Foça Balık Küçükyalı

  • İstanbul / Maltepe / Küçükyalı
  • Sahil Yolu No:110

Foça Balık Küçükyalı

Güzel anların yaşandığı ayrıcalıklı bir mekan...

Foça Balık Küçükyalı'ya adımınızı attığınız andan itibaren unutamayacağınız anlar yaşamaya hazırlıklı olun!

Damak tadınıza uygun lezzetlerimizi işinin ehli aşçılarımız en hijyenik koşullarda hazırlamaktadır

İstanbul'un en nadide semtlerinden Maltepe'de kurulu restaurantımızda masanızda Adalar'a karşı otururken Marmara'nın o eşsiz gün batımını izleyerek, birbirinizden lezzetli deniz ürünleri menümüzden tadını çıkarabilirsiniz..

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Gitmeyin
1

-

İçi kanlı pişmemiş balıklar ve 4-5 çeşit meze ve özensiz sadece doğranmış marul salatası, küçük rakı 750 TL hesap. Bu paraya en kral balıkçıda 2 gün yer, içerdik. Servis çok kötü. Hamileydim menü istedim menü bile getirmedi garson. Manzara yok, basık bir yer. Sakın gitmeyin, rezalet.

3
Lezzetli mezeleri
10

-

Foça Balık Küçükyalı, sahilde, şık dekorasyonu, lezzetli mezeleri ve taze balıklarıyla göz kamaştırıyor. Samimi ve nazik çalışanlarının güler yüzlü, kaliteli hizmeti size kendinizi özel hissettirecek. Maltepe/İdealtepe sahilinde, hatta İstanbul Anadolu Yakası'nda daha iyi bir balıkçı yok diyebilirim.

3
Servis muhteşem
10

-

Foça Balık şu ana kadar gittiğim mekanlar arasında servis yapan çalışanların açık ara en iyi olduğu restoran. Şef, komi, garson tümü çok kibar ve işlerinden keyif aldıkları belli. Mekan Küçükyalı'da öne çıkanlardan birisi. Mezeler son derece başarılı ve Ege kokuyor. Servise, mutfağa ve ortama göre fiyatlar kabul edilir düzeyde.