Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Gazimagusa Pansiyonları:

Gazimagusa için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Gazimağusa Pansiyonları

Gazimağusa Pansiyonları

Akdeniz'in en büyük adalarından biri olan Kıbrıs, tarihte birçok medeniyetin hakim olduğu ülkelerden olarak biliniyor. Yunan, Mısır, Roma ve Osmanlı gibi birçok medeniyet bu topraklara sahip olmak için uğraşmış. En sonunda kuzey kısmı Türk hakimiyeti altına girmiş ve Yavru Vatan olarak adlandırılıyor. Bu güzel Ada'ya geldiğiniz de tarihinin güçlülüğü ve doğasının güzelliği sizleri kendisine hayran bırakacak. Klasik Akdeniz iklimi hakimiyetinde bulunan ada yazları oldukça nemli kışları ise ılık ve yağışlı geçiyor. Kıbrıs'a ulaşım için hava yolu ve deniz yolunu tercih edebilirsiniz. Hava yolu için Lefkoşa'da bulunan Ercan Havalimanı, deniz yolu için de Mersin limandan hareket eden gemilerle deniz yolculuğunu kullanabilirsiniz. Üstelik adada rahat gezmek için geldiğiniz noktada birçok firma araç kiralama seçeneğini sizlere sunuyor. Kıbrıs geziniz için en eğlenceli noktalardan biri de Gazimağusa oluyor. Adanın en kalabalık ve canlı kenti olan Gazimağusa'ya ulaşım oldukça kolay. Geldiğiniz andan itibaren sizler kendinizi orta çağda bir kentteymiş gibi hissedebilirsiniz. Birçok tarihi yapısı ve muhteşem manzaralarıyla sizler için eşsiz bir turistik bir gezi oluyor. Gazimağusa pansiyonları bölgede konaklayabileceğiniz seçeneklerin arasında bulunuyor. İstediğiniz konaklama seçeneği de bulabileceğiniz bu kentte pansiyonlar da sizler için çok rahat ve konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Denize kıyısı olan pansiyonlar ise sizlerin harika manzaralara eşlik etmesine olanak sağlayabilir. Bütçenize uygun seçenekler arasından tercihinizi yaparak konaklamaya başlayabilirsiniz.

Gazimağusa Pansiyon Fiyatları

Gazimağusa Pansiyon Fiyatları

Gazimağusa'ya geldiğinizde konaklamak için seçeneklerin fazlalığı sizleri şaşırtabilir. Beş yıldızlı Gazimağusa otelleri nden, dünyaca tanınan plajları olan otellere, pansiyonlardan apartlara bir sürü seçenek görebilirsiniz. Tertemiz görüntüsü ve incecik kumu olan denizlerde yüzdükten sonra dinlenebileceğiniz birçok halk plajı ve otellerin plajları bulunuyor. Buralarda konaklarken fiyatlar genelde şu şekilde belirleniyor;

 • Konaklamak istediğiniz otelin konumu fiyat faktörü için fazlasıyla önemli oluyor. Bazı pansiyonların denize sıfır mesafede olduğu için fiyat olarak diğerlerine göre farklılık gösterebiliyor.
 • Diğer önemli olan faktörlerden biri ise konakladığınız pansiyonun tam veya yarım pansiyon şeklinde hizmet vermesi oluyor.
 • Bazı otellerin kendi plajlarının olup olmaması da fiyatı etkileyebiliyor.
 • Bir diğer etken ise konakladığınız işletmenin sizlere sunduğu hizmetler olabiliyor. Bazı otellerde ek olarak internet bağlantısı, otopark, kapalı yüzme havuzu gibi hizmetler fiyata etki eden faktörler arasında söylenebilir.
 • Tam pansiyon ve yarım pansiyon işletmeler arasında da fiyat farkı bulunuyor. Bu işletmelerin arasında bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.
 • Bazı pansiyonlarda bulunan her şey dahil sistemi de fiyatı etkileyebiliyor. Önceden belirlediğiniz rezervasyon tarihlerinde tercih edebileceğiniz bu sistem ekonomik olarak çok uygun olabiliyor ve fiyat belirlenmesinde etkili olabiliyor.

Gazimağusa pansiyon fiyatları belirlenirken dikkate alınan özellikler genelde yukarıda bahsettiklerimiz olabiliyor. Yine de her bütçeye uygun pansiyonlar bulabileceğiniz Gazimağusa'da ekonomik olarak bütçenizi sarsmadan konaklayabilirsiniz.

Gazimağusa Ucuz Pansiyonlar

Gazimağusa Ucuz Pansiyonlar

Kıbrıs gezisinde turistik olarak gezebileceğiniz ve konaklayabileceğiniz üç seçenek ilk tercihiniz olabilir. Bunlar Girne, Lefkoşa veya Gazimağusa olarak genelde yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi. Gazimağusa ucuz pansiyonlar arasından bütçenize uygun seçimi yaparak tatilinize başlayabilirsiniz. Bölgede bulunan pansiyonlarda önemli olan müşteri memnuniyeti olduğu için sizlerin konforlu bir şekilde konaklaması için çalışıyorlar. Deniz manzaralı odaları bulunan, yemyeşil ağaçlar arasında konaklayabileceğiniz pansiyonlarda konaklarken çok huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Plajda bulunan o ince kumların üstünde deniz dalgaları eşliğinde sabah sporunuzu yapabilirsiniz. Sizleri müşteri olarak değil, misafir olarak ağırlayan bu pansiyonlarda kaliteli vakitler geçirebilmeniz için lüks sayılabilecek birçok olanak sağlıyor ve bunları yaparken sizlerin ekonomisini sarsmamayı hedefliyor. Eğer diğer kentleri de gezmek istiyorsanız Gazimağusa günlük pansiyon gibi bir seçeneği de sizlere sunuyor. Günlük pansiyonları çok uygun ücretlere kiralayabilir bir gününüzü burada geçirebilirsiniz. Kalabalık arkadaş grupları için çok ekonomik olabilecek bu günlük pansiyonlarda dilediğiniz gibi konaklayabilirsiniz. İçerisinde mutfak ve duş alanı da olan pansiyonlarda kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bu sayede günlük pansiyonlardan konaklarken sizlerin tatil yaparken kendi evinizdeymiş gibi hissetmenize sebep olabiliyor.

Gazimağusa Gezilecek Yerler

Gazimağusa Gezilecek Yerler

Kuzey Kıbrıs'ın güneyinde bulunan Gazimağusa'nın gezilecek birçok yeri bulunuyor. Tarihi bakımdan da Kıbrıs'ın en zengin yerlerinden biliniyor. Gazimağusa, isminin İngilizcesi Famagusta olup tabelaların çoğunda bu isimle karşınıza çıkıyor. Gezilecek yerleri şöyle listeleyebilir gezinize aşağıda bulunan yerlerle yön verebilirsiniz;

 • Lala Mustafa Paşa Cami; Eskiden bir katedral olan yapı şimdi bir camiye dönüşmüş olup ziyarete açık bir şekilde sizleri bekliyor. Mimarisine hayran kalacağınız bu cami turistlerin genelde ilk uğrak noktası oluyor.
 • Gazimağusa Çarşısı; Mağazalardan, hediyelik eşya dükkanlarına ve kafelere uzanan birçok işletme olan çarşıda keyifle gezebilir ve yorgunluk kahvesi içebilirsiniz.
 • Namık Kemal Zindanı; Şair Namık Kemal'in sürgün edildiği yer olan bu tarihi yapıyı gezi notlarınıza ekleyebilir küçük bir ücret karşılığında gezebilirsiniz.
 • Kapalı Maraş; Gazimağusa'nın bir mahallesi olan Maraş, eskiden çok canlı bir yer iken şu an hayatın durduğu yer olarak karşınıza çıkıyor. Barış Harekatı sırasında Türkler tarafından ele geçirilen bu bölgenin tarihi sizleri şaşırtabilir.
 • Salamis Antik Kenti; Tarih meraklıları için harika bir antik kent olan Salamist'te göreceğiniz arkeolojik kalıntılar muhteşem gezi anılarınıza eşlik edebilir.

Gazimağusa turunuza son verirken merkezde bulunan restoranlarda yöresel lezzetlerini tadabilir ve keyifle veda edebilirsiniz.

Gazimagusa Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gazimagusa bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gazimagusa bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gazimağusa Pansiyonları - En Uygun Gazimağusa Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gazimagusa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gazimagusa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gazimagusa Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gazimagusa Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.