Kars
Neredekal.com
Kars Mekanlar
Hanımeli Kars Mutfağı
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (8)

Hanımeli Kars Mutfağı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Salata + 3
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 9 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Hanımeli Kars Mutfağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
31.08.2016
Benan Bağlan
Piti olan et yemeğini öneririm
İsmi piti olan et yemeğini öneririm. Ayran çorbası da çok güzel. Mekanın iç dekorasyonu ve Atatürk'ün resimleri çok hoşuma gitti. Fonda çalan yöreye özgü ezgiler insana huzur veriyor...
5/5 Mükemmel
18.03.2016
sezin aytar gonul
Muhteşem lezzetler
Kars'ı tanıtan, yaşayan, anlatan, sizi misafir gibi ağırlayan bir aile işletmesi... Dilek Hanım Kars’taki ilk kadın girişimci ve kadın dayanışmasıyla, eşinin de desteğiyle otantik dekore ettiği, unutulan yöresel yemekleri harika bir sunumla servis eden bir hanim. Revan köfte, kaz eti, hangel, reyhan limonatası, erişte pilavı, evelik aşı, ayran aşı, gafil konuk tatlısı muhteşem lezzetler. Yemekten sonra Çetin Bey’in sesinden ve akordeonuyla Kars ezgileri dinledik. Kars tarihini öğrendik. Demem o ki, bu aile işletmesi hem ufkunuza hem midenize hem de kulağınıza hitap ediyor... Kesinlikle uğrayın.
5/5 Mükemmel
18.03.2016
sezin aytar gonul
Muhteşem lezzetler
`Kars`'ı tanıtan, yaşayan, anlatan, sizi misafir gibi ağırlayan bir aile işletmesi... Dilek Hanım Kars’taki ilk kadın girişimci ve kadın dayanışmasıyla, eşinin de desteğiyle otantik dekore ettiği, unutulan yöresel yemekleri harika bir sunumla servis eden bir hanim. Revan köfte, kaz eti, hangel, reyhan limonatası, erişte pilavı, evelik aşı, ayran aşı, gafil konuk tatlısı muhteşem lezzetler. Yemekten sonra Çetin Bey’in sesinden ve akordeonuyla Kars ezgileri dinledik. Kars tarihini öğrendik. Demem o ki, bu aile işletmesi hem ufkunuza hem midenize hem de kulağınıza hitap ediyor... Kesinlikle uğrayın.