Büyükada
Neredekal.com
İstanbul Mekanlar
Köşem Restaurant

Köşem Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Kebap,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Köşem Restaurant Hakkında

Köşem Restaurant, İstanbul’un seçkin muhitlerinde ve Büyükada’da birçok restaurantta ahçı ve şef garson olarak hizmet veren, işinin ehli bir ekip tarafından , tecrübe ve birikimlerini değerlendirmek amacıyla 1995 yılında kuruldu. Misyonumuz... Adalar’da, kaliteden, lezzetten, hizmetten ve fiyat avantajından ödün vermeden, içkisiz de restauran ve lokantacılık yapılabileceğini göstermek iddiasıydı. Bu iddiamızı , 16 yıllık tecrübemiz , hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti noktasında yüksek standardımızla ortaya koyduk. Vizyonumuz... Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla, her gün bir adım daha gelişen ve yenilenen ama yenilenirken, geleneksel Anadolu Mutfağı damak tadı ve lezzet anlayışından ödün vermeyen bir titizlikle ve vizyonla yolumuza devam ettik. Her gün yemeklerimizi ilk günki şevk ve heyecanla , ama yılların kattığı tecrübemizle pişirip servise ve hizmetinize sunduk. Mekanımız... Büyükada’da, yeşillikler içinde , denize sıfır , ferah iç mekanımız , doğa ve denizle iç içe şık bahçemiz , temiz, leziz ve ekonomik sulu yemek , ızgara , ve balık çeşitlerimizle , yıllarca eskimeyen bir dostluğa dönüşen müşteri portföyümüzle , siz değerli müşterilerimiz nezdinde haklı bir yer edindik... Biz aynı aşk ve heyecanla Büyükada’daki nezih "Köşe"mizdeyiz... Sizi de bekleriz....

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Köşem Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
23.03.2019
Sezgin
Yemekler kötü
Yemekleri kalitesiz ve işletme Türklere karşı ilgisiz. Sadece Arap müşterilerden fazla para almaya odaklanmışlar.
5/5 Mükemmel
14.08.2013
Misafir
Yemekleri muhteşem
Kesinlikle Şeref Bey'in yorumuna katılmıyorum, her Büyükada'ya gidişimizde ailecek mutlaka Köşem Restaurant'ta yemeğimizi yiyoruz ve gayet memnunuz, ızgaralarıyla, döneriyle ev yemekleriyle çok beğendiğimiz bir mekan. Büyükada'ya yolu düşen herkese tavsiye ediyoruz. :)
5/5 Mükemmel
14.08.2013
Hakan büler
Yemekleri muhteşem
Kesinlikle Şeref Bey'in yorumuna katılmıyorum, her `Büyükada`'ya gidişimizde ailecek mutlaka Köşem Restaurant'ta yemeğimizi yiyoruz ve gayet memnunuz, ızgaralarıyla, döneriyle ev yemekleriyle çok beğendiğimiz bir mekan. Büyükada'ya yolu düşen herkese tavsiye ediyoruz. :)
1/5 Kötü
05.05.2013
Misafir
Kalite düşük
Tatillerde bilirsiniz, insan bazen sulu yemekleri de özler, bir çorbayı mesela. Eğer `Büyükada`'da da böyle bir isteğiniz olursa gitmeyeceğiniz yer Köşem Restaurant olmalı. Neden? Çünkü ne içtiğimiz mercimek çorbası mercimek çorbasına benziyordu, ne de İzmir Köfte diye yediğimiz yemek İzmir Köftesi'ne benziyordu.