Cafe İstanbul

  • İstanbul / Maltepe
  • Altayçeşme Mah. No:2

Cafe İstanbul

Maltepe'de yeni bir lezzet dünyası...“'Cafeİstanbul restaurant & patisserie”'

Hizmet bir bütündür”' anlayışla yola çıkan Cafe İstanbul, Maltepe'de ilk şubesini açtı. Mekan tasarımı, mutfağı ve sunumlarıyla her türlü görseli önemsemiş ayrıcalıklı bir yere sahip olan Cafe İstanbul, müşterilerini ağırlamaya başladı.

Birbirinden lezzetli yemekleri ile, müstakil bahçeli ve merkezi konumu ile, canlı müzik geceleri, fasıl eğlenceleri ve kültürel etkinliklerini alkolsüz bir ortamda olağanüstü damak tadı ile birlikte müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Zengin menüsünde Türk mutfağıyla, Dünya mutfağını ve Osmanlı mutfağını buluşturan çok çeşitli yiyecek- içecek ve pattisserie çeşitleri ile göz kamaştıran mekanın ahşap zeminli bahçesi özellikle bahar ve yaz aylarında müşterilerinin gözdesi olacağa benziyor.

Müstakil 2 katlı ve 500 metrekare bahçeli olan mekanda müşterilerini ağırlayan Cafe İstanbul, 120 kişilik salonu, 100 kişilik üstkat salonu ve 400 kişilik açık alanıyla tadı damaklarda kalan çok özel lezzetleriyle huzur veren atmosferiyle müşterilerine hizmettedir.

Haftanın belli günlerinde canlı müzik eşliğinde alkolsüz ziyafetin tadı ve adı, özel günlerin, doğum günü kutlamalarının, nişan, kına eğlenceleri, düğün yemekleri vb etkinliklerinde yapılabildiği mekanda; alacard müşteriler günün her saati kahvaltı ,çorbalar, zengin menüde ve hizmet alabilmektedir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın