Kadıköy Barlar Sokağı

+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Kadıköy Barlar Sokağı Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Kadıköy Barlar Sokağı, Kadife Sokak’ta bulunmaktadır. Kadife Sokak’ta konumlanan barlar ve kafeler burayı barlar sokağı olarak adlandırmıştır. İstanbul’da eğlence yerleri arasında bilinmekle birlikte fazlasıyla ziyaretçisi vardır. Barların karşılıklı dizilişi sokağa hakim olmuş ve bu sokağın nostaljik görüntüsüne renk katmıştır. Eftelya Nargile, Lal, Trip, Kahve Bahane, Reks Büfe, Masal Evi, Zincir ve diğer tüm barlarıyla eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Güzel bir kutlamanız varsa ya da sadece dostlarınızla stres atmak istiyorsanız Kadıköy Barlar Sokağı’nı tercih edip, eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.İstanbul için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Kadıköy otelleri adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Kadıköy Barlar Sokağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
20.02.2015
Mehmet can güvenmez
Yarın oradayım. O atmosferi ben de tadacağım.
5/5 Mükemmel
28.01.2014
Misafir
Kadıköy Barlar Sokağı
Kadıköy'ün en güzel ve en hareketli sokağı. Sokağın atmosferi güzel, müdavimleri güzel, mekanları güzel. Bırakın Kadıköy'ü, İstanbul'da tek geçerim bu sokağı.
5/5 Mükemmel
28.01.2014
Editor
Kadıköy Barlar Sokağı
Kadıköy\'ün en güzel ve en hareketli sokağı. Sokağın atmosferi güzel, müdavimleri güzel, mekanları güzel. Bırakın Kadıköy\'ü, İstanbul\'da tek geçerim bu sokağı.