Kargıpınarı Otelleri

Sarıkeçili Yörüklerinin gelip yerleşerek kurduğu Kargıpınarı; sazlık ve sulu bir arazide bulunduğundan dolayı bu adı almış. Bölgede ise Kargıpınarı otelleri tüm yıl misafirlerini ağırlamaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kargıpınarı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yemekler gayet güzeldi"

"Hiç aktivite yok, animasyon sıfır"

5.4

Misafir yorumu

17 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 19 16

Kargıpınarı Otelleri ve Kargıpınarı Otel Fiyatları

Sarıkeçili Yörüklerinin gelip yerleşerek kurduğu Kargıpınarı; sazlık ve sulu bir arazide bulunduğundan dolayı bu adı almış. Bölgede ise Kargıpınarı otelleri tüm yıl misafirlerini ağırlamaktadır.

Kargıpınarı, Akdeniz Bölgesi'nin incisi Mersin'e bağlı Erdemli'de yer almaktadır. Kargıpınarı, Erdemli'ye 12 km., Mersin'e ise yaklaşık 25 km. uzaklıktadır. Bölge ulaşım konusunda da oldukça rahat bir ağa sahiptir. Her gün her 5-10 dakikada bir hem Erdemli merkeze hem de Mersin Merkez'e araç bulmak mümkündür.

Yıl boyunca Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Kargıpınarı'nda yaklaşık 2,5 km.'lik bir sahil şeridi yer almaktadır. Böylesine uzun bir sahil şeridine sahip olması ve Akdeniz ikliminin de etkisi ile bölgede yaklaşık 7 ay denize girmek mümkün olmaktadır.

Bozulmamış doğası uzun süren deniz sezonu ile Kargıpınarı yıl boyunca tatilcilerin ve yazlıkçıların ziyaret ettiği bir bölgedir. Özellikle de yaz tatili döneminde Kargıpınarı en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu dönemde hem çevre ilçelerden hem de yakın illerden çokça kişi tatil için burayı tercih etmektedir. Gelen tatilcilerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok büyük otel ve küçük otel hizmet vermektedir.

Hizmet veren bu oteller deniz manzaralı ve denize yürüme mesafesinde yer alan otellerdir. Bu sayfada tüm Kargıpınarı otelleri ve Kargıpınarı otel fiyatları, fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize göre bir tatil oteli bulabilirsiniz.

Yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşayan Kargıpınarı otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilir hem de istediğiniz zaman aralıklarında tatilinizi yapabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın