Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Elbistan Otelleri

Elbistan için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Elbistan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Elbistan ekonomiye olan güçlü katkılarıyla bilinen bir ilçedir. Afşin- Elbistan termik santralleri ve Elbistan Şeker Fabrikası ilçeye katkı sağlayan iki önemli kuruluştur.

Elbistan, Kahramanmaraş iline bağlı olan en büyük ilçe niteliğini taşımaktadır. Coğrafi konum olarak Elbistan, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesişim noktasında yer almaktadır. Elbistan kuzeyde Darende ve Gürün ilçeleri, güneyde Nurhak ve Ekinözü, doğuda Malatya, Doğanşehir ve Akçadağ ilçeleri, batısında ise Afşin ve Göksun ilçeleri ile komşudur.

Elbistan'a yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tarihi ve doğası için tatil amacıyla pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Elbistan otelleri kategorisinde yer alan otelleri; yıldızlı oteller, kent otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar olarak sıralayabiliriz.

Elbistan otelleri yıl içerisinde en çok yaz aylarında yoğunluk yaşamaktadır. Bu sebeple özellikle yaz aylarında bu bölgeye gidecek olanlara tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon yaptırarak böylece olumsuz bir durumla karşılaşma riskini ortadan kaldırmış olursunuz. Elbistan otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı da ulaşım konusunda oldukça rahattır özellikle de şehir içi ulaşım yönünden çok kolaydır.

Elbistan otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın en üst kısmında tek tek listelenmektedir. Bu listeden hem Elbistan otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hem de beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Elbistan oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Elbistan Ulu Cami'si ve diğer eserleri ile her köşesinde ayrı bir tarihin yattığı yerdir.

Elbistan, Kahramanmaraş'a bağlı olup ekonomik yönden de güçlü bir ilçedir. Elbistan kuzeyde Darende ve Gürün ilçeleri, güneyde Nurhak ve Ekinözü, doğuda Malatya, Doğanşehir ve Akçadağ ilçeleri, batısında ise Afşin ve Göksun ilçeleri ile komşu olup Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesişim noktasında bulunmaktadır.

Afşin-Elbistan Termik Santralleri ve Elbistan Şeker Fabrikası, Elbistan ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bu işletmeler ve Elbistan'ın derin, köklü tarihinin de etkisiyle yıl içerisinde ilçeye yerli - yabancı birçok turist gelmektedir. Hem iş için hem de tatil için Elbistan'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir.

Elbistan otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Elbistan otel fiyatları sadece tesislerin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılık göstermektedir.

Elbistan otel fiyatları havaların ısındığı ve tatil sezonunun başladığı yaz aylarında diğer aylara oranla bir miktar artmaktadır. Bu artış da kimi otellerin yaptığı erken rezervasyon kampanyaları ile ekarte edilebilmektedir.

Elbistan otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile bu yazının hemen üstünde listelenmektedir. Bu listeden Elbistan'da hizmet veren tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, iletişime geçebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Elbistan Hakkında

Kahramanmaraş'ın en büyük ilçesi olan Elbistan, üç adet bölgenin kesişim noktasında bulunur.

Şehir, yakınlarında doğan ve şehri ikiye bölen Ceyhan Nehri ile ünlüdür. Bunun yanında, şeker fabrikaları ve ayçiçeği yetiştiriciliği ile de son yıllarda kendini göstermiştir.

Kendine bağlı köyleri ile birlikte Kahramanmaraş Elbistan'ın toplam nüfusu 140 bini geçmektedir. En önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Yatırım potansiyeli olarak gıda üzerine yoğunlaşılmıştır. Besiciliğin geliştiği Elbistan, aynı zamanda Türkiye'nin 4. büyük ovasına sahiptir, bu nedenle hayvancılık da kent için önemli bir yere sahiptir.

Elbistan kelimesinin nereden geldiği konusunda ise birçok görüş mevcuttur. Eski kaynaklara göre ilk ismi Ablasta'dır.

Şehrin içinden geçen Ceyhan Nehri, bölgenin ve Türkiye'nin en önemli akarsularından biridir. Toplam uzunluğu 509 kilometre olan Ceyhan Nehri'nin antik dönemdeki ismi Hyranus'tur.

Elbistan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Elbistan Garden Hotel
Elbistan Garden Hotel

-

Güler yüzlü personel

Ev konforunu sağlayan güvenli, temiz, güler yüzlü personeli, muhteşem akşam yemekleri ile Elbistan'da ki adresiniz. 7/24 rahatlık konfor sağlayan, güzel ikram sürprizleri ile akşamınızı keyifli kılan yeni adresiniz. Elbistan'a yolu düşenin konaklama için tek adresi derim. Başka alternatif aramakla zaman kaybetmeye kesinlikle lüzum yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sword Otel Elbistan
Sword Otel Elbistan

-

Çok güler yüzlüler

Ben bu kadar çok temiz bir otel görmedim. İlgili, alakalı ve çok güler yüzlüler. Çok memnun kaldık. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sword Otel Elbistan
Sword Otel Elbistan

-

Elbistan'ın gözde oteli

Kesinlikle Elbistan'da konaklarken kalmanız gereken bir yer. Eviniz kadar rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sword Otel Elbistan
Sword Otel Elbistan

-

Burada bulunabilecek nezih otel

Odaları, kahvaltısı ve tüm çalışanlarıyla birlikte buralarda bulunabilecek nezih otellerden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sword Otel Elbistan
Sword Otel Elbistan

-

Personeli ve ilgi alakası iyi

Personeli ilgi alakası güzel ayrıca odaları temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)