Oda Özellikleri (7)
Aktivite (12)
Genel Görünüm (23)
42 Fotoğraf
Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Gillham Vineyard Hotel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Otel Hakkında

Kıbrıs-Girne
Otel Bilgileri
Tesis Oda Sayısı
31

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

18 yaş üstü misafir kabul edilmektedir.Konuklar lüks Şarap Spa'mıza özel erişim hakkına sahiptir. Gillham'ın Şarap Kültürü otelindeki konuklar, yıl boyunca sunulan çeşitli turlar, şarap tadımı deneyimleri ve etkinlikler arasından seçim yapabilir.Gillham'ın seçkin Şef Restoranı, dünyanın dört bir yanından gelen zengin bir menü seçkisinden kaliteli bir yemek deneyimi sunan, uluslararası üne sahip şefimiz ile titiz gezginlere yeni mutfak deneyimleri getiriyor.Gillham Vineyard Hotel'in her detayı, kendinizi evinizde hissettirecek ve samimi dikkatimizi şımartır.Kıbrıs uçuşları dış hatlar terminallerinden gerçekleşmektedir, uçuş saatinden en az 3 saat önce kontuarda olunmalıdır.Kıbrıs seyahatlerinde 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından vekâlet almaları gerekmektedir.(sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir. Anne ve baba ile beraber seyahat ediliyorsa, muvafakatname gerekli değildir.)KKTC Sağlık Bakanlığının almış olduğu karara göre 16 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye'den gelecek misafirlerin 3 günün üzerinde Kıbrıs’ ta kalacak olması durumunda 7 gün karantina uygulaması yapılacaktır. 3 gün ve altı konaklama yapacak misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için ülkeye giriş esnasında yolculuk öncesi 0 ile 120 saat arasında negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gereklidir. İbraz edilen belgede QR kodu olması gereklidir. QR kodunun okunmadığı durumlarda belge üzerindeki Laboratuvar Numarası ve Kimlik Numarası /Pasaport Numarasının son dört hanesi girilerek e-nabız sistemi üzerindeki Covid- 19 test sonuçları biriminden kontrolleri sağlanabilir. Ayrıca misafirlere Kıbrıs Havalimanı kontrol noktalarında ikinci PCR testi yapılacaktır.Kıbrıs'ta yapılacak PCR testinin ardından misafirler rezervasyonlarını yaptırmış olduğu tesislere gidebilecek ve test sonucu çıkana kadar tesisin sorumluluğunda gözetim altında tutulacaklardır. Türkiye'de yapılacak PCR testi için misafirlerimizin uçak bileti ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlara başvurması gereklidir.Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.Türkiye’de yapılacak olan PCR Test ücreti 250 TL'dir. Test bedelinin tahsili numunenin alındığı sağlık kuruluşu tarafından yapılacaktır.Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığ takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uyguluyabilir.

Bar Sayısı

1

Kum Özelliği

-

Sıkça Sorulan Sorular

Gillham Vineyard Hotel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Gillham Vineyard Hotel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Gillham Vineyard Hotel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Gillham Vineyard Hotel odalarında Jakuzi, Banyo/Wc, Duş, Klima, Oda Görevlisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Gillham Vineyard Hotel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Gillham Vineyard Hotel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Gillham Vineyard Hotel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gillham Vineyard Hotel için popüler tesis özellikleri; Spor Salonu, Restoran, Spa Olanakları olmasıdır.