Giriş
24.01.22
Çıkış
25.01.22
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle
Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kumburgaz Pansiyonları - En Uygun Kumburgaz Pansiyon Fiyatları:

Kumburgaz için 10 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çevre Dostu
3.8/5 Çok İyi
Kumburgaz merkezine 1.4 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
449 TL
Tatilsepeti.com
447 TL
En uygun fiyat
430 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
430 TL
Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
(114 değerlendirme)
Kumburgaz merkezine 1.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
428 TL
Etstur
408 TL
En uygun fiyat
408 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
408 TL
Kent Oteli
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Kumburgaz merkezine 940 m uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Oda-Kahvaltı
199 TL
Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
3.9/5 Çok İyi
Kumburgaz merkezine 2.3 km uzaklıkta
TatilBudur.com
Oda-Kahvaltı
440 TL
Otelz.com
422 TL
En uygun fiyat
422 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
422 TL
Butik Otel
Şehir Oteli
0/5 Çok Kötü
Kumburgaz merkezine 8.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
528 TL
Etstur
515 TL
En uygun fiyat
515 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
515 TL
Butik Otel
İki gezgin için harika
3.1/5 Çok İyi
Kumburgaz merkezine 8.7 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
400 TL
Etstur
400 TL
En uygun fiyat
400 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
400 TL
Tatil Oteli
İki gezgin için harika
3.3/5 Çok İyi
(12 değerlendirme)
Kumburgaz merkezine 9.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
420 TL
Odamax
420 TL
En uygun fiyat
420 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
420 TL
3.2/5 Çok İyi
Kumburgaz merkezine 9.7 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Oda-Kahvaltı
439 TL
Otelz.com
405 TL
En uygun fiyat
405 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
405 TL
Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
Kumburgaz merkezine 10.6 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
%40 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.071 TL
Otelz.com
1.050 TL
En uygun fiyat
1.050 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.050 TL
Kent Oteli
Hayvan Dostu
4.2/5 Mükemmel
(93 değerlendirme)
Kumburgaz merkezine 10.0 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
810 TL

Kumburgaz Pansiyonları

Kumburgaz Pansiyonları

Türkiye'nin büyük ve en çok nüfusa sahip olan İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Kumburgaz, Marmara Denizi'ne kıyısı olan ve Küçükçekmece'ye bağlı olan şirin bir belde. Kumburgaz, Rumların yaşadığı dönemde kumunun çok fazla olması dolayısı ile "Kunomya" olarak bilinirken mübadeleden sonra adı bugünkü halini almış. Savaş döneminde hasara uğradığı için birçok tarihi yapısını günümüze kadar koruyamayan Kumburgaz, doğal güzellikleri ve sahil şeridi ile misafirlerini büyüleyen ilçelerimizden. Marmara Denizine kıyısı olan Kumburgaz, hem Marmara hem de Trakya iklim özelliklerini gösteriyor. Kış ayları genellikle çok soğuk ve sert geçiyorken yazları da oldukça sıcak geçiyor. Yaz aylarında ortalama sıcaklığı 30 derece civarlarında oluyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsü ile birlikte tatil yapmayı seven ve sıcaktan hoşlanan tatilciler için tercih edilebilecek ilçelerimizden. İstanbul'a olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilen Kumburgaz'da konaklamak için sıklıkla tercih edilen yerler arasında Kumburgaz pansiyonları geliyor. Keyifli zaman geçirirken huzurlu ve eğlenceli bir tatil süreci yaşamanız için Kumburgaz otel ve pansiyonlar konforlu imkanlar sunuyor. Kumburgaz pansiyonlarında tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir ve kaliteli vakit geçirerek dinlenebilirsiniz. Bölgedeki pansiyonların fiyatları, sahip oldukları imkanlara göre değişim gösterebilir. Kumburgaz apart pansiyonlar özenle hazırlanmış imkanları ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Pansiyonlar kendinizi evinizde olduğu kadar rahat hissetmeniz ve huzurlu olmanız için özenle hazırlanıyor. Birçok pansiyonda oda hizmetleri, internet erişimi, 24 saat sıcak su imkanları gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca Kumburgaz da konakladığınız süre boyunca sofralarınızda sıklıkla balık çeşitleri görebilirsiniz. Yaz aylarında güneşin batışı ile birlikte güzel bir balık sofrası ve tatlı bir sohbet size eşsiz bir huzur verebilir.

Kumburgaz Tatil Pansiyonları

Kumburgaz Tatil Pansiyonları

Sahip olduğu uzun sahil şeridi ile birlikte denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz Kumburgaz'da konaklamak için tercih edebileceğiniz yerler arasında birbirinden farklı özelliklere sahip pansiyonlar bulunuyor. Kumburgaz tatil pansiyonları müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veriyor. Kumburgaz sahil pansiyon çeşitleri size hem sabah güneşin doğuşu sırasında hem de akşamları güneşin batışı sırasında eşsiz manzaralara şahit olma fırsatı veriyorlar. Kumburgazın sıcak yaz aylarında konaklamak ve denizin dalgalarından gelen serinliği hissetmek için Kumburgaz Sahil pansiyonları tercih edilebilir. Bir diğer yandan, Kumburgaz tam pansiyonları yüksek emek verilen hizmetinin yanında sabah, öğle ve akşam yemeği seçenekleri ile birlikte misafirlerini bekliyor. Menülerinde sıklıkla balık görebileceğiniz bu tesisler sizlerin daha iyi bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz için üstün bir çaba sarf ediyorlar. Eğer siz de Kumburgaz pansiyonlarında konaklamak isterseniz, sabahları denizin üzerinden güneşin doğuşunu izleyebilir ve sahilde koşuya çıkabilirken, akşamları da güneşin batış manzarasını izleyebilir ve içeceklerini yudumlayabilirsiniz.

Kumburgaz Pansiyonları Fiyatları

Kumburgaz Pansiyonları Fiyatları

İstanbul'un en eski sayfiyelerinden olan Kumburgaz özellikle yaz aylarında eşsiz güzelliği ile ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Kumburgaz'da çeşitli konaklama imkanları bulunuyor. Pansiyonları, ekonomik olanakları sayesinde sıklıkla tercih edilen konaklama bölgelerinden birisi haline geliyor. Bu pansiyonlar birçok farklı özelliği ve konaklama imkanını bir arada sunuyor. Bu özellikler Kumburgaz pansiyon fiyatlarının değişiklik göstermesinde önemli rol oynuyor.

  • Konumu,
  • Oda sayısı,
  • Oda büyüklükleri,
  • Ulaşım kolaylığı,
  • Pansiyonun sahip olduğu imkanlar bu özellikler arasında yer alıyor.

Bu seçenekler doğrultusunda Kumburgaz pansiyon günlük fiyatları da değişiyor. Ekstra faaliyetler sonucunda Kumburgaz pansiyon fiyatları da değişebiliyor. Sahile ve merkeze daha yakın olan pansiyonların ücretleri diğerlerine oranla farklılık gösterebiliyor. Kumburgaz'da her bütçeye uygun olabilecek pansiyonlar bulunuyor. Pansiyonlar sahip oldukları özellikler ve ek faaliyetler doğrultusunda değişen ve oldukça geniş yelpazedeki bir fiyat aralığına sahipler. Konaklama harcamanız için düşük bir bütçe ayırıyorsanız eğer, Kumburgaz pansiyonları arasında detaylı bir araştırma yaparak sizin istediğiniz özelliklere sahip olan Kumburgaz ucuz pansiyon çeşitleri bulabilirsiniz.

Kumburgaz'da Gezilecek Yerler

Kumburgaz'da Gezilecek Yerler

Tarih sürecinde geçirmiş olduğu savaş dönemleri dolayısı ile Kumburgaz'ın pek çok tarihi kalıntısı yok olmuş, tarihi diye nitelendirilebilecek binalar tahrip olmuş. Bu sebeple Kumburgaz sahili ve doğal alanları ile öne çıkan bir ilçemiz. Kumburgaz tarihi eserleri hakkında konuşmak istediğimizde aklımıza gelecek mekan "Hanım Çiftliği" oluyor. Sahip olduğu surları ile dikkat çeken çiftlik ne yazık ki harap olmuş durumda. Kurşunlu Han gibi diğer önemli isimleri olan tarihi eserler maalesef ki korunamamış durumda. Belde, tarihi açıdan sahip olduğu tüm bu eksikliği doğanın cömertliği ile kolayca kapatıyor. Kumburgaz beldesi birçok insan için bölgenin en güzel kumsalına sahip. Doğanın vermiş olduğu bu eşsiz doğal manzara sayesinde birçok turisti kendisine çekiyor. Özellikle de son yıllarda girmiş olduğu değişim süreci ile birlikte yapılan alt yapı çalışmaları nedeniyle, oldukça temiz ve turkuaz renginde bir denize sahip. Kumburgaz'da yaz aylarını sadece denize girerek değil aynı zamanda dalış, yelken ve sörf gibi su sporları yaparak da değerlendirebilirsiniz. Kumburgaz da gezmeniz gereken yerler için bir liste hazırlandığın bu listeye eklenebilecek yerler arasında;

  • Mimar Sinan Köprüsü,
  • Hanım Çiftliği,
  • Silivri gibi yerler bulunur.

Eğer sizde Kumburgaz'da keyifli bir tatil geçirmek, sahilini dolaşmak ve Hanım Çiftliği gibi Kumburgaz'ın sayılı tarihi mekanlarını görmek isterseniz, tatil planlarınız arasına Kumburgaz'ı ekleyebilirsiniz. Böylece Kumburgaz pansiyonları arasından size en uygun olanda pansiyonda kalarak, hem konforlu bir konaklama imkanı bulmuş olacak hem de eşsiz bir tatil deneyimi yaşamış olacaksınız.

Kumburgaz Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kumburgaz bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kumburgaz bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kumburgaz Pansiyonları - En Uygun Kumburgaz Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kumburgaz Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kumburgaz Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kumburgaz Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kumburgaz Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.