Kumla Pansiyonları

En iyi 1 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kumla Pansiyon Fiyatları

Bursa Gemlik'te bulunan Kumla, deniz kıyısında yer alan ve tatilcilere pek çok konaklama seçeneği sunan şirin bir tatil beldesidir.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde yer alan Kumla, özellikle yaz aylarında çok yoğun ziyaret edilen, çevre ilçe ve illerden tatil amaçlı gelinen bir kıyı yerleşimidir. Gemlik'e sadece 6 km uzaklıkta olan Kumla, Gemlik Körfezi'nin kuzey sahilindedir.

Kumla'da yaz turizmi oldukça yoğun geçmektedir. Bu nedenle beldede pek çok konaklama tesisi vardır. Kumla'da yer alan konaklama tesislerinin önemli bir kısmını ise pansiyonlar oluşturmaktadır.

Kumla'da yer alan pansiyonlar tatilcilerin en sık tercih ettiği konaklama tesisleridir. Konuklarına hem ekonomik hem de iyi bir hizmet sunan Kumla pansiyonları özellikle ailecek ve kalabalık yapacağınız konaklamalar için ideal tesislerdir.

İdeal konuma sahip olan Kumla pansiyonlarında konakladığınızda hem denize yürüme mesafesinde olacak, hem de alışveriş noktalarına ve restoranlarına yakın olacaksınız.

Gemlik Kumla pansiyonlarının fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Yaz aylarında Kumla pansiyon fiyatları artmaktadır; ancak bu dönemlerde bile bu fiyatlar ekonomik bir düzeyde seyretmektedir.

Yaz aylarında Kumla nüfusu tatilcilerle birlikte 10 kat artmaktadır. Bu nedenle konaklama istediğiniz Kumla pansiyonunda mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.