Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Kulindağ Dağevi
Kulindağ Dağevi - Görsel 1
Kulindağ Dağevi - Görsel 2
Kulindağ Dağevi - Görsel 3
Kulindağ Dağevi - Görsel 4
₺ ₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 10
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı,Pizza,Kebap,İtalyan,Salata,Tatlı,Fast food,Sandviç,Unlu Mamüller mutfak türlerinden oluşmaktadır.
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kulindağ Dağevi Hakkında

Kulindağ Dağevi hafta sonu şehrin stresinden kaçabileceğiniz şirin bir mekan. Sizin de bu hafta sonu tatili için sakin ve huzurlu bir ortama ihtiyacınız olduğunu düşünerek bu mekanı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Kulindağ Dağevi günübirlik konaklayabileceğiniz gibi, bir kaç gece de geçirebileceğiniz bir yer.

İstanbul'da yaşayan herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir noktada; Beykoz'da yer alan dağevi sizi kısa süreliğine de olsa doğal bir hayatın ortasına götürüyor. Bol oksijenle pamuk pamuk bir yatakta derin ve güzel bir uyku çektikten sonra gözlerinizi leziz bir kahvaltıya açıyorsunuz.

Bizim de hem görüp hem de duyduklarımıza göre kahvaltıdaki sıcak ve çıtır çikolatalı ekmeği asla karşı konulamaz! Kahvaltınızı bitirdikten hemen sonra taze bir kahveyle güne devam edebilirsiniz.

Kulindağ Dağevi kendi içerisinde ahşap merdivenlerden oluşuyor; bu merdivenlerde yemyeşil ağaçları görerek ve hatta eğer çok doğa tutukunuysanız yaprakların her bir tanesini inceleyerek alanı gezebilirsiniz. Çocuklu aileler için alan içerisinde yüksek merdivenler bulunduğu için biraz dikkat gerektirdiğini belirtmek isteriz. Mekanda yiyecekler sizin tercihinize göre değişiklik gösteriyor, bunlara orada karar verebilirsiniz.

Her bir bungolow ev tek bir oda ve banyodan oluşuyor. Evler ahşap ve çok şirin. Kendinizi tamamen yenileyebileceğiniz bir ortam için sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli olacak, bu hafta sonu kısa ve verimli bir tatil için Kulindağ Dağevi'ni listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul gibi bir metropolde böyle bir cennetin saklı olduğuna inanamıyorsanız; Kulindağ Dağevi bizce denemeye değer!.

Yorum / Değerlendirme

Kulindağ Dağevi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?