Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Gizli Bahçe Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Tatlı + 4
Bu restaurant menüleri Tatlı,Sandviç,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
20 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
20 değerlendirme
Gizli Bahçe Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
23.09.2018
M.Ali AYDOÐAN
Çay ücreti
Arkadaşlar merhaba size trajikomik bir olay anlatmak istiyorum. Günlerden bir Pazar günü arkadaşlarla Ağva’ya gidip gezelim dedik. Sabah kahvaltısı ve biraz doğa gezisinden sonra Gizlibahçe denen bir cafe-restorant mekana çay içip dinlenmek için geçtik oturduk. Çay söyledik, gelen çaylar bulaşık suyundan beterdi. Masalarda o kadar yabani arı var ki hepimiz her an arı sokacak gerginliği ile oturduk. İşin en komik tarafı o çayın bardağına 5 TL para vermemiz oldu. Sadece 6 çay için 30 TL hesap ödedik. Oranın yetkili elemanına bunun sebebini sorduğumuzda kendi bu işler böyle Ağva pahalıdır yanıtını verdi. Dahası aynı yerin lavabo ücreti de dolar bazlı çalışıyor lavaboya el yıkamak için giriyorsunuz 2 TL para alıyorlar. Ağva’ya gidecek arkadaşlara böyle üstün hizmet anlayışına sahip mekanlarımızdan haberimiz olsun. Belki denemek isteyen olur diye paylaşalım istedik.
1/5 Kötü
28.08.2016
Yavuz Sefkatlioglu
Sunumları kötü
Kötü bir karşılama ile karşılandıktan sonra servis ve diğer sunumları kötü görünce 11 kişi kalkıp gitmek zorunda kaldık.
1/5 Kötü
02.08.2016
Altuğ Çavuş
Fiyatlar çok pahalı
Restoranın konumu güzel lakin yemekleri çok kötü. Köfte çok kalındı, içi çiğdi, pilav kuru ve buz gibi geldi. Üstelik fiyatlar çok pahalı. Çok fazla seçenek olmaması da ayrı bir sıkıntı.
2/5 Ortalama
05.05.2016
Candan kaptan
Açık büfe değil
Sabah kahvaltısına gitmiştik ama fiyatları da beni şaşırttı. Adam başı 40 lira. Çocuk da aynı fiyat. Çeşit yok, açık büfe değil. Masaya getirdikleri birer parça. Bir daha da görmeye niyetim yok.
5/5 Mükemmel
25.06.2015
Semih petenkaya
Muhteşem ortam
Muhteşem ortam. Best Greek A la Carte in `İzmir`.
Daha fazla yorum gör