Cunda Balık Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Cunda Balık Restaurant Hakkında

Cunda Balık’ın işletmecisi Hüseyin Erdoğmuş, restaurant işletmeciliğine 1990 yılında Cunda Adası’nda başlamış. Kendileri Girit göçmeni ve bu sebeple Girit mutfağına oldukça hakim. Girit mutfağının temel ürünlerinden olan ot ve balık, Cunda Restaurant’ın da menüsüne şahane şekilde yansımış. Her daim aynı lezzeti yakalamak adına mutfağında kullanılan malzemelerin pek çoğu Ayvalık’tan geliyor. Zaten zeytinyağını tattığınızda farkını anlarsınız. Elliden fazla meze sunuyorlar. Adına belki de ilk burada duyacağınız; radika, istifna, şevketi bostan, turp otu, cibes, zoha muhteşem lezzeti ile servis ediliyor masanıza. Mevsimine göre en taze balıklar gayet başarılı şekilde pişiriliyor. Mekan haftaiçi de dahil olmak üzere her daim oldukça kalabalık. Bu sebeple muhakka önceden rezervasyon ile gitmenizi tavsiye ederiz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Cunda Balık Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.05.2018
Misafir
Balıkları ve mezeleri
Cunda Balık Restaurant, balıkları ve mezeleriyle ünlü harika bir mekan. Kesinlikle gidilip o muhteşem tatlar keşfedilmeli.
5/5 Mükemmel
21.12.2011
Misafir
Cunda adını hak ediyor
Cunda Balık Restaurant, İstanbul'da en beğendiğim balık lokantalarından biri. Konum olarak çok aman aman bir yerde değil ancak hafta içi bile yer bulmak çok zor. Bu sebeple rezervasyonsuz gitmemek iyi olur. Mezeler oldukça bol ve gerçekten Cunda adını hak ediyor. Ben gerçekten Ege'de bir balık restoranındaymışçasına zevk aldım. Sahibi de çok sıcakkanlı birisi ve gerçekten Cundalı.
5/5 Mükemmel
21.12.2011
Özkan Hacıoğlu
Cunda adını hak ediyor
Cunda Balık Restaurant, `İstanbul`'da en beğendiğim balık lokantalarından biri. Konum olarak çok aman aman bir yerde değil ancak hafta içi bile yer bulmak çok zor. Bu sebeple rezervasyonsuz gitmemek iyi olur. Mezeler oldukça bol ve gerçekten `Cunda` adını hak ediyor. Ben gerçekten Ege'de bir balık restoranındaymışçasına zevk aldım. Sahibi de çok sıcakkanlı birisi ve gerçekten Cundalı.