Hünkar Lokantası Nişantaşı

  • İstanbul / Şişli / Nişantaşı
  • Mim Kemal Öke Cad. No:21

Hünkar Lokantası Nişantaşı

Hünkar'ın mutfağını babasından devralan Feridun Ügümü'nün katıldığı mutfak seminerleri ile hem ülkemizde hem de Dünya'da ismini sıkça duyurmaya başlayan Hünkar Lokantası, ikinci şubesini ise 1998 senesinin yaz aylarında Etiler'deki Nispetiye Caddesi'nde açtı.

Faruk Ügümü'nün atılımıyla yapılan bu hamle Hünkar'ın tarihindeki kilometre taşlarından biri oldu ve Hünkar Lokantası, bölgenin getirdiği popülerlik ve medyanın artan ilgisi ile kısa zamanda marka değerini ve bilinirliği arttırdı.


Hünkar Lokantası'nın yakaladığı başarının sırrını; "ilk günkü ruhu kaybetmemek" olduğunu söyleyen Faruk ve Feridun Ügümü kardeşler, 2000 yılının Kasım ayında kapatılan Fatih şubesinin yerine; Galip Ügümü'nün dekorasyonunu üstlendiği Hünkar Lokantası Nişantaşı'nı açtılar. Ve Hünkar Lokantası Nişantaşı, kısa zamanda Hünkar'ın popülaritesini doruğa çıkarmayı başaran şube oldu.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Lezzet ve hizmet kesinlikle çok iyi
10

-

Tam bir Türk restoranı olan mekan, yabancı dostlarınızı ağırlamak için vazgeçilmez bir yer. Fiyatlar ortalama civarı. Lezzet ve hizmet kesinlikle çok iyi. Ambiyans olarak daha iyi yerler bulunabilir ama yine de 5 üzerinden 4'ü alır. Afiyet olsun.