Çermik Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Çermik Otel Fiyatları

Güneydoğu'nun termal merkezi Çermik'te konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Diyarbakır'ın ilçelerinden biri olan ve eskiden Aberna ismi ile anılan Çermik, dünyaca ünlü kaplıcaları ile biliniyor daha çok. Bünyesinde Artuklu Beyliği döneminden kalma birçok tarihi eser barındıran Çermik, hem turistik hem de iş seyahati amacıyla Diyarbakır'a gelenlerin en çok rağbet gösterdiği adreslerden biri. Çermik'te yeni hizmete açılmış çok sayıda kaplıca tesisi bulunuyor. Bir zamanlar kuş uçmaz kervan geçmez bir yer olan Çermik, şimdilerde Avrupa standartlarındaki Çermik otelleri ile büyülüyor.

Çermik otelleri arasında 5 yıldızlı otellerin sayısı bir hayli fazla. Misafirlerin her türlü ihtiyacına cevap verecek donanımda olan Çermik otelleri, rahat bir konaklama imkanı sunuyorlar. ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Çermik Oteli

Gıran Park Termal Hotel Çermik

Kent Oteli - Çermik - 11 Misafir Yorumu

Diyarbakır – Çermik'te yer alan, bünyesinde kapalı yüzme havuzu ve kaplıca banyosu bulunan Giran Park Termal Hotel, konuklarına konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Donanımlı bir SPA merkezine de ev sahipliği yapan otelde gevşeme olanağı bulabileceğiniz sauna, masaj ve hamam yer almaktadır. Otel iş ve seyahat amaçlı konaklamalar için uygun olup, donanımlı bir toplantı odasına da ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesindeki otopark alanı konuklara özel ücretsiz temin edilmektedir.

Giran Park Termal Hotel'in zarif ve modern dekorasyonlu odalarının tümün özel banyoludur. Klima, özel
... Diyarbakır – Çermik'te yer alan, bünyesinde kapalı yüzme havuzu ve kaplıca banyosu bulunan Giran Park Termal Hotel, konuklarına konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Donanımlı bir SPA merkezine de ev sahipliği yapan otelde gevşeme olanağı bulabileceğiniz sauna, masaj ve hamam yer almaktadır. Otel iş ve seyahat amaçlı konaklamalar için uygun olup, donanımlı bir toplantı odasına da ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesindeki otopark alanı konuklara özel ücretsiz temin edilmektedir.

Giran Park Termal Hotel'in zarif ve modern dekorasyonlu odalarının tümün özel banyoludur. Klima, özel eşyalarınız için kilitli kasa, uydu yayınlı televizyon ve buzdolabı otelin standart oda özelliklerindendir. Birimlerdeki banyolarda havlu, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo terlikleri tesis tarafından temin edilmektedir. Arzu eden konuklar odalarda ütü olanağı bulabilmektedir.

Giran Park Termal Hotel'in bünyesinde Türk mutfağından lezzetler bulacağınız açık büfe hizmet veren restoran bulunmaktadır. Tesisin odalar ve ortak alanlar dahil olmak üzere genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Diyarbakır Havalimanı'na 69 km uzaklıkta yer alan otelde ek ücret ile havalimanı transfer hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»