Kumla'da geçireceğiniz vakit boyunca sevdiklerinizle dolu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Görebileceğiniz birçok yer ve yapılacak birçok aktivitenin bulunduğu bu yerde eksiksiz bir tatil yapabilirsiniz.

 • Kumla'ya tatil amaçlı gelmenin yanı sıra bu bölgenin en önemli tarım ürünlerinden olan Gemlik Zeytin Festivali'ne katılabilirsiniz. Zeytinlerin toplanma dönemlerine denk gelen misafirler bu yöresel festivalde oldukça ilginç anlar yaşayabilirsiniz..
 • Bursa Osmanlı'ya başkentlik yapmış bir şehir olmasından dolayı kültürel mirası zengindir. Gemlik Açık Hava Müzesi'ni ziyaret edebilir, kültürel birikiminize katkı sağlayabilirsiniz.
 • Celal Bayar Vakfı Müzesi ise tarihin önemli belgelerinin mevcut olduğu bir müze. Burası tarihe merakı olan turistler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor.
 • Bunların yanı sıra Kumla kaplıcalara yakın bir bölgede yer alıyor. Buradaki pansiyonlarda konaklayarak kaplıcalara girmek mümkün.
 • Gemlik Kumla'da deneyebileceğiniz birçok lezzet de bulunuyor. İskender kebap, pideli kebap, tahinli pide, cevizli lokum ve kestane şekeri bunlardan yalnızca birkaçı. Bu lezzetleri tadarak Kumla tatilinizi aynı zamanda bir lezzet şöleni haline getirebilirisiniz.

Şehrin gürültüsünden kaçıp Kumla'ya güzel ve keyifli bir tatil yapmak için istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilir, böylece sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Kumla Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kumla Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kumla Pansiyonları - En Uygun Kumla Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 249 TL - 875 TL
Kumla bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kumla bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kumla Pansiyonları - En Uygun Kumla Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kumla Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kumla Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kumla Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kumla Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.