Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kilimli Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
1.4/5
Kötü
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

1.4/5
Kötü
9 değerlendirme
Kilimli Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
21.07.2019
Celal
Kötü maalesef
Kötü maalesef. Bu deneyimi yaşadık keşke yorumları dikkate alsaymışız. Mekanın neden boş olduğunu anlayıp kalkmamız gerekirdi.
1/5 Kötü
05.05.2018
Arif Gürhan
Hiçbir şey beklemeyin
Manzaranın dışında hiçbir şey beklemeyin. Bugün tam anlamıyla rezaleti yaşadık. Servis çok amatör, yemek yemeden önce mutfağa bir göz atın lütfen. Fiyat anlamında bir şeyden kaçınmak istemediğim için menüdeki en taze balığı istedim. Bana kilosu 130 TL olan deniz levreği önerildi. Ben istavrit, eşim de levrek seçti. Hayatımda önüme sunulan en kötü balık oldu. Eşime resmen 1 kg levrek getirdi ve tadı berbattı. Maalesef yemeği yemeden kalktık. Lütfen manzaranın dışında beklentilerinizi minimuma indirin.
0/5 Çok Kötü
23.04.2016
Misafir
Profesyonel olmadığı belli
Nisan 2016 tarihinde şans eseri bulduğumuz bu güzel manzara eşliğinde yemek zevkini yaşamak istedik, içeri girildiğinde profesyonel olmadığı belli olunca balık yemekten vazgeçtik (iyi ki de öyle olmuş). Karışık ızgara söyledik, içindeki tavuğu görünce bana sırıtıyor gibi hissettim ve tadına bakınca sebebi çok daha net anlaşıldı ki, 3 gün oldu, sonunda gelip buradan bilgilendirmeyi boyun borcu bildim. 3 gündür WC yolunu pamuk yoluna çevirdim ve eşim de aynı şekilde rahatsızlandı. Bence manzarası haricinde 5 para etmez, manzara için gidip fotoğraf çekilin fakat buradan uzak durun.
1/5 Kötü
20.06.2015
Misafir
Sadece manzarası görülüp gelinmeli
Gidin, manzaraya bakın, belki bir çay için ama sakın yemek yemeyin. Yerli turisti avlayıp anlamsız hesaplar ödetmeyi alışkanlık haline getirmiş bir mekandan başka bir yer değil. Manzarası güzel olan başka bir yerde çok daha ucuza yemek yiyebilirsiniz. 3 kişilik yemeğe 480 TL ödedik. Üstelik patates makine yağında kızartılmış gibiydi, kalamar eski bir yağ ile yapılmış gibi acıydı. Sadece manzarası güzel olduğu için insanları aptal yerine koymayı bırakmadıkları sürece bu yere para kazandırmayın.
4/5 Mükemmel
16.05.2012
yeşim ünsal kaya
Manzara çok iyiydi
Bir yakınımın yemek davetiyle Kilimli Restaurantla tanıştık. Çocuklarımla çok güzel bir gün geçirdim. Personel hizmeti süper. Gitmeye karar verdiğinizde balık yemeyi unutmayın. Manzaranın keyfini çıkarın. Yeşim & Berra & Didar
Daha fazla yorum gör