Foça Balık Küçükyalı

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Foça Balık Küçükyalı Hakkında

Güzel anların yaşandığı ayrıcalıklı bir mekan... Foça Balık Küçükyalı’ya adımınızı attığınız andan itibaren unutamayacağınız anlar yaşamaya hazırlıklı olun! Damak tadınıza uygun lezzetlerimizi işinin ehli aşçılarımız en hijyenik koşullarda hazırlamaktadır İstanbul’un en nadide semtlerinden Maltepe’de kurulu restaurantımızda masanızda Adalar’a karşı otururken Marmara’nın o eşsiz gün batımını izleyerek, birbirinizden lezzetli deniz ürünleri menümüzden tadını çıkarabilirsiniz..

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Foça Balık Küçükyalı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
08.10.2018
Şenay
Gitmeyin
İçi kanlı pişmemiş balıklar ve 4-5 çeşit meze ve özensiz sadece doğranmış marul salatası, küçük rakı 750 TL hesap. Bu paraya en kral balıkçıda 2 gün yer, içerdik. Servis çok kötü. Hamileydim menü istedim menü bile getirmedi garson. Manzara yok, basık bir yer. Sakın gitmeyin, rezalet.
5/5 Mükemmel
20.07.2017
Misafir
Lezzetli mezeleri
Foça Balık Küçükyalı, sahilde, şık dekorasyonu, lezzetli mezeleri ve taze balıklarıyla göz kamaştırıyor. Samimi ve nazik çalışanlarının güler yüzlü, kaliteli hizmeti size kendinizi özel hissettirecek. Maltepe/İdealtepe sahilinde, hatta İstanbul Anadolu Yakası’nda daha iyi bir balıkçı yok diyebilirim.
5/5 Mükemmel
23.03.2013
Misafir
Servis muhteşem
Foça Balık şu ana kadar gittiğim mekanlar arasında servis yapan çalışanların açık ara en iyi olduğu restoran. Şef, komi, garson tümü çok kibar ve işlerinden keyif aldıkları belli. Mekan Küçükyalı'da öne çıkanlardan birisi. Mezeler son derece başarılı ve Ege kokuyor. Servise, mutfağa ve ortama göre fiyatlar kabul edilir düzeyde.