Kavaklı Köfteci

  • Muğla / Bodrum / Yalıkavak
  • Merkez Çarşı içi

Kavaklı Köfteci

1991 Yılında Bodrum Yalıkavak'ta açıldı. O Günden bu güne kendi ilke ve prensiplerine bağlı kalarak çalışanları ile birlikte bugün Kavaklı Köfteci markası ortaya çıktı.

Kavaklı Köfteci'de Tüm Ürünler özel bir reçete ile oluşturulmaktadır.
Köftelerimiz,yüksek oranda kaliteli Dana Eti içerir.Lezzetini içerdiği yüksek Et kalitesinden almaktadır.

Sağlıklı,
Kavaklı Köfteci'de tüm ürünler tazedir. Günlük üretilir ve satılır.

Temiz
Kavaklı Köfteci'de herşey gözönündedir,Kapalı kapılar ardında hiçbirşey yapılmaz. Her müşteri denetcimizdir. Bizde onlara layık temizlik ve hijyen kurallarını uygularız.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Bu şöhreti hak etmiyor
4

-

Köfteleri oldukça yağlı ve fiyata kıyasla porsiyonlar küçük. Garsonların tavrı berbat, tok satıcı modundalar. Çevresindeki benzer mekanların işletmecilik anlayışını görünce bu kadar talep görmesine üzülüyorsun.

3
Fiyatları yüksek
4

-

Fiyatları arttırmışlar, porsiyonu artık 12-13 TL gibi bir rakam, tek kişi 20 TL civarı ödedim. Bence bu fiyatlar sunulan lezzete göre fazla, Bodrum'da yer alması da mazeret olmaz. Bir kere denemek için gidilebilir, öyle şaheser bir köftesi yok.

3
Fena değil
6

-

Köftesinin tadı fena değil, İnegöl köftesi şeklinde Çine köftesine yakın bir lezzette. 1 porsiyon köfte 10 TL, piyaz 4 TL. Fiyat olarak Türkiye'deki en iyi köftecilerin fiyatında ama Bodrum olduğu için mazur görülebilir.