Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kalem Adası Otelleri

Kalem Adası için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kalem Adası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege'nin turkuaz suları ile çevirli Kalem Adası, sizlere hayalinizdeki tatili sunuyor...
Yemyeşil bir doğa, turkuaz renkli bir deniz, mavi bayraklı plajlar, huzur ve mutluluk dolu bir atmosfer... Bunların hepsini ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir yer Kalem Adası.

İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan Kalem Adası'na teknelerle birkaç dakikada ulaşılabiliyor. Muhteşem Ege Denizi ve Midilli Adası manzaralı Kalem Adası'nda tatilciler dilerse günübirlik vakit geçiriyor, dilerlerse konaklayabiliyorlar.

Kalem Adası, bakir bir doğaya sahip olan ve çok büyük olmayan bir ada. Bu nedenle adada konaklama imkanları oldukça sınırlı. Kalem Adası'nda yalnızca bir otel bulunuyor. Bunun dışında Kalem Adası'nda konaklayabileceğiniz başka herhangi bir otel ya da pansiyon mevcut değil.

Bademli Koyu'nda bulunan Kalem Adası'ndaki otel muhteşem bir manzaraya ve konuma sahip. Kalem Adası oteline ulaşmak da oldukça kolay; Bademli'den bineceğiniz tekneyle birkaç dakikada adaya ve otele ulaşmanız mümkün.

Kalem Adası'nda konaklama ve otel imkanları çok sınırlı olduğundan adaya en yakın konumda olan Bademli Köyü'nde ve Dikili'de bulunan otellerden birinde konaklayıp gün içinde Kalem Adası'na geçebilirsiniz.

Kalem Adası'nda bulunan otelde konaklamaya karar verirseniz mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz; adadaki tek otel olması nedeniyle yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanız neredeyse imkanız.

İzmir'in Dikili ilçesi sınırlarında yer alan Kalem Adası, adından da anlaşılacağı gibi kalem şeklini andırmaktadır.
Kalem Adası, İzmir'in Dikili ilçesine bağlı bir adadır. Ada, Bademli Köyü'ne yaklaşık 450 metre, Midilli Adası'na 13 mil uzaklıktaki cennet kadar güzel olarak tabir edilebilecek şahane bir ada. Kalem Adası'nın berrak ve tertemiz suyu bir akvaryumdan farksızdır. Ada, doğa harikası bir cennettir adeta. Kalem Adası'nın Bademli Köyü tarafına bakan kısmında plaj bulunmaktadır.

Ada üzerinde tek bir adet otel yer almaktadır. Kalem Adası Oliviera Resort size hayallerinizin tatilini yaşatmayı vaat ediyor. Gözlerden uzakta, denizin tam ortasında, sadece size özel bir tatil anlayışı sunan Oliviera Resort; sadeliğin, doğallığın ve keyfin bir arada sunulduğu en özel noktalardan.

Türkiye'deki ilk ve tek ada oteli olma özelliği bulunan Kalem Adası Oliviera Resort mayıs ve ekim ayları arasındaki zaman diliminde misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tesisin açık olduğu sezon aralığının tatilin de başladığı yaz aylarına denk gelmesi Kalem Adası otel fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Bu tarih aralığında Kalem Adası otel fiyatlarının aydan aya artan bir fiyat grafiği göze çarpmaktadır.

Artan Kalem Adası otel fiyatları üzerinden kimi zaman misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunulmaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak, Oliviera Resort'u ve Kalem Adası otel fiyatlarını incelemek için Neredekal.com Kalem Adası sayfasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Neredekal.com üzerinden Kalem Adası Oliviera Resort için rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kalem Adası Hakkında
İzmir Dikili'nin Bademli Koyu'ndaki Kalem Adası, İzmir'in Bademli Köyü kıyılarına ve Midilli Adası'na hakim...
Anakaraya 400 metre uzaklıkta bulunan Kalem Adası'na yaklaşık 45 dakika uzaklıktaki Dikili ve Ayvalık'tan tekneler kalkıyor. Türkuaz renkli denizi, 1 km uzunluğunda bembeyaz bir kumsalı var.

Sığ bir denize sahip Kalem Adası'nda deniz suyu yaz aylarında 20 - 21 derece civarında değişiyor. Kalem Adası Oliviera Resort, adada konaklama sağlayan tek tesis olma özelliğine sahip. Yeşil dokuya uyumlu olarak ahşap malzemeler kullanımış.

Mavi bayraklı küçük bir marinası bulunan bu adada dalış kursları da veriliyor. Adaya ulaşım için tesis yetkililerinin sizi alacağı özel iskeleye gidiyorsunuz ve sizi almaya gelen botlarla 3 dakikada adada oluyorsunuz.

Kalem Adası otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
5
9
0 (850) 600 76 56
Kalem Adası Oliviera Resort
Kalem Adası Oliviera Resort
Bademli Köyü
Dikili / İzmir
Türkiye
Doğası ile fark yaratıyor

-

Doğası ile fark yaratan çok güzel bir oteldi. Otelin fiyatı çok uygun değildi, özellikle yarım pansiyon uygulaması nedeniyle ortaya çıkan ekstraların fiyatları çok fazlaydı. Otel genel olarak temiz ve bakımlıydı. Denizi çok güzeldi. Sadece otelin içinde kalmanızı önermem. Adayı ve etrafını tamamen gezmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
8
0 (850) 600 76 56
Kalem Adası Oliviera Resort
Kalem Adası Oliviera Resort
Bademli Köyü
Dikili / İzmir
Türkiye
Konumu çok güzeldi

-

Otel konum olarak çok güzel bir yerdeydi. Sessiz ve sakin bir adada konumlanmıştı. Özellikle kafa dinlemek ve baş başa kalmak isteyen çiftler için çok uygun bir oteldi. Otel personeli işini çok iyi yapan, kaliteli insanlardı. Şehir stresinden kaçmak ve rahatlamak isteyen herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
9
0 (850) 600 76 56
Kalem Adası Oliviera Resort
Kalem Adası Oliviera Resort
Bademli Köyü
Dikili / İzmir
Türkiye
Çok güzel ve kaliteli hizmet

-

Genel olarak çok memnun kaldığım kaliteli bir oteldi. Otel konum olarak çok iyiydi. Otelin denizi çok güzeldi ve sahili kumdu. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit boldu. Otel çalışanları güler yüzlü ve kibardılar. Hem restoranda hem otel genelinde çok güzel hizmet verdiler. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
8
0 (850) 600 76 56
Kalem Adası Oliviera Resort
Kalem Adası Oliviera Resort
Bademli Köyü
Dikili / İzmir
Türkiye
Ada oteli

-

Otelin adada bulunuyor olması çok güzeldi. Otelin denizi ve plajı çok güzeldi. Otelin personelleri çok çalışkan ve saygılıydı. Her türlü isteğimizi yerine getirdiler ve sorunlarımızı çözdüler. Yemekler çok güzeldi ve çeşit açısından yeterliydi. Otelde yaşadığımız en büyük olumsuzluk, çayların ve diğer içeceklerin ekstra ücretli olmasıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
9
0 (850) 600 76 56
Kalem Adası Oliviera Resort
Kalem Adası Oliviera Resort
Bademli Köyü
Dikili / İzmir
Türkiye
Gerçek bir yorum okuyun

-

Genel olarak yorumlara baktığımızda otel çok beğenilmemişti. Bunun endişesiyle otele gittik. Ancak bizim konakladığımız otel ile yorum yapanların kaldığı otel galiba aynı otel değildi. Otelin denizi mükemmeldi. Otel çalışanları arkadaş canlısı ve samimi insanlardı. Muazzam derecede hızlı ve güzel bir hizmet verdiler. Yemekler çok kaliteli ve lezzetliydi. Kısacası biz çok beğendik. Herkese de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)