Dürümce Restaurant

  • İstanbul / Beşiktaş / Ortaköy
  • Dereboyu Cad. Saadet Sok. No:3

Dürümce Restaurant

En üst katında Beşiktaş sahil manzarası eşliğinde, çiğ köfte, dürüm, kebap gibi ikramlarımızla (acılı ezme, turşu, lavaş) gayet uygun fiyata güzel bir ziyafet çekeceğiniz mekanlardan birisidir.

Gerçek bir şalgam ve taze kuzu eti ile hazırladığımız dürümlerimiz ile misafirlerimizin herzaman beğenilerini toplamaktayız.

Sonrada üstüne alacağınız künefe tatlımız ile misafirlerimize eşsiz bir lezzet sunuyoruz.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Motorcu çalışan
4

-

Bir motorcu almışsınız, canavar mıdır belli değil, köpek geçerken havladı diye kafasına kaskı fırlattı, yetmedi ağaçları parçalayıp köpeklere saldırdı, kendisi çok saldırgan dikkat edin sevgili Dürümce.

5
Dürümce'de deniz manzaralı kazık
2

-

Çok methini duyduğumuz Dürümce Restaurant'a 4 arkadaş gitme gafletinde bulunduk; mekan tek gibi görünse de insanlar aldatılıyor. Nasıl mı? Mekan kağıt üzerinde 2 firma olsa da, İşletenler aynı ve garsonlar, servis, çatal kaşık peçete üzerinde Dürümce yazması sizi yanıltmasın, dürümlerin yanında neden ikram verilmediğini sorduğunuzda duvardaki Barbaros Cafe yazısını size gösterdiklerinde hemen kalkın yoksa Dürümce ma.. Devamını Göster

5
Buraya asla yakışmadı
6

-

Dün akşam Dürümce Restaurant'da yemek yedik. Sonrasında çay istedik fakat bize doğru söylenmedi. Yok ‘kafe kapandı, tatlı da yok' diye, bunu yapan da şefti. Anlamadık, aşağıda şikayet etmek istedim, ‘şefe söyleyin' dedi. Zaten yapan şef, bunu nereye şikayet etmemiz gerektiğini bilemedik, o yüzden buraya yazdım. Buraya asla yakışmadı.

5
Kötü bir hizmet anlayışı
2

-

Dürünceye bu hafta içi iftarda iki kişi gittik. Kapıda koskoca set kart geçerli yazmasına rağmen tera katta yok dendi ve 2 kişi normal menü 70 TL tutarken 80 TL alındı. Paranın üstü getirilmedi, üstüne üstlük saat 11'de aranarak hesabı ödememişsiniz dendi. Böyle bir yaklaşım görmedim, kötü bir hizmet anlayışı var.

5
Süper kalite
10

-

Yemekler süper, servis on numara, Ortaköy'e işi düşenler mutlaka uğramalı.