Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kaş Dalış Okulları

+ 4 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli

Kaş Dalış Okulları Hakkında

Akdeniz'in en benzersiz tatil beldelerinden biri olan Kaş; doğasıyla, coğrafyasıyla ve antik kalıntılarıyla görülmesi ve yaşanması gereken bölgelerden biridir aynı zamanda. Her türlü güzellikleri sunan bu tatil beldesi, üstelik dalış noktalarıyla da oldukça ünlü… Hatta dünyadaki 100 dalış bölgesinden biri olarak gösteriliyor. Kaş'ta 30'a yakın dalış noktaları bulunuyor.

Ve bu dalış noktaları Kaş Limanı'na yaklaşık 30 dakikalık uzaklıkta… Hidayetin Koyu'nda, Fırnaz Koyu'nda, Mavi Mağara'da, Demre'de, Besmi Adası'nda, Gürmeli Kayalıkları'nda veya o an hangi koya yakınsanız orada muhteşem bir dalış deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaş'ta ilk kez dalış yapacaklara ve profesyonel dalış isteyenlere uygun dalış okulları bulunuyor.

Küçük bir araştırmayla Kaş'taki dalış okullarını araştırıp size uygun dalış merkezini tercih edip, sualtının birbirinden güzel hallerine şahit olabilirsiniz. Kesinlikle eşsiz bir deneyim olacak. Sualtının sahipleri olan ahtapotlar, mürekkep balıkları, trompet balıkları, deniz tavşanları, karagöz balıkları ve daha birçok deniz canlısı sizlere dalışınız boyunca eşlik edecek.

Kaş\'ta yer alan dalış okulları şöyle: -Archipel Dalış Merkezi -Nautilus Diving Center -Barakuda Kaş Dalış Merkezi -Ayışığı Dalış Merkezi -Subaqua Dalış Merkezi -Sirena Dalış Merkezi -Bougainville Travel -VipScuba Dalış Merkezi -Anemone Dalış Merkezi -Atlas Dalış Merkezi -Naturablue Diving Center -Kaş Explorers -Apollo Diving Center.

Yorum / Değerlendirme

Kaş Dalış Okulları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?