Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (5)

Ev-Ce Sapanca

₺ ₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Ev-Ce Sapanca
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.04.2015
Misafir
Kuş sesleriyle kahvaltı
Evet, göl manzarası yok ama kuş sesleri eşliğinde bol ilgili ve inanılmaz doyurucu doğal bir kahvaltısı var! Masa yaklaşık 8 kişilik ve 2 kişi bile gitseniz masanın üstü ful dolduruluyor. Kişi başı 50 TL ve kesinlikle hak ediyor.
5/5 Mükemmel
06.04.2015
Meryem cagdas
Kuş sesleriyle kahvaltı
Evet, göl manzarası yok ama kuş sesleri eşliğinde bol ilgili ve inanılmaz doyurucu doğal bir kahvaltısı var! Masa yaklaşık 8 kişilik ve 2 kişi bile gitseniz masanın ustu ful dolduruluyor. Kişi başı 50 TL ve kesinlikle hak ediyor.
1/5 Kötü
14.10.2014
hatice rayaman
Çok pahalı bulduk
Sapanca`da gidilmemesi gereken tek yer bence. Servisin gelmesi abartmıyorum bir saat on beş dakika ve bizden başka kimse yoktu. İki ızgara 180 TL hesap ödedik, içecek de yoktu. Doğal güzellik var diye insanlara bu kadar hesap ödetmeniz hiç etik değil. Kimse parayı kolay kazanmıyor ki bahçende iki çiçekle vereceğin iki lokmaya bunca para dökelim. İstanbul`un en güzel lokantası mı sandınız kendinizi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, yok illa çimen üstünde iki lokma yer on lokma parası veririm diyorsanız başka, gitmeyin, millet iki hava alayım diye onca yol çeksin, açık havada çoluk çocuk gezsin hayaliyle, siz bu hayallerin zafiyetinden faydalanıp fazla para alın müşterilerden, insaf...
1/5 Kötü
14.10.2014
Hatice R.
Çok pahalı bulduk
`Sapanca`'da gidilmemesi gereken tek yer bence. Servisin gelmesi abartmıyorum bir saat on beş dakika ve bizden başka kimse yoktu. İki ızgara 180 TL hesap ödedik, içecek de yoktu. Doğal güzellik var diye insanlara bu kadar hesap ödetmeniz hiç etik değil. Kimse parayı kolay kazanmıyor ki bahçende iki çiçekle vereceğin iki lokmaya bunca para dökelim. `İstanbul`’un en güzel lokantası mı sandınız kendinizi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, yok illa çimen üstünde iki lokma yer on lokma parası veririm diyorsanız başka, gitmeyin, millet iki hava alayım diye onca yol çeksin, açık havada çoluk çocuk gezsin hayaliyle, siz bu hayallerin zafiyetinden faydalanıp fazla para alın müşterilerden, insaf...
2/5 Ortalama
06.10.2014
Misafir
Çok pahalı
1 porsiyon fırında kebap, 1 porsiyon mantı, çocuk için 1 tabak çorba ve küçük küçük kaplarda 5-6 çeşit zeytinyağlı meze, çay 160 TL. Yorumu siz yapın, ben hesabı ödedim. :) :) :) :) Ha şimdi sorup yeseydin diyenleri duyuyorum, doğru söylüyor o arkadaş sordum, bizde menü yok dediler, biz de ne fark eder dedik, yedik. :) :) Tek tesellim çocuk hoş vakit geçirdi, hesabı da ona saydım. Birde böyle bir hesap Swiss Otel’de ödemiştim.
Daha fazla yorum gör