Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu

  • İstanbul / Fatih / Sultanahmet
  • Divanyolu Cad. Hacı Tahsinbey Sok.

Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu

Yemek sektöründe en çok üzerinde durulması gereken konu; gıdanın en taze şekliyle mutfağa girmesi ve hijyenik koşullarda hazırlanmasıdır.

Bu nedenle Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu, gıda sektörünün tanınmış markaları ve kalite belge standartları tescil edilmiş firmalarıyla çalışıyor.

Gıdaların tamamı mutfağa girmeden önce teslim alınma aşamasında, gıda uzmanları tarafından kontrol edilmekte, taşıma zinciri boyunca da belli noktalarda test edilmektedir.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Sipariş verirken fiyat sorun
1

-

1 tane çupra balık 320 TL hesap getirdiler, istemeden şişme ekmek 8 TL. Sipariş verirken fiyat sorun, yemek yerine kazık yemeyin, harbiden utanmazlar. Aşağıda puan vermem gerekiyor ama sıfır yok, bir bile çok.

4
Lezzeti yaşamak isteyenlere
10

-

Daha önce bu kadar güzel pide yememiştim. Çok taze ve lezzetliydi, ustaların ellerine sağlık. Ayrıca gerçekten sıcak ve samimi bir ortamı vardı. Bir sonraki İstanbul turumda mutlaka uğrayacağım. :))) Bu sefer kebapların tadına bakmak istiyorum. ;) Fiyatlar çok uygun! :)))

4
Mükemmel bir mekan, tavsiye ederim
10

-

Ramazan2da iftarımı bu mekanda açtım. Yaklaşık 250 kişiye aynı anda bu enfes yemekleri sunmaları beni şaşırttı. Kesinlikle tavsiye ederim.

4
Sultanahmet.karadeniz pide salonu
2

-

Sultanahmet tramway istasyonu yanındaki Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu'nda kıymalı pideyi karışık pide diye kakalamaya çalışıyorlar. Aman dikkat edin kazıklamasınlar sizi.