Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Datça Trekking Parkurları

+ 4 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
1 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Datça Trekking Parkurları Hakkında

Muğla-Datça trekking için uygun bölgelerden biridir.

Datça'da bulunan trekking parkurları şöyledir: 1) Hızırşah Köyü, Karain Deresi ve Mağarası, Alazeytin, Domuz Çukuru, Kargı Koyu 2) Kargı Koyu, Domuz Çukuru 3) Datça, Kızlan, Gereme Koyu, Limanbaşı Burnu 4) Cumalı, Karataş Mevkisi, Değirmen Bükü 5) Sındı Köyü, Zeytincik, Kumyer, Palamutbükü 6) Sındıköy, Örencik, Döşeme, Meşe Çukuru, Avlana 7) Emecik, Sarıliman, Apollon Tapınağı 8) Emecik, Meriç, Alavara 9) Yazıköy, Belen Köy, Marin, Bükceğiz Koyu, Marin, Palamutbükü 10) Yazıköy, Değirmenbük, Eştengil Çiftliği, Knidos Ören Yeri 11) Kızılbük, Hayıtbükü, Adatepe, Ovabükü, Palamutbükü 12) Hızırşah, Karaköy, Körmen Limanı 13) Kızlan - Raşadiye - Güznedüzü / Körmen Limanı Kızlan - Reşadiye -Güznedüzü / Körme Limanı yürüyüş parkuru: Datça kent merkezinden 10 km.

ilerideki Kızlan Köyü\'den başlanıyor. Bunun için Kızlan minibüsleriyle köye gidiliyor. Ayrıca Datça Merkez\'den de Kızlan merkezine minibüsler yolcu getirip götürmektedir. Minibüslerin gidiş ve dönüş saatlerinde mevsime göre oynamalar olabildiği için özellikle dönüş saatini öğrenmekte yarar var.

Dolmuş için bir seçenek de Karaincir Tatil Sitesi ve Aktur Tatil Sitesi\'ne giden dolmuşlarla Kızlan Köyü sapağına kadar gidip iki km yürüyerek köye ulaşmak. Halise Apart\'ta konaklayarak Kızlan -Reşadiye - Güznedüzü / Körme Limanı yürüyüş parkuru turlarına katılabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
1 değerlendirme
Datça Trekking Parkurları
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
11.10.2020
Misafir
We will be in our Datca house next year
Please can you send us a brochure . We will be in our Datca house next year