Karakum Otelleri

Adını plajda bulunan kara kumdan alan yer, Karakum.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Karakum Otelleri

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çalışanları çok kibar"

"Denize sıfır bir yer"

10

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 22 80

"Sakin ve huzurlu"

"Personel ilgili, güler yüzlü"

10

Misafir yorumu

7 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 79 25

"Denize nazır"

"Bana şehri sevdirdi"

9.0

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 49 39

"Kuruşu kuruşuna hak ediyorlar"

"Çok memnun kaldık"

10

Misafir yorumu

13 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 54 87

"Çok güzel bir manzarası var"

"Temiz, bakımlı bir otel"

9.2

Misafir yorumu

5 yorum
Telefonla Yer Sor
Zinos Hotel
Zinos Hotel

Zinos Hotel

Etstur çağrı merkezi 0 850 600 60 60

Etstur

En uygun oda fiyatı

220 TL

En Uygun Fiyata Git

"Karşılama çok kötü"

"Kahvaltıdaki ürünler kötü"

6.8

Misafir yorumu

8 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Karakum Otelleri ve Karakum Otel Fiyatları

Adını plajda bulunan kara kumdan alan yer, Karakum.

Karakum, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop iline bağlıdır. Sinop'un en sevilen ve yaz aylarında en çok ilgi gören sayfiye yerlerinden olan Karakum mevki adını, Boztepe Yanardağı'nın patlaması neticesinde, yanardağdan püskürerek yüzeye inen kül ve kumların renginden almıştır. Denize kadar inen siyah renkteki bu kül ve kumlardan dolayı denizin dibi siyah kumla kaplanmış. Bu sebeple de buraya Karakum adı verilmiştir. Sahilindeki kumsala da Karakum Plajı adı verilmiştir.

Karakum mevki kış aylarından ziyade yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Karakum'a sadece Sinop halkı tarafından değil çevre illerden de yaz tatilinde oldukça yoğun bir ilgi olmaktadır. Tatilciler bölgeye en çok haziran, temmuz ve ağustos aylarında ilgi göstermektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok Karakum oteli bulunmaktadır. Bu oteller içerisinde; butik oteller, tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Karakum otelleri genellikle tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Her zevkten her bütçeye kadar bir konaklama otelinin yer aldığı Karakum otelleri kategorisinde kalabalık gruplar genellikle apart otelleri tercih ederken, konaklama da küçük ve daha samimi bir ortam arayanlar ise butik otelleri daha çok tercih etmektedir.

Karakum otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde bazıları deniz manzaralı ve denize yürüme mesafesinde olup bazıları da merkezde ama yine denize ve plaja yürüme mesafesinde olmaktadır. Tatil otelleri ve diğer birkaç otelinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Karakum otelleri; fiyatları, fotoğrafları ve tüm özellikleri ile sayfanın hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu sayfadan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, belirtilen iletişim numaraları ve mesaj kısmı ile otelle iletişime geçebilir hatta ön rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Boztepe Yanardağı'nın püskürttüğü kumlar ve küllerle toprak renginin siyaha döndüğü Karakum, adını bu siyah renkteki kumlardan almıştır.

Karakum, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop'a bağlı bir sahil kasabasıdır. Bölgede bulunan ve bir zamanlar aktif bir volkan olan Boztepe Yanardağı'nın patlaması neticesinde, yanardağdan püsküren siyah renkteki kül ve kumlar deniz seviyesine kadar inmiştir. Hatta denize kadar inen siyah renkteki bu kül ve kumlardan dolayı sahil ve denizin dibi de siyah kumla kaplanmıştır. Tüm yüzeyi kaplayan bu siyah kum ve küller bu bölgeye Karakum adının verilmesine neden olmuştur. Sahilindeki kumsala da Karakum Plajı adını almıştır.

Karakum mevki yaz mevsiminde tatilciler tarafından tertemiz denizi ile tercih edilmektedir. Özellikle de Karakum Plajı cam gibi berrak suyu ile tatilcilerin en çok ilgi gösterdiği yerdir. Karakum'a gelenlerin bölgede konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır. Bu konaklama otelleri içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Karakum otel fiyatları ise hizmet veren bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Yıldızlı oteller ve tatil otelleri ile butik oteller ve apart oteller farklı farklı konaklama fiyatları sunmaktadır misafirlerine. Pansiyonlar ise genel olarak diğer kategorilerdeki otellere göre daha uygun konaklama fiyatları sunmaktadır.

Karakum otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır. Her otel kendi şartlarına göre misafirlerine olanaklar sunduğundan dolayı bu da fiyatlarda farklılıklara neden olmaktadır.

Karakum otel fiyatları, mevkide yer alan tüm oteller, otellerin özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Karakum'da yer alan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdide keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karakum otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Ufuk Apart Pansiyon
Ufuk Apart Pansiyon

-

Kuruşu kuruşuna hak ediyorlar

Öncelikle bu zamana kadar kaldığım en uygun tesis olduğunu belirtmeliyim. Verdiğim ücreti kuruşu kuruşuna hak eden bir konaklama geçirdim. Tesis sahibi Ufuk Bey için para ikinci planda gayet ilgili; 'yok' kelimesi lügatında olmayan bir insan. Odaların temizliğine bayıldım. Her anında resmen evimde gibi hissettiğim bir oteldi. Tekrar teşekkür ediyorum. Buradan en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar