Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Poi (7)
Restoran (1)

Çömlek Kurufasulye Çamlıca

₺ ₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çömlek Kurufasulye Çamlıca
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
19.07.2014
Misafir
Çömlek mi?
19 Temmuz günü beni şehir dışından ziyarete gelmiş bir arkadaşımla iftar açmak için bu mekana gittik. Kapıda bizi karşılayan garson, sorumlu veya daha çok maganda kılıklı biri önce bizi baştan aşağı süzdü. Dış görünümümüzden nasıl bir sonuç çıkardıysa bize askerlik arkadaşı gibi davranarak alt kata yönlendirdi. Alt katın bir düğün salonu olduğunu gördük. Yeniden girişe gelerek bu şahsa ne yapmak istediğini sorduk. Bize yerimiz yok diye açıkça söyleyerek kibarlık etmek yerine üçüncü sınıf esnaf tarzıyla yaklaşmasını hazmedemedik. Bu şahsa haddini bildirerek salonu terk ettik. Anlayacağınız Çömlek'e giderseniz kovulma riskini de göze alın derim.
1/5 Kötü
02.02.2014
Misafir
Hizmet kötü
Garson ve valelerinizin hizmeti kötü. Eğitim seviyeleri çok düşük, bayanlarla konuşma sıfır. Böyle davranış görmedim. İlk kez geldim. Bir daha asla gelmem.
5/5 Mükemmel
07.10.2013
Misafir
Süper
Tek kelimeyle harika. Beklediğimden iyiydi.
5/5 Mükemmel
27.01.2013
Misafir
Kuru fasulyede en iyisi
`İstanbul`'da yiyebileceğiniz en iyi kuru fasulyeyi yapan restoran. Yıllardır lezzetinden hiçbir şey kaybetmedi. Her gittiğimizde aynı tadı yakalıyoruz. Kuru fasulyesi, pilavı, yoğurdu ve tatlıları; her şey çok ama çok lezzetli. Eğer henüz gitmediyseniz mutlaka uğrayın.