Katibim Restaurant

  • İstanbul / Üsküdar
  • Şemsipaşa Sahil Yolu No:53

Katibim Restaurant

Üsküdar'a gider iken aldı da bir lezzet!

Enfes manzarası ile iştahları kabartan, leziz tatları ile karınları doyuran, yemek yemenin bir ihtiyaçtan öte bir zevk olduğunu bilenlerin mekanı Katibim Restaurant'ta dört dörtlük bir lezzet şölenine var mısın?

İster öğle, ister akşam yemeklerinde Katibim'in en muhteşem lezzetlerini tadacak, miden ile beraber gözlerin de ziyafetin tadına varacak!

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Ücretli otopark
10

-

Otopark için ayrıca ücret ödediğim ilk yerdi. Bence çok saçma bir uygulama, anahtarı alırken nezaketen ücretli olduğu söylenebilirdi.

5
Peynir namına hiçbir şey yok
4

-

Mıhlama aldım, sanki mısır çorbası geldi önüme. İçinde peynir namına hiçbir şey yok. Yemeye çalıştım, yiyemedim. Yanında verdikleri ekmek de sertti. Kahveleri güzeldi ama.

5
Hizmet 5. sınıf
2

-

Sakın gitmeyin. Hizmet 5. sınıf, kendinizi besleme gibi hissettiriyorlar. Sanki bedava yiyorsunuz, onlar ödüyor gibi. O mekana yazık etmişler. Garsona teşekkür ederiz diyoruz, ses yok. İyi akşamlar diyoruz, ses yok. Yemeği önümüze attılar resmen, kendimi çok kötü hissettim. Şikayette ettim zaten şeflerine.

5
Yediklerimizden zehirlendik
2

-

Biz de zehirlendik. Durumu bildirdiğimizde de dalga geçer gibi başka yerden zehirlenmişinizdir dediler. Asla gitmeyin.

5
Kimse gitmesin
2

-

O kadar berbat bir yer ki. Kampanyadan aldık ama gidince aşağılarda, pis bir yerden masa hazırlamışlar. 2, hatta 3. sınıf muamelesi yaptılar bizlere. 6 kişi iftara gittik dün akşam. Hiç kimse aldanıp gitmesin.