Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 1
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 2
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 3
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 4
5 Fotoğraf
0.5/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Hakkında

Gelibolu Öğretmenevi; Çanakkale iline bağlı Gelibolu'da, merkezi bir konumda ve harika bir deniz manzarasına karşı misafirlerini ağırlamaktadır. Öğretmenevi toplam 16 konaklama odası ve 48 yatak kapasitesine sahip bir tesistir. Gelibolu Öğretmenevi bünyesinde restoran, lokal, çok amaçlı salon bulunmakta olup bu ortak kullanım mekanlarında tüm konuklar dilediklerince vakit geçirebilmektedir.

Kahvaltı servisi öğretmen evinin restoranında her sabah servis edilmektedir. Gelibolu Öğretmenevi'nde öncelikli ve ekonomik konaklama hakkı tabi ki de öğretmenlerimizindir. Öğretmenlerimizin yanı sıra bu konukevinde; devlet memurları ve sivil vatandaş da konaklama yapabilmektedir. Fiyatlandırmaları ise en ekonomik olarak öğretmenlerin, sonra memurların sonra da sivil vatandaşın olarak artmaktadır.

2022 Gelibolu Öğretmen evi fiyatları öğretmenler için 50TL - 80TL arası, memurlar için 60TL - 90TL arası, siviller için de 80TL - 100TL arasıdır. Konaklama ücretleri tesise girişlerde sadece peşin olanak alınır. Kredi kartı ile ödeme yoktur.

Ayrıca 0 - 3 yaş arası çocuklar ücretsiz, 3 - yaş arası olanlar %50 indirimli, 7 yaş üstü ise tam olarak ücretlendirilmektedir. Gelibolu Öğretmenevi adresi; Hoca Hamza, Tuğsavul Cd. No: 48, 17500 Gelibolu / Çanakkale Telefon: (0286) 566 18 10.

Yorum / Değerlendirme

0.5/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
Gelibolu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?