Burç Beach

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 2
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 9 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Burç Beach Hakkında

Hayalini kurduğunuz güney sahilleri Burç Beach ile yanı başınıza geliyor. Vakitsizlikten ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan Burç Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesi 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı Tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren Burç Beach kaliteli hizmet anlayışı ile en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta… Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe & Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır. Burç Beach, Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir. Burç Beach Kilyos’ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Burç Beach Kilyos’ta, kite board, konserler, hafta sonu gün batımı partileri ve beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan Burç Beach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir. Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Burç Beach
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
01.07.2017
Beyza aksoy
Yönetim değişmiş
Yıllardır sürekli Burç Beach’e geliriz, denizi, dalgası, tesisin temizliği, her şey mükemmeldi. Ta ki bu seneye kadar, yönetim değişmiş, eskiden abartılmadığı sürece yiyecek ya da içeceğe karışılmıyordu. Şimdi çantaları didik ediyorlar, zaten plaja geliyoruz, çantalarımız tıkış tıkış, didik didik aramanın anlamı nedir? Bir de ben diyet yapıyorum, beslenmem ona göre, 3 gr yediğim öğünleri beslenme çantası gibi her yere taşıyorum. Böyle bir durum söz konusuyken sadece fastfood satan restoranlar olan bir tesisten yemek zorunda mıyım? Benim diyet menümü orada bulamıyorsam dışarıdan getirmemin ne sakıncası olabilir, kısacası yeni yönetim nedeniyle biz ve birçok sadık Burç Beach müşterisi (artık o şekilde görüldüğü kesin) bundan sonra alternatif noktaları değerlendireceğiz gibi gözüküyor çünkü girişte herkesten benzer cümleler duydum.
5/5 Mükemmel
02.07.2012
Misafir
İstanbul'un en iyi plajı
İstanbul'un en iyi plajı seçilmişti geçen senelerde Burç Beach. Burç kelimesi Boğaziçi Üniversitesi Robert College kelimelerinin baş hafrlerinden gelmektedir. Eskiden sadece Boğaziçi öğrencilerini ve çalışanlarını kabul eden plaj artık misafirlere de açık.