Kanaat Lokantası

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 6
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
5 değerlendirme
Kanaat Lokantası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
20.07.2017
Orhan Celen
Müşteri memnuniyetinden uzak
Okul zamanımızda 79/83, her çarşamba okul harçlıklarımızla biriktirip gittiğimiz harika bir esnaf lokantasıydı. Maalesef her geçen gün lezzetinden, müşteri memnuniyetinden uzaklaşan ve gittikçe resmileşen bir askeri aşevine dönmüştür.
3/5 Çok İyi
30.07.2015
funda kayaoglu
El basan tavası başarılı
Klasik Türk mutfağı yemeklerini sevenler için güzel bir lokanta. Kredi kartı geçmemesi çok kötü. Garsonlar kibar değiller fakat kaba bir hareketlerini de görmedim. El basan tavası başarılı. İşkembe çorbası içmenizi tavsiye etmem.
1/5 Kötü
08.05.2015
filiz ozkul
İskender yememenizi tavsiye ederim
Kanaat Lokantası’nda mümkünse İskender yememenizi tavsiye ederim. Önüme gelen servis soğuk ve nerdeyse çorba gibiydi. Bunun neden böyle olduğunu sorduğumdaysa onun tereyağı olduğu söylendi. Salçalı su ile tereyağını ayırabilecek kadar damak tadım var çok şükür.
4/5 Mükemmel
05.06.2013
Misafir
Bir kere bile olsa denemek gerekir
Kanaat Lokantası, Üsküdar`da, esnaf lokantası olarak da tasvir edebileceğimiz bir işletme. Yemekleri gerçekten çok lezzetli ve yerli yabancı oldukça ciddi bir müşteri potansiyeli var. Lokantaya ilk girdiğinize hemen sağ tarafta göreceğiniz tatlılar hem gözünüzü okşuyor hem de iştahınızı kabartıyor. Fiyatlar biraz yüksek ancak yine de gitmiş olmak için bile en azından bir kere gitmek gerekir. İşletmede kredi kartı geçerli değil ve bu sebepten çok ciddi olumsuz eleştiri alıyor. Servis elemanları çokça eleştirilmiş ama ben o kadar da kötü bir tablo görmedim. Hatta tanıştığımız bir garson 20 yıldır burada çalıştığını ve çalışmış olduğu bunca yıla rağmen en yenilerden birisi olduğunu söyledi.
4/5 Mükemmel
05.06.2013
Özkan Hacıoğlu
Bir kere bile olsa denemek gerekir
Kanaat Lokantası, `Üsküdar`'da, esnaf lokantası olarak da tasvir edebileceğimiz bir işletme. Yemekleri gerçekten çok lezzetli ve yerli yabancı oldukça ciddi bir müşteri potansiyeli var. Lokantaya ilk girdiğinize hemen sağ tarafta göreceğiniz tatlılar hem gözünüzü okşuyor hem de iştahınızı kabartıyor. Fiyatlar biraz yüksek ancak yine de gitmiş olmak için bile en azından bir kere gitmek gerekir. İşletmede kredi kartı geçerli değil ve bu sebepten çok ciddi olumsuz eleştiri alıyor. Servis elemanları çokça eleştirilmiş ama ben o kadar da kötü bir tablo görmedim. Hatta tanıştığımız bir garson 20 yıldır burada çalıştığını ve çalışmış olduğu bunca yıla rağmen en yenilerden birisi olduğunu söyledi.