Dikili Öğretmenevi

  • İzmir / Dikili / Dikili Merkez
  • İsmetpaşa Mah. Aatatürk Cad. No:14 DİKİLİ/ İZMİR

Dikili Öğretmenevi

İzmir'in dört mevsimi bir başka güzel olan huzur dolu ilçesi Dikili'de, deniz manzaralı bir alanda hizmet veren Dikili Öğretmenevi, yıl boyunca aralıksız olarak ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. 8 odası, 16 yatak kapasiteli konaklama birimleri bulunan tesiste, öğretmenlere ve kamu çalışanlarına indirimli fiyat uygulanmaktadır. Konaklama birimlerinde; klima, Wi-Fi erişimi, ısıtma, mini bar, 24 saat sıcak su standart olarak bulunmaktadır.

Konaklama birimlerinin yanı sıra bahçesinde yiyecek ve içecek servisi yapılan bir kafe yer alan tesis, beldenin belediye plajına sıfır konumda yer almaktadır. Ayrıca Dikili Öğretmenevi nişan, düğün gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Tesiste, Akşam Sanat Okulu yer almaktadır. Konaklamak için olmasa dahi eşsiz manzarası görülmeye değer olan tesise, Dikili seyahati sırasında mutlaka yer verilmelidir.

Telefon: 0(232) 671 24 11

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Tavsiye ederim
10

-

Gün Batımında çayınızı yudumlayacagınız en güzel mekan. Tavsiye ederim. Mutlaka deneyin

2
Siparişimiz gelmedi
2

-

Bugün sabah misafirimle birlikte çay ve tost yemeye gittik keşke gitmez olsaydım. Sipariş vereceğim çalışana seslendim sert bir sesle “'Bekleyin geleceğim.”' dedi. Bekle bekle gelmedi. Kalktım söyledim. Geliyorum dedi 10 dakika sonra geldi. 2 kaşarlı tost ve çay söyledik. 45 dakika bekledik gelmedi ve kalktık. Kasadaki kıza söyledik o da “'Kim sipariş aldı?”' diye çalışana sordu. Bizden sipar.. Devamını Göster