Dürümce Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 4
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.4/5
Ortalama
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Dürümce Restaurant Hakkında

En üst katında Beşiktaş sahil manzarası eşliğinde, çiğ köfte, dürüm, kebap gibi ikramlarımızla (acılı ezme, turşu, lavaş) gayet uygun fiyata güzel bir ziyafet çekeceğiniz mekanlardan birisidir. Gerçek bir şalgam ve taze kuzu eti ile hazırladığımız dürümlerimiz ile misafirlerimizin herzaman beğenilerini toplamaktayız. Sonrada üstüne alacağınız künefe tatlımız ile misafirlerimize eşsiz bir lezzet sunuyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2.4/5
Ortalama
7 değerlendirme
Dürümce Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
12.07.2016
yusuf
Motorcu çalışan
Bir motorcu almışsınız, canavar mıdır belli değil, köpek geçerken havladı diye kafasına kaskı fırlattı, yetmedi ağaçları parçalayıp köpeklere saldırdı, kendisi çok saldırgan dikkat edin sevgili Dürümce.
1/5 Kötü
30.05.2015
Misafir
Dürümce'de deniz manzaralı kazık
Çok methini duyduğumuz Dürümce Restaurant’a 4 arkadaş gitme gafletinde bulunduk; mekan tek gibi görünse de insanlar aldatılıyor. Nasıl mı? Mekan kağıt üzerinde 2 firma olsa da, İşletenler aynı ve garsonlar, servis, çatal kaşık peçete üzerinde Dürümce yazması sizi yanıltmasın, dürümlerin yanında neden ikram verilmediğini sorduğunuzda duvardaki Barbaros Cafe yazısını size gösterdiklerinde hemen kalkın yoksa Dürümce markalı Barbaros Cafe tarafından kazık yemektesiniz. Üstelik şikayetinizle de kimse ilgilenmemekte, 4 adet dürüm, 2 ayran ve 2 çayı 86 TL ödeyince kendinize geliyorsunuz ancak. Bir daha bu mekana ayak basmak mı, asla...
3/5 Çok İyi
20.05.2015
nida şahin
Buraya asla yakışmadı
Dün akşam Dürümce Restaurant’da yemek yedik. Sonrasında çay istedik fakat bize doğru söylenmedi. Yok "kafe kapandı, tatlı da yok" diye, bunu yapan da şefti. Anlamadık, aşağıda şikayet etmek istedim, "şefe söyleyin" dedi. Zaten yapan şef, bunu nereye şikayet etmemiz gerektiğini bilemedik, o yüzden buraya yazdım. Buraya asla yakışmadı.
3/5 Çok İyi
20.05.2015
nida şahin
Buraya asla yakışmadı
Dün akşam Dürümce Restaurant’da yemek yedik. Sonrasında çay istedik fakat bize doğru söylenmedi. Yok ‘kafe kapandı, tatlı da yok’ diye, bunu yapan da şefti. Anlamadık, aşağıda şikayet etmek istedim, ‘şefe söyleyin’ dedi. Zaten yapan şef, bunu nereye şikayet etmemiz gerektiğini bilemedik, o yüzden buraya yazdım. Buraya asla yakışmadı.
1/5 Kötü
05.07.2014
nur bas
Kötü bir hizmet anlayışı
Dürünceye bu hafta içi iftarda iki kişi gittik. Kapıda koskoca set kart geçerli yazmasına rağmen tera katta yok dendi ve 2 kişi normal menü 70 TL tutarken 80 TL alındı. Paranın üstü getirilmedi, üstüne üstlük saat 11’de aranarak hesabı ödememişsiniz dendi. Böyle bir yaklaşım görmedim, kötü bir hizmet anlayışı var.
Daha fazla yorum gör