İnan kardeşler Restoran

  • Trabzon / Uzungöl
  • Gölbaşı Mahallesi Fatih Caddesi

İnan kardeşler Restoran

Konuklarımız, 120 kişilik yazlık bahçemizde ve 120 kişilik kapalı restorantımızda, yörenin özel tadı olan tereyağında pişirilerek ya da sacda kavrularak sunulan alabalığımız başta olmak üzere, muhlama, kuru fasulye, kuymak ve sütlaç gibi yöresel lezzetleri tadabilmektedir. Bunların yanı sıra günlük menümüzle ve alacarte yemeklerimizle hizmetinizde olan restoran ve yazlık bahçemiz yöresel canlı müziik ve folklor gösterileriyle şenlenmektedir.

İnan Kardeşler Alabalık Üretim Tesisleri 1974 yılından beri İnan Kardeşler olarak kültür balıkçılığında attığımız adımlar, bölge üreticileri için bir model teşkil etmiştir.Uzungöl'den 5 km yukarıda doğal bir ortam içerisinde 120 Ton/yıl kapasiteyle üretilen alabalıklar restoranlarımızda tüketildiği gibi, Uzungöl'deki diğer işletmelerin tamamına yakınının balık ihtiyacını karşılamaktadır.

Doğu Karadeniz Kültür Balıkçılığı A.Ş. 2002 yılında Trabzon ili Yomra ilçesinde kurulmuş ortak şirketin iştirakçileri İnan Kardeşler, Ardesom, Çağlayan ve Sümer Alabalık Tesisleri üreticileridir.Açık denizde Gökkuşağı Alabalığı ve Levrek türleri yetiştirilmekte, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çeşitli illerdeki tüketicilere arz edilmektedir.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Yemekler soğuk geldi
6

-

Menüde çeşit çok az. Mıhlaması iyiydi fakat et kavurması lezzetli değildi. Yemekler soğuk geldi. Çay bile uzun süre sonra geldi. O kadar yoldan gelip iyi bir yemek istiyorsanız başka tercihleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.

2
Bölgedeki birçok mekandan daha iyi
10

-

Sürekli olarak geldiğim, sürekli olarak yemek için uğradığım restoran. Bölgedeki birçok mekandan daha iyi. Özellikle kuru fasulye, et haşlama ve alabalıkları denenmeli.