Kanaat Lokantası

  • İstanbul / Üsküdar
  • Selman-ı Pak Cad. No:9

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Müşteri memnuniyetinden uzak
2

-

Okul zamanımızda 79/83, her çarşamba okul harçlıklarımızla biriktirip gittiğimiz harika bir esnaf lokantasıydı. Maalesef her geçen gün lezzetinden, müşteri memnuniyetinden uzaklaşan ve gittikçe resmileşen bir askeri aşevine dönmüştür.

4
El basan tavası başarılı
6

-

Klasik Türk mutfağı yemeklerini sevenler için güzel bir lokanta. Kredi kartı geçmemesi çok kötü. Garsonlar kibar değiller fakat kaba bir hareketlerini de görmedim. El basan tavası başarılı. İşkembe çorbası içmenizi tavsiye etmem.

4
İskender yememenizi tavsiye ederim
2

-

Kanaat Lokantası'nda mümkünse İskender yememenizi tavsiye ederim. Önüme gelen servis soğuk ve nerdeyse çorba gibiydi. Bunun neden böyle olduğunu sorduğumdaysa onun tereyağı olduğu söylendi. Salçalı su ile tereyağını ayırabilecek kadar damak tadım var çok şükür.

4
Bir kere bile olsa denemek gerekir
8

-

Kanaat Lokantası, Üsküdar'da, esnaf lokantası olarak da tasvir edebileceğimiz bir işletme. Yemekleri gerçekten çok lezzetli ve yerli yabancı oldukça ciddi bir müşteri potansiyeli var. Lokantaya ilk girdiğinize hemen sağ tarafta göreceğiniz tatlılar hem gözünüzü okşuyor hem de iştahınızı kabartıyor. Fiyatlar biraz yüksek ancak yine de gitmiş olmak için bile en azından bir kere gitmek gerekir. İşletmede kredi kartı ge.. Devamını Göster