Kavaklı Köfteci

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kavaklı Köfteci Hakkında

1991 Yılında Bodrum Yalıkavak’ta açıldı. O Günden bu güne kendi ilke ve prensiplerine bağlı kalarak çalışanları ile birlikte bugün Kavaklı Köfteci markası ortaya çıktı. Kavaklı Köfteci’de Tüm Ürünler özel bir reçete ile oluşturulmaktadır. Köftelerimiz,yüksek oranda kaliteli Dana Eti içerir.Lezzetini içerdiği yüksek Et kalitesinden almaktadır. Sağlıklı, Kavaklı Köfteci’de tüm ürünler tazedir. Günlük üretilir ve satılır. Temiz Kavaklı Köfteci’de herşey gözönündedir,Kapalı kapılar ardında hiçbirşey yapılmaz. Her müşteri denetcimizdir. Bizde onlara layık temizlik ve hijyen kurallarını uygularız.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
Kavaklı Köfteci
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
18.09.2013
Misafir
Bu şöhreti hak etmiyor
Köfteleri oldukça yağlı ve fiyata kıyasla porsiyonlar küçük. Garsonların tavrı berbat, tok satıcı modundalar. Çevresindeki benzer mekanların işletmecilik anlayışını görünce bu kadar talep görmesine üzülüyorsun.
2/5 Ortalama
29.10.2011
Taşkın Gürsel
Fiyatları yüksek
Fiyatları arttırmışlar, porsiyonu artık 12-13 TL gibi bir rakam, tek kişi 20 TL civarı ödedim. Bence bu fiyatlar sunulan lezzete göre fazla, Bodrum'da yer alması da mazeret olmaz. Bir kere denemek için gidilebilir, öyle şaheser bir köftesi yok.
2/5 Ortalama
29.10.2011
Taşkın Gürsel
Fiyatları yüksek
Fiyatları arttırmışlar, porsiyonu artık 12-13 TL gibi bir rakam, tek kişi 20 TL civarı ödedim. Bence bu fiyatlar sunulan lezzete göre fazla, `Bodrum`'da yer alması da mazeret olmaz. Bir kere denemek için gidilebilir, öyle şaheser bir köftesi yok.
3/5 Çok İyi
27.04.2011
Coşkun Keskin
Fena değil
Köftesinin tadı fena değil, İnegöl köftesi şeklinde Çine köftesine yakın bir lezzette. 1 porsiyon köfte 10 TL, piyaz 4 TL. Fiyat olarak Türkiye'deki en iyi köftecilerin fiyatında ama `Bodrum` olduğu için mazur görülebilir.