Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kıyıköy Kastro Sahili

+ 5 Fotoğraf
1.6/5
Kötü
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

1.6/5
Kötü
11 değerlendirme
Kıyıköy Kastro Sahili
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
14.08.2020
Misafir
Acil el atılmalı
Bu yorumu ben insan olarak vatandaş olarak görev bildim hatta elimden gelse o canım doğamızı sahilimizi ormanları talan edenlerin suratına tükürmek istiyorum ,bunları diyorum hilkatların allah kul utanması yok ,o ormanın içinde şehirin bütün çöplüğü orda sanki sahil deseniz mahvolmuş plastik ,ayakkabı ,neler neler .şunu istiyorum para cezası kesilsin keyif yapıp pislik bırakanlara ,artı belediyemi artık kaymakamı bu duruma acil el atmasını istiyorum .
0/5 Çok Kötü
14.08.2019
Dilek portakal
Çok pis bir yer olmuş
Hiç tavsiye etmem. Pis, tuvaletler rezil, resmen insanları soyuyorlar. Giriş 22 konaklama 1 gece 41 TL. 12 saat kaldık 63 TL ödedik. Denizi berbat, yüzemezsin. Her daim dalgalı ve yasak. Jandarma ayaklarını bile ıslatmana izin vermiyor. Zaten ölmek istemiyorsan girmemelisin. Denizi kudurmuş gibi dalgalı. Sonra orman, her yer çöp. Sınırlama yok, geleni alıyorlar içeri tıklım tıklım, dip dibe çadırlar. Rezalet ötesi. Bir de benim takıntım kimlik oldu. Her aradan 1 kimlik alıyorlar. Bu resmen rezilliğin ve haksızlığın dibi. Sakın gitmeyin, kimse gitmesin.
0/5 Çok Kötü
19.07.2019
Tayfun genç
Kesinlikle gitmeyiniz
Bu kadar pis, rezil bir yer görmedik. Orman ve deniz çok güzel; fakat kapıda bir sürü para alıp hizmet vermemeleri, içeride içki içenler bağırıp şarkıyı son ses dinleyenler, geceleri herkesi rahatsız edecek şekilde hareketler sergilemeleri ve işletmenin buna sessiz kalması, jandarma geliyor deyip kimseye karışmamaları, tuvaletlerinde ışık olmayıp pislikten dışarıya bile yapmanızı sağlayacak kadar bakımsız olması… Kesinlikle gitmeyiniz. Boşa 60 TL para verip, girmeyiniz.
0/5 Çok Kötü
07.06.2019
İsmail Boncuk
Her yer pislik içinde
Her yer pislik içinde, maganda dolu. Tabiat harikası sahil bakımsızlıktan berbat vaziyette.
2/5 Ortalama
21.10.2018
Misafir
Yürümek zorunda kalırsınız
Otostop ile gidecek arkadaşlar hiç çıkmasın yola. İnsanları çok soğukkanlı. Orman yolunda kilometrelerce yürümek zorunda kalırsınız. Doğa olarak güzel bir yer ama insanlık sıfır. Bunu bilerek yola çıkın.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör