Hüsrev Lokantaları

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Hüsrev Lokantaları Hakkında

Rize’nin Çayeli ilçesinde hizmet veren Hüsrev Lokantaları, yolu buralara düşenlerin kesinlikle uğraması gereken, kuru fasulyesi ile marka olmuş bir lezzet durağıdır.

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Hüsrev Lokantaları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
15.02.2012
Remzi Atar
Sloganları gibi, kurunun efendileri
Hüsrev Lokantaları öyle marka olmuş ki, Trabzon'daki Hüsrev'i açan kişi adını almış. Trabzon'daki Hüsrev'in Rize'deki ve İstanbul'daki Hüsrevle hiç alakası yok. Ben kuru fasülye yemeğe Gayrettepe'deki Hüsrev'e giderim, pilavı, köftesi ve sütlacını İstanbul'da başka bir yerde yeme imkanı bulamadım, İstanbul'daki tüm Çayeli kuru fasülyecilerine gittim fakat Hüsrev bir adım önde.
5/5 Mükemmel
15.02.2012
Remzi Atar
Sloganları gibi, kurunun efendileri
Hüsrev Lokantaları öyle marka olmuş ki, `Trabzon`'daki Hüsrev'i açan kişi adını almış. Trabzon'daki Hüsrev'in `Rize`'deki ve `İstanbul`'daki Hüsrevle hiç alakası yok. Ben kuru fasülye yemeğe Gayrettepe'deki Hüsrev'e giderim, pilavı, köftesi ve sütlacını İstanbul'da başka bir yerde yeme imkanı bulamadım, İstanbul'daki tüm Çayeli kuru fasülyecilerine gittim fakat Hüsrev bir adım önde.
4/5 Mükemmel
24.02.2011
Misafir
Pahalı ama değer
Trabzon'daki şubesini bilmem ama İstanbul Gayrettepe'deki yerlerinde yedim. Kuru fasulyesiyle ünlü bir mekan olduğu için doğal olarak kuru fasulye ve pilav yedim. Fasulye gerçekten övüldüğü kadar var çok lezzetli, büyük taneli ve hafif şekerli. Fiyatları ise çok pahalı, yanlış hatırlamıyorsam kişi başı 15 - 20 TL arası bir ücret ödedik fasulye pilav için. Bence en azından bir kere gidip tatmalı.
4/5 Mükemmel
24.02.2011
Hakan Haktan
Pahalı ama değer
`Trabzon`'daki şubesini bilmem ama `İstanbul` Gayrettepe'deki yerlerinde yedim. Kuru fasulyesiyle ünlü bir mekan olduğu için doğal olarak kuru fasulye ve pilav yedim. Fasulye gerçekten övüldüğü kadar var çok lezzetli, büyük taneli ve hafif şekerli. Fiyatları ise çok pahalı, yanlış hatırlamıyorsam kişi başı 15 - 20 TL arası bir ücret ödedik fasulye pilav için. Bence en azından bir kere gidip tatmalı.

Konum

Haritada gör