Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu

+ 4 Fotoğraf
2.9/5
Ortalama
4 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu Hakkında

Yemek sektöründe en çok üzerinde durulması gereken konu; gıdanın en taze şekliyle mutfağa girmesi ve hijyenik koşullarda hazırlanmasıdır. Bu nedenle Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu, gıda sektörünün tanınmış markaları ve kalite belge standartları tescil edilmiş firmalarıyla çalışıyor. Gıdaların tamamı mutfağa girmeden önce teslim alınma aşamasında, gıda uzmanları tarafından kontrol edilmekte, taşıma zinciri boyunca da belli noktalarda test edilmektedir.

Yorum / Değerlendirme

2.9/5
Ortalama
4 değerlendirme
Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
24.08.2018
Duran yancı
Sipariş verirken fiyat sorun
1 tane çupra balık 320 TL hesap getirdiler, istemeden şişme ekmek 8 TL. Sipariş verirken fiyat sorun, yemek yerine kazık yemeyin, harbiden utanmazlar. Aşağıda puan vermem gerekiyor ama sıfır yok, bir bile çok.
5/5 Mükemmel
25.07.2014
Misafir
Lezzeti yaşamak isteyenlere
Daha önce bu kadar güzel pide yememiştim. Çok taze ve lezzetliydi, ustaların ellerine sağlık. Ayrıca gerçekten sıcak ve samimi bir ortamı vardı. Bir sonraki `İstanbul` turumda mutlaka uğrayacağım. :))) Bu sefer kebapların tadına bakmak istiyorum. ;) Fiyatlar çok uygun! :)))
5/5 Mükemmel
04.08.2013
Misafir
Mükemmel bir mekan, tavsiye ederim
Ramazan2da iftarımı bu mekanda açtım. Yaklaşık 250 kişiye aynı anda bu enfes yemekleri sunmaları beni şaşırttı. Kesinlikle tavsiye ederim.
1/5 Kötü
05.12.2012
Misafir
Sultanahmet.karadeniz pide salonu
`Sultanahmet` tramway istasyonu yanındaki Karadeniz Aile Pide & Kebap Salonu'nda kıymalı pideyi karışık pide diye kakalamaya çalışıyorlar. Aman dikkat edin kazıklamasınlar sizi.