Kosova Et Lokantası

  • İstanbul / Bakırköy / Florya
  • Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. (İett Belediye Tesisleri Durağı Karşısı)

Kosova Et Lokantası

Kosova Et Lokantası senelerdir değişmeyen hizmet, servis ve kalitesiyle sizlere layık olmaya çalışmaktadır. Ağız tadıyla birlikte insan sağlığına verdiği değeri herzaman en kaliteli, en hijyenik ürünleri kullanarak sizlere göstermektedir. Kazançtan önce misafirlerinin memnuniyetine önem veren bir anlayışla hareket eden Kosova, prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Bugüne dek kalitesinin değişmemesi bu şekilde sağlanmıştır.

İstanbulun en yeşil bahçelerinden birinde, ağaçların, çiçeklerin arasında, deniz kenarında ve havuzlu salonunda, Kosova lezzeti, Kosova konukseverliği ve Kosova servisinin ayrıcalığını yaşayın.

Yılların deneyimli ellerinden kömürde döner ve ızgara et çeşitleriyle, tamamen doğal ve sağlıklı bir ortamda damak tadına ulaşmanın ayrıcalığına erişin. Çocuk oyun alanlarıyla birlikte, ailenize en uygun ortamın hazırlandığı bu mekanda, huzur içinde saatler geçirirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Mükemmel
10

-

45 yaşındayım yaklaşık 10 yaşında tanıştım. Mükemmel lezzetler son derece nezih ortamı ile vazgeçilmez lezzetleri tattığım restorandır