Inferno Club Kemer

  • Antalya / Kemer
  • Deniz Cad: No:1

Inferno Club Kemer

Ünü ülke sınırlarını aşarak, Avrupa'ın konuştuğu CLUB INFERNO ,Akdeniz gecelerinin prestij noktası olmaya devam ediyor. Bügüne kadar sayısız international dj , show groupları ve sanatçılara konseptinde yer vererek misafirleri ile buluşturan CLUB INFERNO , Profesyonel bir ekip tarafından başarı ile yonetılıyor.

1238 m2 üzerine kurulu olan INFERNO ,birbirinden farklı 10 bar ile 22:00 - 06:00 arasında ,3000 kişilik kapasitesine ,mükemmel ses ve ışık sistemini de ekleyerek,2010 sezonunda yenilenen makyajı ile misafirlerine kusursuz bir atmosfer sunuyor.

RESIDENT DJ's :

Emrah Canpolat (Tr) Every Night 01:30 / 04:00
Doruk Çetin Every Night 23:00 / 01:00

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
Çok pahalı
2

-

Kesinlikle girmeden önce iyi düşünün, çünkü bizim yaşadığımız gibi sonu hüsranla biter. 1500TL'ye loca ve 2 şişe anlaştık hesap 3500TL ve 3000 diyorlar. Neymiş yer yokmuş, başka mekanda eğlendiniz. 1 şişe votka 1500TL kamera şakası gibi, iyi düşünün.

9
Güvenlik hiç tartışmasız iyi değil
2

-

Güvenlik hiç tartışmasız iyi değil ve asla itimat etmiyorlar. Bir yanlışta kapının dışındasın. Arkadaş alkollü ortamda neyi bekliyorlar ki, bir hatada ömür boyu içeri bir daha alınmıyorsunuz, ne alaka? Kendi kafalarına göre karar vermeler, bir havalar, bence güvenlikçilerin biraz daha duyarlı olmasını bekliyoruz.

9
Çok kalabalıktı
10

-

28.07.2014 tarihinde İrem Derici konseri için gittik. İçerisi havasız ve çok kalabalıktı.

9
Yetersiz güvenlik
2

-

Yanınızda erkek olmadan içeri girip eğlenmek isteyenler sakın gitmesin bu mekana. Hoş yanında erkek varken girseniz de pek bir şey değişmiyor. Güvenlik deseniz yetersiz.

9
Çok güzel bir gece
10

-

Çok güzel bir gece geçirdik. Her şey mükemmeldi. ;)

9
Antalya'nın en güzel eğlence merkezi
8

-

Antalya'nın en güzel kulubü denilebilir, çok güzel bir mekan. Herkese tavsiye ederim, geçen yaz gitmiştim, 3 gün sonra yine oradayım ama her şey güzel, kapıda biraz sıkıntı var o insanın midesini bulandırıyor, o kapıdaki sıkıntılar da geçse söz yok.

9
Harika
10

-

Harika :)) Diyecek hiçbir şey yok :))

9
Çok sıcakta gitmeyin
6

-

Kemer'deki clublar içinde en iyilerden biri fakat vantilatörleri yeterli değil Inferno Club Kemer'in. Ağustos'ta oradaydık ve sıcaktan, nemden sırılsıklam olduk. Bence buna çözüm bulmaları lazım.

9
Kemer Inferno
8

-

Benim Antalya'da gördüğüm en büyük club. Kemer'de olmasından anlaşılacağı gibi mekan çoğunlukla Rus turist dolu. Bu Kemer'deki clublarda ilginç bir sistem yapmışlar, belli saatler arasında belli içkiler "Herşey Dahil" sistemiyle verilebiliyor. Sabit bir ücret veryorsunuz ve hesapta içebildiğiniz kadar içiyorsunuz. Tabiki garsonlar bu sistemdeyseniz çok ağır davranıyor siparişinizi yarım saatte anca getiriyorlar. Mek.. Devamını Göster