Dağkapı Otelleri

Diyarbakır Surları’nın kuzeye açılan kapısı Dağkapı, tarihi dokusuyla büyüleyici bir atmosfere sahip…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Dağkapı Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Dağkapı Otelleri ve Dağkapı Otel Fiyatları

Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısı Dağkapı, tarihi dokusuyla büyüleyici bir atmosfere sahip…

Diyarbakır'ın ciğerleriyle meşhur olan tarihi mekanlarından biri Dağkapı. Hemen önünde çeşitli gösterilerin, Ramazan eğlencelerinin düzenlediği büyük bir meydana ev sahipliği yapan Dağkapı'da şimdilerde birçok sanat galerisi ve turist danışma ofisi de bulunuyor. Diyarbakır Surları'nın kuzeye açılan kapısı olan Dağkapı, bu yönüyle Harput Kapısı ismiyle de anılıyor. Tarihi dokusunu yitirmemiş olan Dağkapı, Diyarbakır'ın mutlaka görülmesi gereken adreslerinden biri.

Tarihi ve turist değeri nedeniyle çevresinde birçok konaklama alternatifi bulunuyor Dağkapı'nın. Özellikle Diyarbakır Merkez'de uygun fiyata konaklamak isteyenler fazlasıyla tercih ediyor Dağkapı otellerini. Genellikle 4 yıldızlı otellerden oluşan Dağkapı otelleri, hem iş hem de turistik konaklamalar için fazlasıyla ideal bir seçenek.

Dağkapı otelleri, oldukça konforlu, şık ve modern konaklama birimlerine sahipler. Dağkapı otellerinin çoğunda kendi bünyelerinde işlettikleri bar ve restoran bulunuyor. Bununla birlikte çoğu Dağkapı otelinde spor salonu ve sauna gibi birimler de yer alıyor. Dağkapı otelleri, evinizdeki sıcaklığı lüks hizmet anlayışıyla birleştirerek, bir otelden beklenilenin fazlasını sunuyor misafirlerine.

Sizin de yolunuz bir gün Diyarbakır'a düşerse eğer, merkezi bir konaklama için Dağkapı'yı tercih edebilir ve Dağkapı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dağkapı otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harput Kapısı ismiyle de bilinen Dağkapı, Diyarbakır'ın mutlaka görülmesi gereken tarihi mekanlarından biri…

Diyarbakır Suları'nın kuzeye açılan kapısı Dağkapı, Diyarbakır'da ciğer dendi mi akla ilk gelen yerlerden biri. Şehrin önemli tarihi mekanlarından biri olan Dağkapı'da, Ramazan eğlencelerinin ve çeşitli gösterilerin düzenlendiği bir meydan bulunuyor. Şimdilerde bu meydanın çevresinde birkaç sanat galerisi ve turist dayanışma ofisleri de yer alamaya başladı. Harput Kapısı olarak da bilinen Dağkapı, tarihi dokusunu koruyabilmiş olan ve şehirde mutlaka görülmesi gereken mekanlardan biri.

Tüm bu yönleriyle Dağkapı, hem iş amaçlı hem de turistik seyahat amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettiği bölgelerden biri. Bununla birlikte, Diyarbakır Merkez'de uygun fiyatlı konaklamanın adresi de yine Dağkapı otelleri.

Dağkapı otel fiyatları her gelir düzeyine hitap edebiliyor ve bu yönüyle de konaklama masraflarını minimuma indirmek isteyenleri fazlasıyla mutlu ediyor. Dağkapı otel fiyatları genellikle oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor, ancak içlerinde kişi başı olarak da değerlendirilenler de yok değil. Otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sağladığı imkanlara göre değişkenlik gösteriyor Dağkapı otel fiyatları. Yine de her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Dağkapı'da. Genel olarak 2017 Dağkapı otel fiyatlarının 65 TL ile 120 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, Diyarbakır'ın tarihini yakından tanımak ve hem merkezi hem de uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, Dağkapı'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Dağkapı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Dağkapı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dağkapı otellerini ve Dağkapı otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın