Çalıntı Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • İstiklal Caddesi Küçükparmakkapı, İpek Sok.

Çalıntı Bar

Çalıntı Bar onbeş yılı aşkın geçmişiyle bir Beyoğlu klasiği… Bazı fenomen mekanlar vardır ya; o mekana gitmeyenler bile bilirler, adresini sorarsanız size tarif ederler. İşte Çalıntı Bar'da bu mekanlardan biridir.

Çalıntı Bar ve Pub zengin arşiv, deneyimli DJ'ler ve nitelikli ses sistemlerine sahip olmasıyla da bilinmektedir. “'Eski ve Yeni”' Anadolu Pop, Anadolu Rock ve seçici davrandığımız günümüz müziklerini dinleyebileceğiniz, cumbalı, tarihi iki ev arasındadır.

Ayrıca bu iki evin zaman içerisinde kaybolmuş tarihsel dokusunu titiz restorasyonlarla ortaya çıkarıp nostaljik duygusunu tamamlıyoruz.

Her ne kadar fazla tüketilen içkilerden sorumlu olmasak da; taksi de çağırır, eve de götürür, Akbil de doldururuz diyoruz. Gece mi? Geceleri hiç sormayın!

Bu eski iki Beyoğlu evlerinin eşliğinde içkinizi yudumlayıp teraslarımızda bulutların arasından kayan yıldızlara bakmak isterseniz, Mc Donalds'ın hemen yanından İpek Sokak'a doğru adımlayın. Sokağa girer girmez Çalıntı Bar ve Çalıntı Pub tabelalarına yönelin. Eğer bir iki merdiven aşmak sizin için sorun değilse artık Çalıntı'lardasınız...
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın