Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kalem Adası Otelleri

Kalem Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kalem Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege'nin turkuaz suları ile çevirli Kalem Adası, sizlere hayalinizdeki tatili sunuyor...

Yemyeşil bir doğa, turkuaz renkli bir deniz, mavi bayraklı plajlar, huzur ve mutluluk dolu bir atmosfer... Bunların hepsini ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir yer Kalem Adası.

İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan Kalem Adası'na teknelerle birkaç dakikada ulaşılabiliyor. Muhteşem Ege Denizi ve Midilli Adası manzaralı Kalem Adası'nda tatilciler dilerse günübirlik vakit geçiriyor, dilerlerse konaklayabiliyorlar.

Kalem Adası, bakir bir doğaya sahip olan ve çok büyük olmayan bir ada. Bu nedenle adada konaklama imkanları oldukça sınırlı. Kalem Adası'nda yalnızca bir otel bulunuyor. Bunun dışında Kalem Adası'nda konaklayabileceğiniz başka herhangi bir otel ya da pansiyon mevcut değil.

Bademli Koyu'nda bulunan Kalem Adası'ndaki otel muhteşem bir manzaraya ve konuma sahip. Kalem Adası oteline ulaşmak da oldukça kolay; Bademli'den bineceğiniz tekneyle birkaç dakikada adaya ve otele ulaşmanız mümkün.

Kalem Adası'nda konaklama ve otel imkanları çok sınırlı olduğundan adaya en yakın konumda olan Bademli Köyü'nde ve Dikili'de bulunan otellerden birinde konaklayıp gün içinde Kalem Adası'na geçebilirsiniz.

Kalem Adası'nda bulunan otelde konaklamaya karar verirseniz mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz; adadaki tek otel olması nedeniyle yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanız neredeyse imkanız.

İzmir'in Dikili ilçesi sınırlarında yer alan Kalem Adası, adından da anlaşılacağı gibi kalem şeklini andırmaktadır.

Kalem Adası, İzmir'in Dikili ilçesine bağlı bir adadır. Ada, Bademli Köyü'ne yaklaşık 450 metre, Midilli Adası'na 13 mil uzaklıktaki cennet kadar güzel olarak tabir edilebilecek şahane bir ada. Kalem Adası'nın berrak ve tertemiz suyu bir akvaryumdan farksızdır. Ada, doğa harikası bir cennettir adeta. Kalem Adası'nın Bademli Köyü tarafına bakan kısmında plaj bulunmaktadır.

Ada üzerinde tek bir adet otel yer almaktadır. Kalem Adası Oliviera Resort size hayallerinizin tatilini yaşatmayı vaat ediyor. Gözlerden uzakta, denizin tam ortasında, sadece size özel bir tatil anlayışı sunan Oliviera Resort; sadeliğin, doğallığın ve keyfin bir arada sunulduğu en özel noktalardan.

Türkiye'deki ilk ve tek ada oteli olma özelliği bulunan Kalem Adası Oliviera Resort mayıs ve ekim ayları arasındaki zaman diliminde misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tesisin açık olduğu sezon aralığının tatilin de başladığı yaz aylarına denk gelmesi Kalem Adası otel fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Bu tarih aralığında Kalem Adası otel fiyatlarının aydan aya artan bir fiyat grafiği göze çarpmaktadır.

Artan Kalem Adası otel fiyatları üzerinden kimi zaman misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunulmaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak, Oliviera Resort'u ve Kalem Adası otel fiyatlarını incelemek için Neredekal.com Kalem Adası sayfasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Neredekal.com üzerinden Kalem Adası Oliviera Resort için rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kalem Adası Hakkında

İzmir Dikili'nin Bademli Koyu'ndaki Kalem Adası, İzmir'in Bademli Köyü kıyılarına ve Midilli Adası'na hakim...

Anakaraya 400 metre uzaklıkta bulunan Kalem Adası'na yaklaşık 45 dakika uzaklıktaki Dikili ve Ayvalık'tan tekneler kalkıyor. Türkuaz renkli denizi, 1 km uzunluğunda bembeyaz bir kumsalı var.

Sığ bir denize sahip Kalem Adası'nda deniz suyu yaz aylarında 20 - 21 derece civarında değişiyor. Kalem Adası Oliviera Resort, adada konaklama sağlayan tek tesis olma özelliğine sahip. Yeşil dokuya uyumlu olarak ahşap malzemeler kullanımış.

Mavi bayraklı küçük bir marinası bulunan bu adada dalış kursları da veriliyor. Adaya ulaşım için tesis yetkililerinin sizi alacağı özel iskeleye gidiyorsunuz ve sizi almaya gelen botlarla 3 dakikada adada oluyorsunuz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın