Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Karakum Otelleri

Karakum için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Karakum Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Adını plajda bulunan kara kumdan alan yer, Karakum.

Karakum, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop iline bağlıdır. Sinop'un en sevilen ve yaz aylarında en çok ilgi gören sayfiye yerlerinden olan Karakum mevki adını, Boztepe Yanardağı'nın patlaması neticesinde, yanardağdan püskürerek yüzeye inen kül ve kumların renginden almıştır. Denize kadar inen siyah renkteki bu kül ve kumlardan dolayı denizin dibi siyah kumla kaplanmış. Bu sebeple de buraya Karakum adı verilmiştir. Sahilindeki kumsala da Karakum Plajı adı verilmiştir.

Karakum mevki kış aylarından ziyade yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Karakum'a sadece Sinop halkı tarafından değil çevre illerden de yaz tatilinde oldukça yoğun bir ilgi olmaktadır. Tatilciler bölgeye en çok haziran, temmuz ve ağustos aylarında ilgi göstermektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok Karakum oteli bulunmaktadır. Bu oteller içerisinde; butik oteller, tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Karakum otelleri genellikle tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Her zevkten her bütçeye kadar bir konaklama otelinin yer aldığı Karakum otelleri kategorisinde kalabalık gruplar genellikle apart otelleri tercih ederken, konaklama da küçük ve daha samimi bir ortam arayanlar ise butik otelleri daha çok tercih etmektedir.

Karakum otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde bazıları deniz manzaralı ve denize yürüme mesafesinde olup bazıları da merkezde ama yine denize ve plaja yürüme mesafesinde olmaktadır. Tatil otelleri ve diğer birkaç otelinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Karakum otelleri; fiyatları, fotoğrafları ve tüm özellikleri ile sayfanın hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu sayfadan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, belirtilen iletişim numaraları ve mesaj kısmı ile otelle iletişime geçebilir hatta ön rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Boztepe Yanardağı'nın püskürttüğü kumlar ve küllerle toprak renginin siyaha döndüğü Karakum, adını bu siyah renkteki kumlardan almıştır.

Karakum, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop'a bağlı bir sahil kasabasıdır. Bölgede bulunan ve bir zamanlar aktif bir volkan olan Boztepe Yanardağı'nın patlaması neticesinde, yanardağdan püsküren siyah renkteki kül ve kumlar deniz seviyesine kadar inmiştir. Hatta denize kadar inen siyah renkteki bu kül ve kumlardan dolayı sahil ve denizin dibi de siyah kumla kaplanmıştır. Tüm yüzeyi kaplayan bu siyah kum ve küller bu bölgeye Karakum adının verilmesine neden olmuştur. Sahilindeki kumsala da Karakum Plajı adını almıştır.

Karakum mevki yaz mevsiminde tatilciler tarafından tertemiz denizi ile tercih edilmektedir. Özellikle de Karakum Plajı cam gibi berrak suyu ile tatilcilerin en çok ilgi gösterdiği yerdir. Karakum'a gelenlerin bölgede konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır. Bu konaklama otelleri içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Karakum otel fiyatları ise hizmet veren bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Yıldızlı oteller ve tatil otelleri ile butik oteller ve apart oteller farklı farklı konaklama fiyatları sunmaktadır misafirlerine. Pansiyonlar ise genel olarak diğer kategorilerdeki otellere göre daha uygun konaklama fiyatları sunmaktadır.

Karakum otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır. Her otel kendi şartlarına göre misafirlerine olanaklar sunduğundan dolayı bu da fiyatlarda farklılıklara neden olmaktadır.

Karakum otel fiyatları, mevkide yer alan tüm oteller, otellerin özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Karakum'da yer alan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdide keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karakum Hakkında

Karakum, mevkiye adını veren kumu, şifalı killi toprağı, yer inciri, bemberrak denizi ile Sinop'a gelen tatilcilerin kesinlikle görmesi gereken yerlerden biridir.

Sinop Yarımadası'nın güneyinde, Sinop'a 3 km. mesafede bulunan Karakum, özellikle yaz aylarında birçok tatilcinin uğrak yeri olmuştur.

Karakum, Karadeniz'in yıllar boyu Karakum'un bulunduğu bölgedeki kayalıkları aşındırması sonucu oluşmuştur mevkiye adını veren Karakum. Karakum'un bu doğal kumu iyotla birleşince adeta şifa dağıtan bir merkez haline geliyor Karakum. Sinop ve Karakum'a tatil için Türkiye'nin bir çok yerinden gelen tatilciler Karakum'da deniz ve güneşin tadını çıkarırken aynı zamanda Karakum'daki bu doğal kumun romatizma, eklem rahatsızlıkları gibi hastalıklara olan tedavisinden yararlanmaktadır.

Ülkemizde bir benzeri olmayan bu doğal nimeti ile Karakum her geçen yıl daha fazla tatilcinin ilgisini çekmekte Sinop ve Karakum'u bir çekim merkezi haline getirmektedir. Karakum geçmiş yıllarda Sinoplular'ın sayfiye yeri olmuştur. Sinop'ta yaşayan halk yaz aylarında sahilden hem yürüyüş yaparak hemde kayıklarla Karakum'a gelip, Karakum'un keyfini çıkarmışlardır. Günümüzde Karakum, bir çok tatilcinin tadını çıkardığı bir tatil beldesi olmuştur.

Karakum, mevkiye adını veren Karakum'u ile birlikte Karakum'da yetişen yer inciri ile de merak uyandırmaktadır. C vitamini yönünden oldukça güçlü olan Karakum'da yetişen bu yer inciri, özellikle bağırsak rahatsızlıkları olanlar için oldukça fayda sağlamaktadır. Karakum'da yetişen yer inciri kaktüsgillerden bir meyvedir. Karakum'daki bu yer incir dikenleri soyulduğunda yemeğe hazır bir meyve haline gelmektedir.

Karakum, sahip olduğu bu doğal zenginlikleri, tertemiz havası, bemberrak denizi ile her geçen yıl daha çok tatilciyi kendine çekmektedir. Bölgede hizmet veren bir çok kaliteli konaklama tesisi Karakum'a olan ilginin haklı kanıtıdır.

Karakum otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Gerçekten ev konforunda ağırlandık

Esimle 3 gece konakladığımız apart otelde Mehmet Bey ve saygıdeğer eşine sonsuz teşekkürler. Ayrıca personele de hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Gerçekten ev konforunda ağırlandık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Kahvaltı ortalamanın üzerinde.

Eşyalar yeni ve hoş görünümlü, oda temiz ve güzel kokuyordu. Genel olarak bakımlı, özenli bir havası vardı. Kahvaltı ortalamanın üzerinde. Çalışanlar samimi, güler yüzlü ve ilgili. Yaşadığımız tek dezavantaj (diğer odalarda da geçerli mi bilmemekle birlikte) kaldığımız Orkide odanın banyosunun aşırı küçük olması sebebiyle duşakabin bulunmaması, klozet ve lavabo arasına konulmuş duş başlığından ibaret olmasıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Hep ilgili ve sevgi dolular

Mehmet Bey, Sevim Hanım ve sevgili Emir. Kaldığımız 6 gün boyunca hep ilgili ve sevgi doluydular. Hiç ayrılmak istemedik. Evimizdeki kadar rahat ve huzurluyduk. Apart odalarda ihtiyacımız olan her şey hazırdı ve tertemizdi. İlginize sonsuz teşekkür ederiz. Sinop sizinle güzel geldi bize..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Gidip görün derim

Lavanta Otel harika. Personelinden tütün konumuna kadar her şey mükemmeldi. Tereddütsüz tercih edebileceğinizi bir otel. Mevki dolayısıyla plajlara yakın olması da artı puan kazandırıyor. Temizliğini ve kahvaltı vs. anlatmaya bile gerek yok. Gidip görün derim. Biz evli çift olarak 3 günlük tatilimizi oteli gördükten sonra 6 güne çıkardık. Harika bir tatil geçirdik ve yine Sinop dersek yine Lavanta Otel olacaktır. Sevgiyle…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Kahvaltıları da güzel kendileri de

Gelen müşterileri evlerine gelmiş misafir olarak görüyorlar. Doğal olarak siz de kendinizi evinizde hissediyorsunuz kahvaltıları da güzel kendileri de güzel. Sevgili Mehmet hocam yolunuz açık olsun personeliniz Emir'e de selamlar. Beş gün boyunca üzerimizde çok emeği oldu selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odalar yeni, rahat, tertemiz

Odalar yeni, rahat ve kesinlikle tertemiz. Kumsal temiz, deniz şeffaf, manzara gerçek bir tablo. Sinop'a ilk gelişim. Pişmanlığım daha önce Sinop'a gelmemiş olmam. Tatlı mı tatlı bir his bırakan bu oteli ve Sinop'u mutlaka ziyaret edin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Apart sahibi güler yüzlü ve yardımsever

Her şeyden önce apart sahibi Mehmet Bey'in güler yüzü ve yardımseverliği için teşekkür ederiz. Kendisi her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Apart konum itibariyle denize nazır, küçük ve sevimli bir bahçe içerisinde, tertemiz ve sakin bir ortamda. Ayrıca çalışan diğer personelin güler yüzlülüğü bile her zaman burayı tercih etmemize sebep. Artık Sinop'ta bir evimiz var. Çoğu beş yıldızlı otellerde bile alamayacağımız hazla bir tatil yaptık. Teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü

Sinop'a yolumuz düşerse kesinlikle tekrardan uğrayacağımız bir otel. Mehmet Bey ve çalışanların ilgisi, güler yüzü, samimi davranması ve temizliği gayet hoşnut edici. Kahvaltısı da son derece tatminkar ve güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Tatlı ve şirin bir yer

Balayımızı burada geçirdik. Çok tatlı ve şirin bir yer. Fotoğrafların aynısı mı diye sormuştum rezervasyon aşamasında, emin olun çok daha güzeli. Güzel bir balayı geçirdik. Temiz, içimiz rahat, keyifli, şık bir tatil oldu. Teşekkür ediyorum herkese. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Kahvaltısı gayet güzel

Temiz, küçük, güzel, balkonlu odalar. Banyo ve klozet birlikte; fakat temiz. Kahvaltısı gayet güzel, personel ilgili. Tercih edilebilecek şirin bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Çok kibar ve beyefendiler

Karadeniz turumuzda ilk durağımız Sinop Mimoza Otel oldu. 2 gece konakladığımız otelin sahibi Mehmet Bey'in samimiyeti inanılmazdı. Otelden çıkarken Mehmet Bey bizi akrabalarını uğurlar gibi uğurladı. Otel merkeze yaklaşık 4 km uzaklıkta. Denize sıfır neredeyse. Apartların küçük bahçesi de mevcut. Odalar temiz, kahvaltılar güzel ve en önemlisi güler yüzlü personeli çok çok ilgili. Aile oteli gibi çalışıyorlar, otel sahibi personeline bile yapacakları işleri rica ederek yaptırıyor. Çok kibar ve beyefendiler. Eğer Sinop'a geleceksiniz başka yer aramanıza gerek yok. Durağınız kesinlikle burası olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andaç Otel
Andaç Otel

-

Sinop’ta kalacağım tek yer

Sinop'ta kalabileceğiniz temiz düzenli misafirperver bir otel. Sinop'a geldiğimde kalacağım tek yer. İbrahim Bey'in ilgi ve alakasına da çok teşekkür ederim. Deniz muhteşem. Her gün sabah İbrahim Bey'in tuttuğu balığı akşam yemek muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Otel tertemiz

Oteli denizi, kumsalı ve özellikle kahvaltıyı çok beğendik. Güzel bir yer Karakum. Otel tertemiz, çalışanlar içten ve sempatik. Keza plaj işletmecileri de öyle. Sinop'a geldiğimde ilk yer arayışına buradan başlayacağım. Fiyat/denge oranı iyi. Teşekkürler her şey için. Görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel North Sails
Hotel North Sails

-

Kahvaltılar hem leziz, hem de doyurucu

Ailecek yaptığımız kültür turumuzun dördüncü durağı, Zeus'un aşık olduğu Sinope'nin yaşadığı iyot kokulu, martıların şarkı söylediği güzel şehir, Sinop. Otelin internet sitesinden aldığımız ipuçları ile bu güzel otele geldik. Odalar tertemiz, banyo konforluydu. Otelin konumu ve yeri denizin ve doğanın içinde olması, bizi memnun etti, arabamızı, otelin parkına bıraktıktan sonra. Bir ev sahibi kibarlığı ile bizi ağırladılar ayrıca teşekkür ederiz. Deniz manzaralı restoranlarında hazırlanan kahvaltılar da hem leziz, hem de fazlasıyla doyurucu idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel North Sails
Hotel North Sails

-

Kafa dinlemek için ideal

Otel şehrin gürültüsünden uzak, sesiz sakin bir alanda yer alıyor. Tam bir üç yıldızlı otel ayarında. Denize bakan odaların manzaraları mükemmel. Temizlik ve iç dizayn gayet yeterli. Kafa dinlemek için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odaların dekorasyonu çok güzel

Otelin içine girdiğiniz anda sizi lavanta kokusu karşılıyor. Kahvaltı, temizlik harika. Odaların dekorasyonu çok güzel. Deniz hemen yakınında. 2 çocukla harika bir tatil oldu. Ayrıca çalışanların ilgi alakası ve güler yüzü de takdire şayan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Karakum Plajı'na çok yakın

Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tercih ettik. Otelin konumu, temizliği ve kahvaltısı tatminkar. Misafirperver ve saygıdeğer işletmeci ve çalışan profiliyle ideal. Merkeze ve Karakum Plajı'na çok yakın. Konakladığımız dönem içerisindeki samimi ilgileri için Mehmet Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Otelden mutlu ayrıldık

Keyifli bir tatil geçirdik, otelden mutlu ayrıldık. Odalar içimizi açtı. Akşam manzarası apayrı, burası güzel bir muhit. Kahvaltı gerçek bir tatil kahvaltısıydı. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Kahvaltısı gayet güzel

Merhabalar, aslen Egeliyim ve Sinop için denizinden dolayı çekintilerim vardı açıkçası. Karakum Plajı'na bayıldım. Plajda müşteri memnuniyeti, ilgi, alakaları çok iyi. Kumsal temiz, denizi mükemmel. Bu apart otele gelirsek; tam bir aile şirketi. Temizliğine asla ve asla şüphe edilmeden güvenilmesi gerekiyor. Bu konuda titizlikle beni ilk çeken şey oldu. Sabah serpme kahvaltısı gayet güzel. Müşteri memnuniyetine diyecek söz bulamıyorum, hiç beklemediğim şekilde güzel karşılandım. Tam bir aile ortamı. Ufak bir uyarı, yerleri dolu olsa da siz yine de bir gidin, yer olma ihtimali var. İlk tercih yeriniz olması sizin avantajınıza, demedi demeyin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odamız mis gibi tertemizdi

Bugün ayrıldık Lavanta Apart'tan. Begonya odasında kaldık. Odamız mis gibi tertemizdi. Balkonumuzun deniz manzarası vardı. Sabah kahvaltımız çok iyiydi. Çok ama çok memnun kaldık. Hemen alt taraftaki koyda denize girdik. Öğleden sonramızı gezerek değerlendirdik. Odamız olsun, Pınar hanım ve çalışanlar olsun gerçekten memnun kaldık. Gideceklere hiç tereddütsüz tavsiye ediyoruz. Bundan sonra Sinop'taki evimiz Lavanta Apart. Tabi yer bulabilirsek… Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Temizlik ve kahvaltı güzel

Güzel vakit geçirdik. Odalar hizmet temizlik ve de kahvaltı güzeldi. Oteli ve konumunu çok beğendik. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Temiz, rahat, küçük

Temiz, rahat, küçük, aile ortamı samimiyetinde bir apart otel. Kahvaltı da güzeldi. Gayet de ilgililerdi. Teşekkür ediyoruz tekrar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Serpme kahvaltısı için gidilir

Merhaba. Dün gece 2 kişi konakladık. Temizlik ve hijyen 10 numara fakat tuvalet ve banyonun bir olması banyoda sıcak su akmaması bizi oldukça rahatsız etti. Ek olarak odamız küçük balkonumuz büyüktü. Sadece şunu söylemek isterim serpme kahvaltısı için gidilebilecek bir mekan 10 üzerinden değerlendirildiğinde bence 8.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Güzel, konforlu, temiz

Hanımeli odasında 2 gün kaldık. Gayet güzel, konforlu, temiz bir otel. Ayrıca kadın gözüyle de temiz bir otel olduğunu eşim teyit etti. Konumu da güzel. Odaları gayet güzel ve rahat. Misafirperverlikleri çok samimiydi. Evindeymişsin gibi hissediyorsun. Bundan sonra nerede kalayım diye düşünmek yok. Önceden rezervasyonumu yapacağım ve rahatça gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Çok temiz bir ortam

Çok temiz bir ortam, güzel bir kahvaltı ile güne başlamak ve en önemlisi sıcak bir ortam. Aile işletmesi olduğundan mı bilmem, sanki önceden tanıyormuşsunuz hissi veriyor. Sohbetleri, ilgileri için tüm arkadaşlara, Pınar Hanım ve eşine teşekkür ederiz. Özellikle ikizler Kuzey ve Ömer çok sevimliler maşallah, kocaman öpüyoruz. Kısacası hayırlı, uğurlu olsun, rabbim yolunuzu açık etsin. Nur & Kamil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odalar güzel ve temizdi

Oteli çok beğendik. Odalar güzel ve temizdi. Personel çok ilgiliydi. Sinop'a gideceklere tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Nezih ve temiz

Bu kadar nezih ve temiz bir ortam, Mehmet Bey, Sevim Hanım ve çalışan arkadaş kadar sıcakkanlı insanlarla karşılaşmayı beklemiyorduk. 2 gün boyunca kendimizi evimizde hissettik. Kahvaltı Sevim Hanım'ın her gün yaptığı poğaça ve böreklerle muhteşemdi, odalar tertemiz, denize, plaja yakındı, Karakum Plajı iyiydi. Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir kurum, hiç şüpheniz olmasın. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Nezih, tertemiz, güzel

Sinop'a geldiğinizde hiç tereddüt etmeden kalabileceğiniz nezih, tertemiz, güzel bir yer. İşletmeni Mehmet Bey ve Emir çok güler yüzlü ve nazik insanlar. Benim gibi özellikle temizlik takıntısı olanlar gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Deniz manzaralı odaları mükemmel. Biz ailece çok memnun kaldık. Sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Çalışanlarının sıcakkanlılığı

Tertemiz odası, özenli hazırlanmış kahvaltısı, Mehmet Bey ve çalışanlarının sıcakkanlılığı, denize yakınlığı ile 3 günlük tatilimizde çok rahat ettiğimiz ve herkese önerebileceğimiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Güzel tatlı bir tesis

Temizlik, görsellik, rahatlık ve ağırlama tam not benden. Güzel tatlı bir tesis. Yolumuz düşerse görüşmek dileğiyle. Hayırlı olsun güzel Sinop'unuza.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Kendimi aile ortamında buldum

Öncelikle Pınar Hanım ve personel arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Her şey çok güzeldi, kendimi sanki aile ortamında buldum. İlgi alaka temiz bir ortam, biz burayı internetten buldum ve telefon açtım, Sinop'a bilmediğim için beni arabayla aldılar, ben tavsiye ediyorum, gidin görün çok memnun kalacaksınız, inşallah bir da gideceğim ilk fırsatta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Manzara enfes

Rezervasyonlu geldik. Hanımeli odasını ayırmıştık, 3 gün bu odada kaldık. Çok beğendim gerçekten. Otel odasından ziyade konforlu bir ev gibi hissettim. Deniz de kumsal da güzeldi. Manzara enfes. Personele teşekkür. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

İlgili ve yardımsever personel

İlk iletişimin olumsuz geçmesi dolayısıyla tedirgin gittiğim ama mutlu ayrıldığım otel. İlgili ve yardımsever personel, yeni mobilyalar ve yeteri büyüklükte odalar. Sadece banyo biraz küçük geldi ancak o da benim kiraladığım oda tipiyle alakalı olabilir. Merkeze biraz uzak olsa da hemen yanından dolmuşlar kalkıyor, yani ulaşım problemi yok. Ayrıca 1 dakika bile sürmeyen yürüme mesafesinde saklı kalmış koyu andıran bir plaj var. Her anlamda yardımcı olan çalışan kadrosuna teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Tuvalet banyo temiz

1 gece kaldık, odalar temiz, tuvalet banyo temiz, balkon süper, kahvaltı güzel, fiyat uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Müşteri konforu öncelikli

Güzel bir tesis, çalışanlar ilgili ve sevimli. Kahvaltı yeterliydi serpmeydi. Kumsal çok yakın sanırım civarda 3-4 plaj var biz ikisini kullandık keyifliydi. İşletmeciler müşteri konforuna öncelik veriyorlar böyle hissettim senede iki üç kez geliyoruz böyle devam ederse tercihim bura olur. Bu sene açılmış hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Huzurlu bir ortam

Çok rahat ettik. Eşim oda düzenlemesine bayıldı. Kısa ama güzel bir tatil geçirdik. Huzurlu bir ortam, tertemiz. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Temizlik konusunda muazzam

Temizlik konusunda muazzam. Huzurlu bir tatil isteyenler için doğru bir tercih. Aile ortamında, sıcak sohbetleriyle, ilgileriyle bizi kendilerine hayran bıraktılar. 4 günde çok güzel insanlar kazandık. Sinop'a tekrar gelsek yine burayı seçeriz. Mehmet Bey'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Temizlik, ilgi, alaka, güler yüz

Temizlik, ilgi, alaka, güler yüz, hepsi bir arada. Manzarası muazzam, tam kafa dinlemelik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odalar ve kahvaltı

Odalar ve kahvaltı gerçekten güzeldi, teşekkür ederiz. Eşim, ben ve 1 yaşında oğlumla 3 gün kaldık. Odalar ferah, serin. Bahçesi var ve hemen karşıda 2 farklı plaj var. Plajlar gerçekten güzel, kumu simsiyah, keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Temizliği de kesinlikle yerindeydi

Buraya gitmeye karar vermeden evvel yorumlara bakmıştım. Yapılan kötü yorumların aksine Sinop'taki en iyi niyetli, en güler yüzlü ve en yardımsever insanlardı apart sahipleri. Bunun dışında konumu, temizliği de kesinlikle yerindeydi. Yakında tekrar gidip kalmayı düşünüyorum, evimin rahatlığını arattırmadı. Kötü yorumlara itibar etmemenizi öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sinop Mimoza Apart Otel
Sinop Mimoza Apart Otel

-

Tertemiz, bembeyaz, mis gibi bir oda

Yorumlara bakarak gittim. Ramazan Bayramı'nı orada geçirdik. 3 kız çatı katında kaldık. Tertemiz, bembeyaz, mis gibi bir oda. Mehmet amca çok ilgili, güler yüzlü bir insan. Sessiz, sakin, elit insanların olduğu bir apart. 2 gece kafamızı dinleyip döndük. Kahvaltısı yeterli oluyor. Biraz aşağısında yürüme mesafesi 10 dakika sürüyor, Karakum Plajı var. Bizim gibi sessizliği, temizliği seçenlere tavsiyemdir... :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Odalara bayıldım

Odalara bayıldım. Teşekkür ederiz. Kahvaltı almak seçenekliydi, serpme kahvaltıydı, ben aldım. Gidenlere serpme kahvaltıyı tavsiye ederim. Dışarıda üstüne para verip aldığımız kahvaltıdan çok çok daha iyi, ayrıca çok hızlıydı da. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Manzara muhteşemdi

Manzara muhteşemdi, odamız ayrı güzel. Gerçekten çok keyif aldık. Kahvaltı da süperdi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Loca Butik Otel
Loca Butik Otel

-

Kahvaltı müthiş

Gezdiğim şehirler arasında Sinop'ta konaklamak istedim. Loca Butik Otel'e tavsiyeler için geldim ve gayet memnun kaldım. İşletmede güler yüz eksik olmuyor. İlgi, alaka çok başarılı. Kahvaltı müthiş. Ziyaret eden arkadaşlara ısrarla tavsiye edebileceğim bir otel. Fiyatlar gördüğünüz hizmete göre gayet iyi durumda. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Loca Butik Otel
Loca Butik Otel

-

İşletme sahipleri çok ilgili

Güzel bir konsept, özellikle işletme sahipleri çok ilgililer, odalar ve eşyalar yeni ve çok temiz, memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Loca Butik Otel
Loca Butik Otel

-

Kuş sesleri ile uyanmak

Gezdiğim o kadar şehir otelleri arasında butik otel hizmetini gayet başarılı yapan güzel bir işletme. Manzara eşliğinde sabah kahvaltısı muhteşem, her şey için teşekkür ederiz. Kuş sesleri ile uyanmak isteyenler için…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lavanta Apart
Lavanta Apart

-

Güler yüz ve muhteşem ilgi

Gerçekten gerek aile gerek arkadaşlarınızla gidebileceğiniz bu civarın en iyi oteli. Denize 1 dakikadan daha az bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Güler yüz ve muhteşem ilgi, alakadan dolayı teşekkür ederiz, tekrar geleceğiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Loca Butik Otel
Loca Butik Otel

-

Odalar çok temizdi

Gerçekten ailecek çok beğendik odalar çok temizdi. Kocaman bahçesinde akşam kahve içmek çok keyifli. Özellikle deniz manzaralı odaları bizi bizden aldı. Herkese öneriyorum gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırabilirsiniz. :) Ha bu arada otele göre fiyat de gayet uygun geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Loca Butik Otel
Loca Butik Otel

-

Güvenle gidip kalabilirsiniz

Çok güzel ve temiz bir butik otel. Özellikle kahvaltısı mükemmel. Deniz manzaralı odaları mükemmel. Herkese öneriyorum. Güvenle gidip kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andaç Otel
Andaç Otel

-

Harika bir plajı var

Şirin bir aile işletmesi, odaların eşsiz bir deniz manzarası, harika bir plajı var. Hayran kaldım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Hikmet Bey. Siz değerli müşterimizi memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. Andaç Otel ailesi olarak tekrar sizleri otelimizde görmeyi temenni ediyoruz.

29 Mayıs 2018, Salı 11:54