Kıyı Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
4.8/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kıyı Restaurant Hakkında

Balık deyince akla ilk gelen mekanlardan ve semtlerdendir Büyükada. Birçok balık restaurantı bir arada görebileceğiniz lokantaların, balıkçıların bulunduğu sahili ile keyifli bir gün geçirmeyi isteyenlerin aradığı bir mekan. Sunumun sanata dönüştüğü mekan olan Kıyı Restaurant’ta sizleri keyifli saatler geçirmeye davet ediyoruz.

Yorum / Değerlendirme

4.8/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Kıyı Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
17.04.2016
Özer ila
Sevdiğim sayılı restoranlardan
Geçen yaz gitmiştik, gerçekten Büyükada’da sevdiğim sayılı restoranlardan. Büyükada’ya yolunuz düşerse kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Biz ailecek bir yemek yemiştik, gerçekten manzaradan tutun garsonların sıcakkanlılığı ve yemeklerin lezzeti, kalamar, acılı ezme ve patlıcan salataları çok güzel gerçekten, fiyatları da uygun... Kıyı Restaurant teşekkürler.
5/5 Mükemmel
17.04.2016
Özer ila
Sevdiğim sayılı restoranlardan
Geçen yaz gitmiştik, gerçekten `Büyükada`’da sevdiğim sayılı restoranlardan. Büyükada’ya yolunuz düşerse kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Biz ailecek bir yemek yemiştik, gerçekten manzaradan tutun garsonların sıcakkanlılığı ve yemeklerin lezzeti, kalamar, acılı ezme ve patlıcan salataları çok güzel gerçekten, fiyatları da uygun... Kıyı Restaurant teşekkürler.
4/5 Mükemmel
16.06.2015
Adem Karakoç
Mükemmel manzara
Balık, meze. Mükemmel manzara, mükemmel güler yüz garsonlarda.
5/5 Mükemmel
16.06.2015
Misafir
Büyükada = Kıyı Restaurant
Geçen hafta gittim, gerçekten harika bir hizmet, harika bir lezzet. Hizmet eden güler yüzlü arkadaşlara ve işletme sahibine teşekkür ederim. Özellikle de çalınan parçalar ve mezeler harikaydı doğrusu. :)
5/5 Mükemmel
28.12.2014
adem karakoç
Mükemmel lezzet
Mükemmel lezzet, güler yüz, 10/10.
Daha fazla yorum gör