Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Kadıköy OtelleriKadıköy ApartlarıKadıköy Günlük DairelerKadıköy Butik OtelleriKadıköy HostelleriKadıköy PansiyonlarıEn İyi İstanbul Kadıköy OtelleriKadıköy Gezilecek Yerler ve Tarihi YerlerKadıköy Restoranları ve Yemek YerleriKadıköy Aktiviteleri ve Yapılacak ŞeylerKazasker OtelleriKazasker Gezilecek Yerler ve Tarihi YerlerKazasker Aktiviteleri ve Yapılacak ŞeylerÇiftehavuzlar OtelleriErenköy Günlük DairelerErenköy OtelleriKadıköy Aile Dostu Villalarıİstanbul Anadolu Havuzlu OtellerUltra Her Şey Dahil Çiftehavuzlar OtelleriTam Pansiyon Kazasker OtelleriUltra Her Şey Dahil Erenköy OtelleriAile Dostu Kadıköy ApartlarıLüks Kadıköy Butik OtelleriUcuz ve Ekonomik Çiftehavuzlar OtelleriUltra Her Şey Dahil Kadıköy OtelleriUcuz ve Ekonomik Erenköy OtelleriUltra Her Şey Dahil Kazasker OtelleriÇiftehavuzlar Yetişkin OtelleriUcuz ve Ekonomik Kadıköy OtelleriErenköy Yetişkin OtelleriUcuz ve Ekonomik Kazasker OtelleriHayvan Dostu Kadıköy Butik OtelleriKadıköy Yetişkin OtelleriKazasker Yetişkin OtelleriHer Şey Dahil Çiftehavuzlar OtelleriHayvan Dostu Kadıköy ApartlarıYarım Pansiyon Çiftehavuzlar OtelleriHer Şey Dahil Erenköy OtelleriHayvan Dostu Kadıköy PansiyonlarıYarım Pansiyon Erenköy OtelleriHer Şey Dahil Kadıköy OtelleriHer Şey Dahil Kazasker OtelleriHayvan Dostu Çiftehavuzlar OtelleriYarım Pansiyon Kadıköy OtelleriYarım Pansiyon Kazasker OtelleriHayvan Dostu Erenköy OtelleriAile Dostu Kadıköy PansiyonlarıHayvan Dostu Kadıköy OtelleriHayvan Dostu Kazasker OtelleriUcuz ve Ekonomik Kadıköy Butik OtelleriAile Dostu Kadıköy Butik OtelleriLüks Çiftehavuzlar OtelleriLüks Erenköy OtelleriLüks Kadıköy OtelleriLüks Kazasker OtelleriTam Pansiyon Çiftehavuzlar OtelleriTam Pansiyon Erenköy OtelleriUcuz ve Ekonomik Kadıköy ApartlarıTam Pansiyon Kadıköy OtelleriÇiftehavuzlar Aktiviteleri ve Yapılacak Şeylerİstanbul Anadolu Yakası Otelleri

Ciğerci Hulusi

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Tatlı + 3
Bu restaurant menüleri Tatlı,Kebap,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
0.8/5
Çok Kötü
1 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ciğerci Hulusi Hakkında

Kadıköy’de iki katlı son derece temiz ve samimi bir mekan olarak karşımıza çıkan Ciğerci Hulusi’nin kısa sürede müdavimi olacaksınız. Hemen gözünüzün önündeki ızgarada mis gibi pişen ciğerleri takip etmek iştahınızı ve açlığınızı kabartıyor; fakat buna rağmen yemeğin kokusu asla üstünüze sinmiyor ve siparişinizin hemen ardından bir anda sofranız kömürde pişmiş domates ,biber ,soğan ve ezme ile donatılıyor ve açlığınızı sıcacık lavaş ile bastırmaya başlıyorsunuz. Daha sonra yine kömür ateşinde pişen yumuşacık ciğer ya da çöp şişler tercihinize göre sofranızda yerini alıyor. Açlığınızı iyice bastırdıktan sonra tatlı olarak da Künefe ya da içi fıstıkla doldurulmuş enfes bir tat olan Kerbiç ile lezzet şölenine devam ediyorsunuz. Lezzetleri ve sunumlarıyla sizi kendisine hayran bırakacak bu mekana bir kez adım attığınız zaman asla vazgeçemeyeceksiniz.

Yorum / Değerlendirme

0.8/5
Çok Kötü
1 değerlendirme
Ciğerci Hulusi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
15.04.2019
Merve
Et tadı bile alamadık
Mekan pis, dürümün içi bomboş. Sadece domates ve yeşillik... Et tadı bile alamadık üstüne bir de ederinin üstünde fiyatlar… Eti lezzetsiz, ayranı çok sulandırılmış. Sadece maddi hesapla bir yere kadar.