Çömlek Kurufasulye Çamlıca, Büyük Çamlıca

Çömlek Kurufasulye Çamlıca

  • İstanbul / Üsküdar / Büyük Çamlıca
  • Turistik Cad. No:28

Çömlek Kurufasulye Çamlıca

Çömlek Kurufasulye Çamlıca'da, sipariş verdiğiniz her tabakta bir avuç sevgi ve mutfağımızın sihirli tatlarını bulacaksınız. Mutfakların sultanı, vazgeçilmez damak tadımız kuru fasulye sizin de beğeniniz ile Çömlek'te.

Kısa sürede marka haline geldik. Kurufasulye denildiğinde ilk akla gelen biz olduk. Her şeyin yapaylaştığı bir ortamda, yüksek yaylalarda organik tarımla yetiştirilen kuru fasulyeyi çömlek mutfağında işleyerek mükemmel bir tat haline getirdik ve siz misafirlerimiz tarafından tercih edilir olduk.

Türk mutfağını sınırsız tatlarını sizlere ve gelecek nesillere aktarmaya kararlıyız.

Taş fırında özel çömleklerle pişirilen kuru fasulyemiz ile köftemizin tadını sizler tescillediniz. Hedefimiz; sizleri ağırlamak ve mekanlarımızdan memnun ayrılmanızı sağlamaktır.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Çömlek mi?
2

-

19 Temmuz günü beni şehir dışından ziyarete gelmiş bir arkadaşımla iftar açmak için bu mekana gittik. Kapıda bizi karşılayan garson, sorumlu veya daha çok maganda kılıklı biri önce bizi baştan aşağı süzdü. Dış görünümümüzden nasıl bir sonuç çıkardıysa bize askerlik arkadaşı gibi davranarak alt kata yönlendirdi. Alt katın bir düğün salonu olduğunu gördük. Yeniden girişe gelerek bu şahsa ne yapmak istediğini sorduk. B.. Devamını Göster

4
Hizmet kötü
2

-

Garson ve valelerinizin hizmeti kötü. Eğitim seviyeleri çok düşük, bayanlarla konuşma sıfır. Böyle davranış görmedim. İlk kez geldim. Bir daha asla gelmem.

4
Süper
10

-

Tek kelimeyle harika. Beklediğimden iyiydi.

4
Kuru fasulyede en iyisi
10

-

İstanbul'da yiyebileceğiniz en iyi kuru fasulyeyi yapan restoran. Yıllardır lezzetinden hiçbir şey kaybetmedi. Her gittiğimizde aynı tadı yakalıyoruz. Kuru fasulyesi, pilavı, yoğurdu ve tatlıları; her şey çok ama çok lezzetli. Eğer henüz gitmediyseniz mutlaka uğrayın.