Eyyübiye
Neredekal.com
Şanlıurfa Mekanlar
Çınarlar Beach Cafe & Bar & Lounge

Çınarlar Beach Cafe & Bar & Lounge

₺ ₺ ₺ ₺
Fast food + 5
Bu restaurant menüleri Fast food,Salata,Sandviç,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 2 Fotoğraf
2/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çınarlar Beach Cafe & Bar & Lounge
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.06.2018
Gül Güneşoğlu
Pizzaları muhteşemdi
19 Mayıs’ta oradaydım. Sonsuz ilgi ve hizmet gördüm. Pizzaları muhteşemdi. Her şey çok kaliteli ve itina ile döşenmiş. Deniz, plaj bar, meyhane, hepsi süper, daha ne olsun. Laf aramızda barmen dehşet kokteyliler hazırlıyor, bayıldım. 12 gün yetmedi bana.
0/5 Çok Kötü
30.08.2017
Songül atay
Gitmemeniz gereken bir yer
Eğer keyifli, stresten uzak zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle gitmemeniz gereken bir yer. Mekanın müdürü olduğunu söyleyen bayan aşırı derecede saygısız. İşlerini iyi yapamamakla birlikte, çıkan sonucu size yüklemeye çalışıyor. Üslup zaten evde yok. Kendi hatasını hem size hem garsonlara yıkmaya çalışıyor. Eğer tatlı tatlı eğlenmek, keyifli zaman geçirmek istiyorsanız gitmeyin!
0/5 Çok Kötü
30.08.2017
Melek Koçak
Yol üstü bir yer
Sabah 8’de geldiğimizde bizi boş bir yere yerleştirdiler. Öğlen 12’de bir önceki gün bizim yerimize rezervasyon yaptıran insanlar geldi. Mekanın müdürü olduğunu iddia eden kişi bizi yerimizden kaldırıp yol üstü bir yere geçmeye zorladı. Bir önceki gün ekibinden hiç kimseye bu durumu haber vermeden erkenden yüzmeye gideceğim diyerek ayrıldığı için biz suçlu olduk. Böyle güzel yerleri böyle insanlar işletmemeli.
1/5 Kötü
06.08.2016
Asli Yildirim
Çalışanların ilgisizliği
Üç kişi gittik ve istediğimiz şezlonga geçebileceğimizi söylediler. Sonrasında başka müşteriler geldiği için olduğumuz yerden birkaç şezlong kaymamızı istediler. Biz de iyi niyetle yerimizi değiştirdik. Birkaç saat sonra aynı şeyi tekrarladılar ve doğal olarak yerimizi değiştirmek istemedik. Bunun üzerine orada çalışan ismini bilmediğim mütemadiyen üzerinde kırmızı sarı bir kıyafeti olan bir adam müşterilerini bizim yüzümüzden kaçırdığını söyledi!! Biz müşteri değil miyiz dediğimizde de bırakın bu işleri diyerek üzerimize yürümeye kalkıştı. Şikâyet etmeme rağmen mekandan sorumlu kişiler hiçbir şey yapmadılar. Tatile gidiyorsunuz ve kafanızı dinlemek stresinizi atmak için bir yere giriyorsunuz ve böyle insanlar keyfinizi kaçırıyor. Kesinlikle burayı tercih etmeyin derim. Buranın dışında gidilecek ve dinlenilecek çok güzel yerler var. Boşu boşuna keyfinizi kaçırmayın.
1/5 Kötü
27.09.2015
seher akkaya
Pizzaları donmuş ürün
`Kaş Merkez`’de denize girmek istiyorsanız burayı asla tercih etmeyin. Sebeplerini hemen sıralayayım: Pizzaları donmuş ürün olup, çayları bayattır. Bir de kişi başı 25 TL masraf karşılığı şezlong, şemsiye ücreti alınmıyor, Çınarlar Beach Cafe & Bar & Lounge’da böylesi bir gelenek de başlamış bulunmakta. 20 TL olmaz!
Daha fazla yorum gör