Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Dağkapı Otelleri

Dağkapı için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Dağkapı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısı Dağkapı, tarihi dokusuyla büyüleyici bir atmosfere sahip…

Diyarbakır'ın ciğerleriyle meşhur olan tarihi mekanlarından biri Dağkapı. Hemen önünde çeşitli gösterilerin, Ramazan eğlencelerinin düzenlediği büyük bir meydana ev sahipliği yapan Dağkapı'da şimdilerde birçok sanat galerisi ve turist danışma ofisi de bulunuyor. Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısı olan Dağkapı, bu yönüyle Harput Kapısı ismiyle de anılıyor. Tarihi dokusunu yitirmemiş olan Dağkapı, Diyarbakır'ın mutlaka görülmesi gereken adreslerinden biri.

Tarihi ve turist değeri nedeniyle çevresinde birçok konaklama alternatifi bulunuyor Dağkapı'nın. Özellikle Diyarbakır Merkez'de uygun fiyata konaklamak isteyenler fazlasıyla tercih ediyor Dağkapı otellerini. Genellikle 4 yıldızlı otellerden oluşan Dağkapı otelleri, hem iş hem de turistik konaklamalar için fazlasıyla ideal bir seçenek.

Dağkapı otelleri, oldukça konforlu, şık ve modern konaklama birimlerine sahipler. Dağkapı otellerinin çoğunda kendi bünyelerinde işlettikleri bar ve restoran bulunuyor. Bununla birlikte çoğu Dağkapı otelinde spor salonu ve sauna gibi birimler de yer alıyor. Dağkapı otelleri, evinizdeki sıcaklığı lüks hizmet anlayışıyla birleştirerek, bir otelden beklenilenin fazlasını sunuyor misafirlerine.

Sizin de yolunuz bir gün Diyarbakır'a düşerse eğer, merkezi bir konaklama için Dağkapı'yı tercih edebilir ve Dağkapı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dağkapı otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harput Kapısı ismiyle de bilinen Dağkapı, Diyarbakır'ın mutlaka görülmesi gereken tarihi mekanlarından biri…

Diyarbakır Suları'nın kuzeye açılan kapısı Dağkapı, Diyarbakır'da ciğer dendi mi akla ilk gelen yerlerden biri. Şehrin önemli tarihi mekanlarından biri olan Dağkapı'da, Ramazan eğlencelerinin ve çeşitli gösterilerin düzenlendiği bir meydan bulunuyor. Şimdilerde bu meydanın çevresinde birkaç sanat galerisi ve turist dayanışma ofisleri de yer alamaya başladı. Harput Kapısı olarak da bilinen Dağkapı, tarihi dokusunu koruyabilmiş olan ve şehirde mutlaka görülmesi gereken mekanlardan biri.

Tüm bu yönleriyle Dağkapı, hem iş amaçlı hem de turistik seyahat amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettiği bölgelerden biri. Bununla birlikte, Diyarbakır Merkez'de uygun fiyatlı konaklamanın adresi de yine Dağkapı otelleri.

Dağkapı otel fiyatları her gelir düzeyine hitap edebiliyor ve bu yönüyle de konaklama masraflarını minimuma indirmek isteyenleri fazlasıyla mutlu ediyor. Dağkapı otel fiyatları genellikle oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor, ancak içlerinde kişi başı olarak da değerlendirilenler de yok değil. Otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sağladığı imkanlara göre değişkenlik gösteriyor Dağkapı otel fiyatları. Yine de her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Dağkapı'da. Genel olarak 2018 Dağkapı otel fiyatlarının 65 TL ile 120 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, Diyarbakır'ın tarihini yakından tanımak ve hem merkezi hem de uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, Dağkapı'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Dağkapı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Dağkapı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dağkapı otellerini ve Dağkapı otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Dağkapı Hakkında

Dağkapı, Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısı. Semtin adı ile anılan büyük bir meydana da sahiptir.

Dağkapı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Diyarbakır'ın merkez ilçesi Diyarbakır Merkez'de yer almaktadır. Yaklaşık 9000 yıllık geçmişe sahip olan bu şehrin merkezinde yer alan Dağkapı, Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısıdır.

Dağkapı Meydanı adını semtten alan bir meydandır. Ancak Diyarbakır Büyükşehir Belediye Meclisi 2015 Ağustos ayında yaptığı toplantıda, daha önce orduevinin de bulunduğu Dağkapı Meydanı'nın adını, Şeyh Sait Meydanı olarak değiştirdi.

Dağkapı Meydanı, oldukça geniş bir alana sahip olması ve şehrin merkezinde kalması ile de bu meydan gösterilere, ramazan eğlencelerine ve çeşitli organizasyonlara her daim ev sahipliği yapmaktadır. Dağkapı, halk arasında Harput kapısı diye de bilinir.

Dağkapı semti Diyarbakır Merkez'de olması ile birçok lüks ve büyük otele de ev sahipliği yapmaktadır. Diyarbakır'a iş ya da gezgin olarak gelen yerli ve yabancı turistler de konaklamada Dağkapı'da hizmet veren tesisleri tercih etmektedir. Gönül rahatlığıyla konaklama yapabileceğiniz Dağkapı otelleri kusur hizmeti ile tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Dağkapı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Park Vadi Hotel
Park Vadi Hotel

-

Kalite sıfır

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Müşteri karşılama, hizmet sıfır. Beklentinin çok çok altında bir yer. Kalite sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Vadi Hotel
Park Vadi Hotel

-

Bu kalitede hizmet

Gerek personel gerekse otel süper bir ortam. Otel müdürü Adnan Bey'e sonsuz teşekkürler. Otelin en ince detayına kadar takip edip ilgileniyor. En önemlisi bu fiyata bu kalitede hizmet mümkün değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Tigris Hotel
New Tigris Hotel

-

Tarihi yerlerin konumu içerisinde

Diyarbakır ziyaretlerimde tercih ettiğim bir otel. Çalışan elemanlar güler yüzlü, akşamdan sabaha kadar çay-kahve ikramı sınırsız, en güzel yanı da bu benim gibi çay ve kahve sevenler için. Otel temiz ve güvenli. Sur içinde olması en güzel yanı ayrıca. Tarihi yerlerin konumu içerisinde. Tek şikayetim gündüz resepsiyonda duran bey, adını bilmiyorum, çok asık suratlı, insanı sorgularcasına acayip ters bakışları var. Onun dışında tüm çalışanları güler yüzlü, candan insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
SV Business Otel Diyarbakır
SV Business Otel Diyarbakır

-

Odalar soğuktu

1. İnternetteki resimlerle odaların hiç alakası yok. Nerede güzel hazırlanıp çekilmiş resim varsa sırf göz boyamak için internete yüklenmiş. 2. Biz ailecek kaldık, kışın çocuğumuz aralık soğuğunda üşümesin diye bir gün önceden telefonla akşam yemek çıkıyor mu diye sormamıza rağmen bizi hem saat 7'ye kadar beklettiler hem de yoğunluk olmadığı için yemek çıkarmıyoruz dediler, bir de pişkin pişkin biz size yemek söyletiriz dışarıdan dediler. Sanki biz sizden biliyoruz dışarıda yemesini. 3. Eşimin sınavı vardı sabah, yine gelmeden okulu sordum telefondan otele yakın mı diye, yakın dediler. Okulu görüp geldim, yakınlıkları hiç alakası bile yok. 4. Odalar soğuktu, bizim de çocuk olunca doğal olarak doğalgazı almalarını istedik. Tamam, saati değil ama açacağız sizin için dediler ama aradan neredeyse yine bir 2 saat geçti, yani yine vaktinde açtılar. Sözde bize kıyak yapıp erken açacaklardı. 5. Yıldız olarak 4 yıldızı kesinlikle hak etmiyor. Sauna arızalı, hamam yok, spor salonu kapalı. Antalya'da 5 yıldızlı otelde kalmış biri olarak oradaki 2 yıldızlı bir otel bile buradan iyidir diyebilirim. 6. Fiyat/kalite dengesi zaten sıfır. 7. Sonuç olarak uçuk fiyat, sıfır kalite ve hizmet planlamada 10 üzerinden herhalde bir 4 falan verirdim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Vadi Hotel
Park Vadi Hotel

-

Süper

Gerek hotelin kendisi, gerek çalışanları, gerekse 24 saat sıcak içecek servisiyle, kahvaltısıyla harika bir hotel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
SV Business Otel Diyarbakır
SV Business Otel Diyarbakır

-

Çok güzel bir otel

Tarihi yerlere çok yakın, temiz ve güzel bir otel. Çalışanları çok yardımsever. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Vadi Hotel
Park Vadi Hotel

-

Muhteşem bir otel

Diyarbakır'da en iyi otellerden biri Park Vadi Hotel'dir. Hizmet konusunda takdiri hak kazanmış bir tesis olup Güneydoğu çevresinde en iyi otellerinden biri olduğunu ispatlamıştır. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
SV Business Otel Diyarbakır
SV Business Otel Diyarbakır

-

Kirli

Hijyen yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)