Kebapçı Halil Usta

  • Gaziantep / Gaziantep Merkez / Şehitkamil
  • Karşıyaka Semti, Gaziantep Mozaik Müzesi Arkası, Mithatpaşa Mah. Tekel Cad. Öcükoğlu Sok.

Kebapçı Halil Usta

Müessesemize kıymetli halkımızla birlikte, her dönem medya tarafından takip edilen ünlü konuklar, devletin ve Gaziantep'in ileri gelen yöneticileri, siyasetçiler de ilgi göstermektedir. İş yerinin kendine ait bir tabelası bulunmadan, yaklaşık kırk yıldır şöhret akımına uğramasının en önde gelen sebebi de Halil Usta'nın 1972'den beri işinde gösterdiği titizlik ve kebapçılık mesleğinin "olmazsa olmaz" kuralı hijyendir.

Kebapçı Halil Usta'da kullanılan etler Gaziantep'in genelinden, güvenilir kasaplardan toplanmış ve kebap için en uygun bölümlerden oluşan etlerdir. Bu eti sadece kendine özgü bir şekilde terbiyeleyen Kebapçı Halil Usta, müşterilerin beğenisini toplamaktadır.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Leziz, nefis ve hijyenik
10

-

Halil Usta'yı yıllardır tanırım. Salatası, kebabı, lezzeti şahane. Yeri mahalle içi ama olsun, lezzet var. Metroda da yer açmış ama eski yeri daha güzel.

4
Fiyasko
2

-

Hiç de anlatıldığı gibi değil. Etin hiç tadı yok.

4
Gaziantep'in turist çeken mekanı
10

-

Yıllardır Gaziantep'e gitmek isteyen biriydim. Kebapçı Halil Usta ise görülmesi, gidilmesi gerekenler içerisinde listenin başında geliyordu ki tam da öyle oldu. İlk bakışta "burası mıymış Halil Usta?" dedirticek mütevazilikte bir mekan. Şöhretinin karşısında bu kadar mütevazi, bu kadar salaş olmasına şaşırıyorsunuz. Sizi ilk şok eden, içerisinin kalabalıklığı ve insanların sabırla bir masa bulabilmek için sıra bekle.. Devamını Göster

4
Halil Usta bir Gaziantep gerçeği
10

-

Kebapçı Halil Usta, Gaziantep'e olan talebin kesinlikle öncelikli sebeplerinden biri. Gaziantep, dünyada adı mutfağı ile anılan ender yerlerden birisi. Mekan tadında salaş, oldukça samimi bir yer. Siparişi verdiğinizde önünüze önce bakır bir tabak içinde siparişinizin ilk kısmı geliyor. Bu önemli; zira kendinizi kaptırır da ilk tabakta doyarsanız sonradan gelecek olan iki tabağa pişmanlıkla bakabilirsiniz. İkinci ta.. Devamını Göster