İnci'den İzmir Çöp Şiş, Kozyatağı

İnci'den İzmir Çöp Şiş

  • İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
  • 19 Mays Mah. İnönü Cad. No:77/B

İnci'den İzmir Çöp Şiş

Bir zamanlar Bilal İnci'nin İzmir'de kurmuş olduğu çöp şiş restaurantının dedesinin anısını yaşatmak adına torunu Ayça İnci ve ortağı Erdal Laçinkaya tarafından İstanbul'da kurulmuştur.

Çocukluğumdan beri İzmir'de dedemin dükkanında yemiş olduğum çöp şişi aynı lezzetle sunabilmek için rahmetli dedem Bilal İnci ve babam Murat İnci'nin yıllarca yanında çalışmış olan Nihat ustamızı İstanbul'a getirdik.
İzmir çöp şiş ve diğer et çeşitlerimizin yanında çömlek yoğurt, yayık ayran ve İzmir lokmamız da bulunmaktadır. Ege ezgileri eşliğinde klimalı salonumuz ve bahçemizle, İzmir lezzetiyle buluşmak isteyenler için İstanbul'un Kozyatağı semtinde hizmetinizde...

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Başarılı
8

-

Tat konusunda son derece başarılı, bu yüzden de gitmeden önce rezervasyon yaptırın derim. :)

8
İstanbul'da yediğim en iyi çöp şiş
8

-

Türk sinemasının ünlü aktörlerinden Bilal İnci'nin film afişleriyle dolu duvarları olan, çöp şişi çok lezzetli, servisi hızlı, fiyatları makul bir mekan. Pişman olmazsınız.

8
Damak tadına uygun lezzetler
8

-

Harika et çeşitlerini sizlerle buluşturur İzmir Çöp Şiş. Et çeşitlerinin yanı sıra salataları da oldukça başarılı. Öğle saatlerinde yer bulmak biraz sıkıntı olsa da, masaya oturduğunuz an istediğiniz yemeğin en lezzetli haliyle geleceğinden emin olmak güzel...

8
Seviyorum bu mekanı
10

-

Sıkça gittiğim bir mekan. Genelde köfte yerim ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çalan müzikler ise ayrı bir keyif veriyor.

8
10 numara, 5 yıldız :)
10

-

Et yemeklerini denemedim fakat salataları, soslu soğanlı mezesi denemeye değer. Fonda çalan müzikler, tertemiz masalar, pırıl pırıl giyinmiş ve güler yüzle sunum yapan garsonlar buranın değerine değer katıyor.

8
Her şeyiyle harika
10

-

Böyle çöp şişi ancak Aydın Söke'de yiyebilirsiniz, ancak burada yanında sunulan garnitürleri hiçbir yerde yiyeceğinizi sanmıyorum. Soslu soğanlı bir mezesi var ki bence etlerinden bile güzel. Salata, pilav her şey harika. Et seviyorsanız, burayı sakın es geçmeyin.

8
Çok başarılı
10

-

Kozyatağı'ndaki en sevdiğimiz restoranlardan biri. Çöp şişi çok ama çok lezzetli. Salataları, pilavı, soğanı; hepsi birbirinden nefis. Servis de çok başarılı. Çalışanlar çok güler yüzlü. Her defasında mutlu ayrıldığımız bir mekan.

8
İzmir'den eski bir dost
10

-

İzmir'den de müdavimi olduğum, çöp şişin hakkını veren, terbiyeli soğanına bayıldığım mekan. Köftesi de son derece başarılı.