Ciğerci Hulusi

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Tatlı + 3
Bu restaurant menüleri Tatlı,Kebap,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
0.8/5
Çok Kötü
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ciğerci Hulusi Hakkında

Kadıköy’de iki katlı son derece temiz ve samimi bir mekan olarak karşımıza çıkan Ciğerci Hulusi’nin kısa sürede müdavimi olacaksınız. Hemen gözünüzün önündeki ızgarada mis gibi pişen ciğerleri takip etmek iştahınızı ve açlığınızı kabartıyor; fakat buna rağmen yemeğin kokusu asla üstünüze sinmiyor ve siparişinizin hemen ardından bir anda sofranız kömürde pişmiş domates ,biber ,soğan ve ezme ile donatılıyor ve açlığınızı sıcacık lavaş ile bastırmaya başlıyorsunuz. Daha sonra yine kömür ateşinde pişen yumuşacık ciğer ya da çöp şişler tercihinize göre sofranızda yerini alıyor. Açlığınızı iyice bastırdıktan sonra tatlı olarak da Künefe ya da içi fıstıkla doldurulmuş enfes bir tat olan Kerbiç ile lezzet şölenine devam ediyorsunuz. Lezzetleri ve sunumlarıyla sizi kendisine hayran bırakacak bu mekana bir kez adım attığınız zaman asla vazgeçemeyeceksiniz.

Yorum / Değerlendirme

0.8/5
Çok Kötü
3 değerlendirme
Ciğerci Hulusi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
15.04.2019
Merve
Et tadı bile alamadık
Mekan pis, dürümün içi bomboş. Sadece domates ve yeşillik... Et tadı bile alamadık üstüne bir de ederinin üstünde fiyatlar… Eti lezzetsiz, ayranı çok sulandırılmış. Sadece maddi hesapla bir yere kadar.
1/5 Kötü
26.03.2017
ÖZCAN Akkaya
Hizmet kalitesi sıfır
İstanbul'da bu tarz yerler sayılı olduğu ve biraz da meşhur olduğu için müşteriye zerre kadar önem verilmeyen bir mekan. Hizmet kalitesi sıfır, saygı yok, garsonlar resmen adam azarlıyor. Paranızın karşılığını zerre kadar alamayacağınız bir mekan.
1/5 Kötü
07.09.2012
nergis ates
Mekan pis
07.09.2012 öğle yemeği için iş arkadaşlarımla Ciğerci Hulusi'ye gittik. Salatamızdan koskocaman bir kadın saçı çıktı. Gösterdik garson hiç istifini bozmadan aldı. Çay istedik, bardaklar kirliydi. Bir önceki insanın ağzından bulaşan yemek artıkları vardı. Yine gösterdik yorum yapmadılar. Müdürlerine söyledik "ilgileneceğim" dedi. Sonuç: bir özür bile dilemediler ya da kusura bakmayın da demediler. Yemek muhteşem olsa ne yazar mekan pis.