Yeşilköy Köyü
Neredekal.com
Bolu Mekanlar
Köyüm Restaurant

Köyüm Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Köyüm Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
14.04.2018
ABdullah efe
Salatayı parayla satan bir yer
Akşam yemeği için gittim, mekan olarak, konsept olarak iyi. Çalışanlar iyi ancak ızgara olarak nitelendirilen etin yanına hiçbir şey vermeyip salatayı parayla satan bir yer. Ayrıca 82 TL tutan hesap için kartla ödeme almak istemeyip, nakit talep edip 2 TL’yi almak için bozuk para arayan ve 100 TL’nin üzerini bahşiş olarak bekleyen saçma sapan bir yer.
1/5 Kötü
07.05.2017
nagihan ü.
Memnun Kalmadık
Dana biftek ve köfte istedik, küçucuk porsiyonlarda 4 tane köfte ve azicik et geldi, getirilen salatadan ve 2 küçük bardak çaydan da ücret aldılar. Kısaca hiç memnun kalmadik.
1/5 Kötü
07.05.2017
nagihan ü.
Çaydan bile para aldılar
Yorumlardan çok iyi bir yer sanıp gittik. Dana biftek ve köfte istedik. Görseli gayet iyi ancak boyutları aşırı küçük. Tabakta küçücük biftek geldi. Köfte de 4 tane getirmişler. Getirilen salatadan ve çaydan da ücret aldılar. Hiç memnun kalmadık.
5/5 Mükemmel
06.04.2017
Batan80
Harika
Tek kelimeyle harika!!!
5/5 Mükemmel
14.02.2017
Hakan Topal
Yüce amaçlarla işleyen bir kurum
Hayatımda yediğim en iyi yemeği ve kahvaltıyı burada gezi grubumuzla yedik, bir mekanın bir tane kötü yanı olmaz mı? Bu mekanın negatif eleştiri yapabileceğim hiçbir şeyi yoktu. Mersin’den buraya geldik, iyi ki de bu restoranı seçmişiz. Sahibi sıcakkanlı bir ağabeyimizdi, çalışanları da aynı şekilde ilgili bulduk, hatta iş yeri sahibinin Bolu’da yapmak istediklerimiz hakkında hatırı sayılır yardımı dokundu. İç dizaynından yemeğine kadar hiçbir şeye kusur sıfatı yakıştıramam, belli ki maddi kaygıların üzerinde, daha yüce amaçlarla işleyen bir kurum, her şey mükemmeldi.
Daha fazla yorum gör