Cuba Bar

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food
Bu restaurant menüleri Fast food mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Cuba Bar Hakkında

Hayal Kahvesi’nin göz bebeği işletmelerinden Cuba Bar; Beyoğlu Asmalımescit’te Küba konseptiyle mutlu ve güler yüzlü insanları 1 yıldır ağırlamaya devam ediyor. Dekorasyonundan yemeğine, kokteyllerinden müziğine, daralan dünyamıza yeni bir soluk getirsin diye yola çıktığımız günden bu yana; kolay, zengin ve ekonomik, tıpkı Küba gibi olmaya özen gösteriyoruz. Günün her saati Küba ve Latin müziğin farklı türlerinin dinlenilebileceği tek mekan olan Cuba Bar; sabah 10:00’da güne merhaba diyor ve gece 03:00’a kadar eğlencede hız kesmiyor.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Cuba Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
30.03.2020
Burak Kuyucu
Kaliteli mekanlardan biriydi
Canlı Latin müzik dinleyebileceğiniz nadir kaliteli mekanlardan biriydi. Her önüne gelenin alınmadığı, özellikle cumartesi akşamları sahne alan Latin kadın vokalin izleyenleri coşturduğu özel bir yerdi. Kapandıktan sonra bir süre boş kaldı ve şimdi de bir moda evi. Çok üzgünüm.
1/5 Kötü
18.10.2017
Kaan kara
Hayal kırıklığı yaşattı
Gittiğimde okkalı bir yer sandım. Gerçekten Küba davasına inanmış, bunu bilen arkadaşların olacağını sandım. Fakat hayal kırıklığı yaşadım. Olanlar sadece farklı mekan arayan kişilerdi. Yazık Londra'daki gerçekten güzeldi.
5/5 Mükemmel
01.05.2012
Misafir
Taksim'de Küba esintisi
Cuba Bar, Tünel'deki en canlı ve en eğlenceli mekanlardan biridir. Haftanın 5 günü canlı müzik performansı var ve Kübalı gruplar çıkıyor. Sangria içmeden dönmeyin.