Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
05.07.22
Çıkış
06.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Olanaklar

Klima
WiFi

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli

Tesis Türü

Pansiyon

Konaklama Tipi

Oda-Kahvaltı

Karakum Pansiyonları:

Karakum için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Apart Otel
Aile Dostu
3.3/5 Çok İyi
(2 değerlendirme)
Karakum merkezine 2.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
400 TL
Otelz.com
649 TL
En uygun fiyat
400 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
400 TL
Pansiyon
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(69 değerlendirme)
Karakum merkezine 5.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Apart Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
5/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Karakum merkezine 5.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
Şehir Oteli
4.8/5 Mükemmel
Karakum merkezine 490 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
3.7/5 Çok İyi
(24 değerlendirme)
Karakum merkezine 5.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.000 TL
Otel
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Karakum merkezine 590 m uzaklıkta
Otelz.com
%17 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.449 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.7/5 Mükemmel
(39 değerlendirme)
Karakum merkezine 12.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
600 TL
Otel
Şehir Oteli
4.6/5 Mükemmel
Karakum merkezine 3.8 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
599 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Karakum merkezine 3.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%17 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
997 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Karakum merkezine 3.9 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.279 TL
Etstur
1.280 TL
En uygun fiyat
1.279 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.279 TL

Karakum Pansiyonları

Karakum Pansiyonları

Sinop, yaklaşık 6000 yıllık geçmişinin olması ve pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Günümüz Türkiye’sinde coğrafi anlamda ülkenin en kuzey ucunu oluşturması ve doğal liman olması nedeniyle önemini koruyor. Tarihte efsanelere konu olmuş bu şehir, Büyük İskender'e 'Gölge etme, başka ihsan istemem' diyen ünlü düşünür Diyojen'e de ev sahipliği yapması ile biliniyor. Tarihi eserlerin yanı sıra Karadeniz'in en güzel limanlarına sahip olması ve doğal güzelliklerle donanmış olmasıyla son yıllarda oldukça rağbet gören bir şehir olarak karşımıza çıkan Sinop'ta dilediğiniz gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Uzun soluklu tatilleriniz olsun, hafta sonu kaçamaklarınız olsun kesinlikle tanımak isteyeceğiniz bir şehir olarak karşınıza çıkan Sinop'ta, Tarihi Sinop Cezaevi'ni ziyaret ederek yakın dönem Türk tarihi bilgilerinize ışık tutabilirsiniz. Bizans döneminden kalma kiliseleri görebilir ve Selçuklu'dan kalma kaleleri ziyaret ederek uzun dönemde Türk mimarisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Sinop'ta alternatif turizm çeşitlerini bulabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Ülkemizin en kuzey ucunda Karadeniz'in deli dalgaları arasında hayallere dalabilir, Sinop'un şirin ve küçük plajlarında denizin tadını çıkarabilirsiniz. Ülkemizde yeşil ve mavinin en yoğun olarak birleştiği bölge olan Karadeniz Bölgesi'nde, içinde trafik ışıkları bile olmayan ve yaşanabilir yerler listesinde başlarda gelen Sinop'un en güzel plajlarının bulunduğu Karakum otellerinde hayatınızın en değişik tatilini geçirebilirsiniz. Siyah kumlarla dolu olan bu plajlarda Karadeniz'in soğuk sularında yüzmek birçok kişinin hayatında ilk kez deneyimleyeceği bir tatil olarak görülüyor.

Karakum Konaklama

Karakum Konaklama

Karadeniz'in incisi Sinop'un en güzel tatil beldelerinden biri olan Karakum'da ailecek dinlenerek bir tatil geçirebilir ya da kalabalık arkadaş gruplarıyla bolca eğlenceye katılabilirsiniz. Simsiyah kumlarla dolu olan bu plajlarda hayatınızın ilk renkli plajını görebilir ve Karadeniz'in dalgalı sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Karakum'da kamuya ait konaklama türlerinin yanı sıra özel işletmelere de bağlı olan oteller, pansiyonlar, apart oteller bulabilirsiniz. Karakum'da en çok tercih edilen konaklama çeşitlerinin başında ise pansiyonlar geliyor. Karakum pansiyonları seçenekleri ile konaklayarak Karadeniz tatilinizin en güzel duraklarından birini keşfedebilir ve evinize tam anlamıyla dinlenmiş olarak dönebilirsiniz. Sahilin hemen gerisinde bulunan restoran ve kafelerle deniz sonrası yemeğinizi yiyebilir ve dinlenebilirsiniz. Karadeniz'in yarısından fazlası ormanlarla çevrili olan topraklarından, alabildiğince sınırsız uzanan koyu lacivert sularına doğru tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz doğa ile baş başa ormanlarda kamp kurabilir, sahil kenarında ateşinizi yakabilir ve ateş başı hikayeleri dinleyerek şarkılar söyleyebilirsiniz. Karakum pansiyonlarının sunmuş oldukları imkanlarla bir tatilden tüm beklentinizi karşılayabilir ve Akdeniz tatilinizi aratmayacak kadar güzel bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Karakum'un kara kumlarla dolu olan plajlarının tadını doyasıya çıkarabilir ve Sinop'un tüm güzelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sinop'un kent merkezine 2 km olan Karakum'da deniz tatilinizi geçirirken hemen arkasında uzanan koca ormanda da doğanın ihtişamı karşısında büyülenebilirsiniz.

Karakum Pansiyon Fiyatları

Karakum Pansiyon Fiyatları

Konaklama çeşitlerinin fiyatları belirlenirken otelin bulunduğu lokasyon, otele ulaşımının kolay olması, otelin sahile olan uzaklığı, sunduğu manzara, kendisine özel plajının olup olmadığı gibi faktörler etkili oluyor. Karakum pansiyonları fiyatları ile tatilcilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

  • Karakum tam pansiyon seçenekleri ile kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerini konaklamanıza dahil edebilir ve ne yiyeceğim derdi olmadan tatilinizi sürdürebilirsiniz. Tam pansiyon konaklamaların sunduğu hizmetlerin dışına çıkmak isterseniz otelinizle anlaşabilir ve ekstra ücret ödeyerek öğünlerinizi düzenleyebilir ya da diyetinize uygun programlar hazırlatabilirsiniz. Her otelin kendi işletme politikasına göre esneyebilen kurallarla tatilinizi geçirebilirsiniz. Yemek saatlerinin sınırlı olduğu vakitleri otelin resepsiyonundan öğrenebilir ve tatilinizi planlayabilirsiniz.
  • Karakum yarım pansiyon seçeneklerini tercih edebilir ve sadece konaklamak için oda kiralayabilirsiniz. Ayrıca çoğu pansiyonun sunmuş olduğu oda kahvaltı seçeneklerini değerlendirebilir ve kahvaltınızı otelinizde yaparak güne zinde başlayabilirsiniz. Yarım pansiyon işletmelerinin kendi politikalarına bağlı olarak öğle ya da akşam yemeği de alabilir ve ücret için anlaşabilirsiniz. Yerel halkın yürüyüş yapmak için en çok tercih ettiği rotalardan biri olan Karakum Sahili ile gününüzün ara saatlerini değerlendirebilir, yorgunluk kahvesi içebilirsiniz.

Karakum pansiyonları en uygun seçeneklerini inceleyebilir ve Karadeniz halkının samimiyetiyle ailenizle birlikte eviniz konforunda bir tatil geçirebilirsiniz.

Karakum Gezilecek Yerler

Karakum Gezilecek Yerler

Sinop şehir merkezinde bulunan, yerli halk ve bölgeyi ziyaret eden turistler tarafından denize girmek için en çok tercih edilen plajlara sahip olan Karakum ve Sinop merkezi gezilecek yerler planınızı oluşturarak keşfedebilirsiniz.

  • Karadeniz Bölgesi'nin en çok tercih edilen ve tüm güzelliğini koruyan koylarından biri olan Hamsilos Koyu'nu ziyaret edebilirsiniz. Kendiliğinden doğal yollarla oluşan bu koyun güzelliği karşısında büyülenebilirsiniz.
  • Orman alt sınırının en düşük olduğu Karadeniz Bölgesi'nde deniz seviyesinde bulunan ve tabiat parkı olarak koruma altında olan Sarıkum Gölü ve Tabiat Parkı'nı ziyaret edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 102 hektarlık bir alana yayılan Sarıkum Gölü'nün etrafında romantik yürüyüşler yapabilir ya da sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.
  • Dark turizm olarak da bilinen hüzün turizminin ülkemizdeki en popüler ayaklarından biri olan Tarihi Sinop Cezaevi'ni ziyaret edebilirsiniz. Ünlü Türk şair ve yazarlarının sürgün edildiği bu hapishanede o yazarların eserlerini hatırlayabilirsiniz. İnşa tarihi tam olarak bilinmemesine rağmen 14. yy'a kadar uzandığı varsayılan uzun tarihi ile Sinop Cezaevi, Kırım Hanı Şahin Giray, Sabahattin Ali, Refik Halit Karay gibi isimleri içinde tutsak etmiş.
  • Yaklaşık 4000 yıllık bir tarihe sahip olduğu düşünülen Sinop Kalesi'ni ziyaret edebilir ve kale üzerindeki Bizans ve Selçuklu etkilerini inceleyebilirsiniz.

Karakum Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karakum bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Karakum bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Karakum Pansiyonları - En Uygun Karakum Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Karakum Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Karakum Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Karakum Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Karakum Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.